|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
więcej -> |
|
Dysproporcja nuklearna między Izraelem i Iranem
|
|
Istnieje kolosalna dysproporcja nuklearna między Izraelem i Iranem. Dysproporcja ta gwarantuje bezpieczeństwo Izraela przed atakiem jakiejkolwiek broni nuklearnej, którą Iran może wyprodukować w przyszłości podczas gdy dziś już Izreal ma większy arsenal nuklearny niż W.Brytania.
Prezydent Ahmadinedżad zirytował i rozhisteryzował niektórych Żydów p-owiedzeniem że Izrael należy wymazać z mapy i że Izrael tak skończy jak Związek Sowiecki. We wrześniu i pażdzierniku 2006 Dr. Ephraim Kam, zastępca dyrektora Centra Srudiów Strategticznych w Jaffie przy Tel Awiw University i były ekspert armji izrelskiej napisał że jest oczywiste dla Iranu że jakikolwiek atak nuklearny na Izrael spowodowałby atak odwetowy na Iran przez siły USA i Izraela.
Od dawna Iran wyraża opinię na miejsce rządu sjonistów żydowskich w Palestynie powinien rządzić tam rząd Palestyńczyków. Na początku starań Iranu żeby zbudować broń nuklearną celem Iranu było odstraszenie Saddama Hisseina od atakowania Iranu i dopiero na drugim planie było odstraszenie USA i Izraeala. Tyle mówią eksperci izraelscy ale politycy to inna sprawa.
Premier Izraela Ehud Olmert deklaruje że Izrael nie może ryzykować nowego Holokaustu i że Iran staowi zagrożnie istnienia Izraela ponieważ jakoby Iran jest fanatycznie przekonany że Izrael powinien być zniszczony i ma zamiar tego dokonać. Tego rodzaju propaganda jest popularna w Izraelu i wśród Żydów na swiecie. Tego rodzaju panikarstwo nie jest brane poważnie przez ekspertów w USA i w Izraelu. Fakt ten wcale nie znaczy że oś USA-Izrael wstrzyma się od ataku na Iran.
W Waszyngtonie szerzy się propaganda że katastrtofa USA w Iraku jest spowodowana w dużej mierze interwencją Iraku i dostawami broni i materjałów wybuchowych szyitom. Jużjest mowa w Waszyngtonie że lotnictwo USA jest przygotowywane do atakowania przygranicznych terenów w Iranie jakoby żeby zapobiec dostawom z Iranu.
Komisja senatu USA wezwała Zbigniewa Brzezińskiego na spotkanie w celu otrzymania jejo oceny stytuacji w Iraku 1go lutego 2007. Zbigniew Brzeziński był w bardzo dobrej formie i odpowiadał energicznie i jasno na pytania. Według niego sytuacja w Iraku jest katastrofalna i dodakowe 20,000 żiłnierzy sytuacji tej nie zmieni. Powiedział on że bombardowanie przygranicznych terenów Iranu nie ma sensu i może stać się powodem rozpętania wojny na terenie Iraku, Iranu, Afganistanu i Pakistanu co było by wydarzeniem w najwyższym stopniu niekorzystnym dla USA.
Wizja rozszerzenia pacyfikaji Iraku i Afganistanu na tereny Iranu i Pakistanu nie leży w interesie USA według profesora Brzezińskiego, który jest uważany z czołowego stratega i geopolityka w USA i na świecie. Uważa on że wojna na bliskim wschodzie jest bardzo szkodliwa dla interesów USA i na dlugą metę zagraża istnieniu samego.
Dotychczas Izrael stosowł „dwuznaczną politykę” co do stanu swego uzbrojenia nuklearnego. Polityka ta dobiega końca i premier Ehud Olmert stwierdził publicznie że Izrael należy do państw posiadających broń nuklearną.Wiadomo jest że Izrael jest w posiadaniu niemieckich łodzi podwodnych wyposażonych w wyrzutnie rakiet z głowicami nuklearnymi. Łodzie te Izrael otrzymał z Niemiec w 1999 i 2004 roku.
