ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Bankructwo Ukrainy 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
więcej ->

 
 

Zmarła Stefania Kossowska


W poniedziałek w polskim domu opieki pod Londynem zmarła Stefania Kossowska, ostatnia redaktorka i publicystka "Wiadomości", polskiego tygodnika ukazującego się w Wielkiej Brytanii do 1981 roku. Miała 93 lata.

"Wiadomości" były emigracyjnym tygodnikiem politycznym i literackim wydawanym w latach 1946-1981 w Londynie jako kontynuacja przedwojennych "Wiadomości Polskich, Politycznych i Literackich". Pismo zamieszczało materiały literackie z przewagą relacji wspomnieniowych z okresu międzywojennego i II wojny światowej. W "Wiadomościach" publikowali - oprócz Kossowskiej - Jerzy Wittlin, Zygmunt Nowakowski, Kazimierz Wierzyński, Czesław Miłosz, Jan Lechoń, Adam Ciołkosz i Tymon Terlecki.

Stefania Kossowska była ostatnią redaktor naczelną pisma. Z "Wiadomościami" współpracowała od 1940 roku, kiedy pojawiła się na emigracji w Londynie. Pisywała artykuły publicystyczne i publikowała felietony (pod pseudonimem Big Ben). Współpracowała ściśle z paryską "Kulturą" i redaktorem Giedroyciem. Wydała w Polsce dwie książki: "Przyjaciele i znajomi" oraz "Galerie przodków". Przed dziewięcioma laty redaktor Kossowska przekazała całe archiwum "Wiadomości" Uniwersytetowi im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.
17 wrzesień 2003

 

  

Archiwum

2008.03.09. Aktualna wizyta Donalda Tuska w USA
marzec 10, 2008
tłumacz
Konferencja naukowa
wrzesień 12, 2006
Refleksje post-Rychłocickie
sierpień 16, 2007
Marek Głogoczowski
Cyrk w cyrku
wrzesień 17, 2004
$$$
kwiecień 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
2009.02.15. Serwis wiadomosci ze świata bez cenzury
luty 15, 2009
tłumacz
Niemieccy intelektualiści potępiają zbrodnie amerykańskie
kwiecień 4, 2003
Jak stabilizowaliśmy Irak
sierpień 5, 2006
Abramowski/Grupa im.Edwarda Abramowskiego
Bojkot wyborczy
wrzesień 20, 2007
...
Zdrada Wartości Moralnych USA
maj 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Hegemonia dolara?
grudzień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Bogdanka i zalotnicy. Kopalnia na sprzedaż
listopad 12, 2002
JAN DZIADUL Polityka NUMER 45/2002
Zaskoczenie
styczeń 1, 2008
Marek Olżyński
Tajemnica misteriów (nordycka interpretacja Vikernesa)
marzec 22, 2007
marduk
Kunszt prowokacji i dezinformacji...
luty 16, 2007
wasylzly
Dajcie Miłoszowi spocząć w spokoju
sierpień 19, 2004
Ostatnia szansa, by razem skruszyć opór Unii
listopad 17, 2002
PAP
Analiza
styczeń 2, 2006
Marek Głogoczowski
Wally Olins o marce Krakowa
styczeń 29, 2004
www.krakow.pl
Kto z Was ma jeszcze jakiekolwiek złudzenia wobec PiS? (2)
kwiecień 22, 2006
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media