ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Bankructwo Ukrainy 
 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
więcej ->

 
 

Abp Kondrusiewicz: uznajemy prawosławny charakter Rosji

Rosja jest prawosławna i Kościół katolicki nie zamierza tego zmieniać, zapewnił w wywiadzie dla środowego dziennika Gazieta zwierzchnik rosyjskich katolików arcybiskup Tadeusz Kondrusiewicz.

Cerkiew zarzuca katolikom prozelityzm i chęć rozpowszechnienia wśród Rosjan swego wyznania.

Rosja to kraj prawosławny. My jesteśmy tu tylko dla tych, którzy chcą być katolikami - zaznaczył moskiewski metropolita, który podkreślił, że wierni Kościoła katolickiego chcą braterskich stosunków z Cerkwią.

Papież zwykł mówić, że Europa powinna oddychać oboma płucami, mając na myśli zarówno zachodnie chrześcijaństwo (katolicyzm), jak i wschodnie (prawosławie). Odetnijcie jedno, a organizm będzie chory, niezdolny do życia - powiedział abp Kondrusiewicz.

Najwyższy rangą duchowny katolicki w Moskwie podkreślił przy tym, że Kościół pomagał i pomaga finansowo Cerkwi. Abp Tadeusz Kondrusiewicz negatywnie ocenił przy tym rozwój stosunków między katolikami a władzą świecką.

Na początku lipca abp Kondrusiewicz objął funkcję metropolity moskiewskiego, na którą powołał go 11 lutego papież Jan Paweł II. Po papieskiej decyzji ustanawiającej na terenie Rosji metropolię i cztery diecezje, rosyjska Cerkiew prawosławna ograniczyła kontakty z Watykanem.

Katolicy twierdzą, że ustanowienie struktur kościelnych to powrót do sytuacji sprzed rewolucji bolszewickiej 1917 roku, zaś prawosławni uznają to za religijną ekspansję Watykanu.
28 sierpień 2002

PAP 

  

Archiwum

Manipulacja Polakami
luty 9, 2008
Dariusz Kosiur
Pouczał Goliszewski "Państwo"
luty 10, 2003
PAP
Popisy idiotów, czyli Obóz Wielkich Palantów
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
Co zradykalizowało Zydów?
listopad 3, 2003
Nasz Dziennik
Nie rozcięty węzeł według Kołodki
lipiec 5, 2002
PAP
Izrael szykuje się na Irak ?
sierpień 10, 2002
PAP
Tragedia polskiego autokaru we Francji stała się zaczynem kolejnej manipulacji społeczeństwem.
lipiec 26, 2007
pnlp
Żydowska lewica Zagłębia Dąbrowskiego
styczeń 17, 2003
Zofia Strug http://www.robotnik.prv.pl/
2008.02.23. Serwis wiadomości zagranicznych w 3ch językach
luty 25, 2008
tłumacz
takie tam
wrzesień 15, 2005
broda
Unia Europejska i jej Konstytucja
marzec 22, 2005
Gregory Akko
Kondolencje dla Madrytu
marzec 13, 2004
http://www.krakow.pl/
Propaganda Sukcesu
październik 26, 2006
Dziennik Zwiazkowy
"Mondre rady, mondre rady, mondre rady..."
grudzień 22, 2008
Artur Łoboda
SYSTEM
kwiecień 18, 2008
Marek Jastrząb
Argumenty przeciw Unii
kwiecień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Process Usuwania ze Stanowiska Prezydenta USA
luty 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dialog Argentyńczyka z sjonistami
sierpień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wcześniejsze wybory - czyj to spryt?
maj 26, 2008
Dariusz Kosiur
Zabił ich drugi krąg
luty 14, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media