Obecnie Izrael ma monopol broni nuklearnycg na Bliskim Wschodzie i tego onopolu broni za wszelką cenę. Mimo tego wice minister obrony Izraela Ephraim Sheh niedawno powiedział dziennikarzowi z Jerusalem Post, że w wojsku Izraela jest przekonanie, że nikt nie będzie rzucał bomb nuklearnych na Izrael, ale natomiast uważo on że samo istnienie broni nuklearnych w sąsiednich państwach utrudniałoby rekrutowanie nowych osadników z zagraniacy i nawet powodowałoby emigrację żydowskich mieszkańców Izraela.
Shneh uważa, że Ahmadinedżad może wykończyć marzenia sjonistów o budowie wielkiego Izrala bez przeciskania guzika kontrolnego przy wyrzutni rakiety z głowicą nuklearną. Dla tego też rząd Izraeal stara się za wszelką cenę nie pozwolić Iranowi na posiadanie broni nuklearnych.
Sytuacja urządzeń nuklearnych w Iranie jest zupełnie inna niż była w Iraku gdzie w 1981 roku Izrael zbombardował elekrtowmię nuklearną w miejscowości Osirak niedleko Bagdadu. W Iranie instalacje nuklearne w Natanz i Arak są oddalone od siebie kilkaset kilometró i trudno jes je zniszczyć jednocześnie. Już w 2005 roku gazeta Ha’aretz podała do wiadomości że lootnictwo Izraela nie jest dosyć silne żeby zniszczyć prewetywnie instalacje nuklearne w Iranie. „Izrael nie może dokonać tego własnymi siłami.”
Rząd Izraela polega na użyciu amerykańskiej maszyny wojennej do zniszczenia instalacji nujklearnych w Iranie i z tego powodu media USA kontrolowane przez Żydó maluję Iran w bardziej ponurych i grożnych kolorach niż sprawę faktycznego zagrożnia Izraela przez Iran widzą wojskowi w Izraelu, którzy dobrze zdają sobie sprawę z dysaproporcji nuklearnej między Izraelem i Iranem.
www.pogonowski.com |
|
3 luty 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Hołota i żydohołota (II)
luty 20, 2006
Artur Łoboda
|
Prokreatorzy i ich prokreatory
wrzesień 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Słowa - Nie - Klucze
czyli
kilku je?d?ców Apokalipsy
marzec 14, 2008
Magdalena Figurska & Marek Olżyński
|
Kwaśniewski na czele zjednoczonej lewicy?
styczeń 17, 2006
|
CHIMeryczny świat Temidy
luty 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Podziały w Iraku pogłębiają się
wrzesień 8, 2007
Patrick Cockburn
|
Trokisci w obecnej rosji ..maja sie wysmienicie
grudzień 2, 2007
krandal
|
ODEZWA DO DZWONU
lipiec 15, 2007
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
|
Nic nowego
grudzień 15, 2008
Artur Łoboda
|
Ojciec Schulz : Papież zostawił Polakom program duchowy i społeczny
sierpień 19, 2002
PAP
|
TIR-y
sierpień 4, 2005
PAP
|
prezydent nie zmienia opinii o Huszczy
styczeń 7, 2004
|
Wróżka
czerwiec 10, 2003
red. Krzysztof
|
Międzynarodowa konsternacja wokół niepraworządnych i niedemokratycznych praktyk polskich władz ...
styczeń 23, 2007
tłumacz
|
Niech nas Bóg broni przed światowymi dziełami
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Jak Permanentną Będzie Okupacja Iraku Przez USA?
październik 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Odpolitycznic sejm!
listopad 22, 2006
mik4
|
Przez żonę obciął sobie penisa
listopad 5, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Rehabilitacja
marzec 17, 2008
Marek Jastrząb
|
Przekazano plac budowy KST
listopad 3, 2005
www.krakow.pl
|
więcej -> |
|