ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

„Po raz kolejny rozmawiamy o reformie wymiaru sprawiedliwości, zamiast tę reformę robić” 
20 październik 2017      TVP Info
Szczepionki COVID-19 przeprogramowują układ odpornościowy, aby ATAKOWAĆ ważne narządy 
7 wrzesień 2022      Kevin Hughes
Iran zaatakował tajny amerykańsko-izraelski bunkier wojskowy pod wieżą w Tel Awiwie 
21 październik 2025     
6 w pełni zaszczepionychh lekarzy ginie w Kanadzie w ciągu kilku dni  
3 sierpień 2022     
Turcja a wzbogacony uran Iranu 
22 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Naga prawda o syjonistycznej Czwartej Rzeszy  
22 kwiecień 2021      World TV News
Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa ciągłego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Bogdana Zdrojewskiego (część II) 
8 maj 2014      Artur Łoboda
Niewykluczone 
7 kwiecień 2022      Artur Łoboda
On i jemu podobni 
28 wrzesień 2016      Artur Łoboda
To tylko Orwell 
15 grudzień 2021     
Zamach stanu z góry 
13 luty 2021     
Jak kolesiom rozdać 52 miliony pieniędzy podatników? 
21 maj 2020      Artur Łoboda
12 czerwca 2012 roku w Warszawie 
11 czerwiec 2012      Artur Łoboda
Czwarte Imperium 
18 styczeń 2022     
Kolejny trop kowida 
1 czerwiec 2021     
Strategia PO wobec polskiej kultury 
11 styczeń 2012      Artur Łoboda
Zaczyna się polka, a nawet polka w kropki. "Rząd Wielkiej Brytanii może przyznać mniejszościom etnicznym zwolnienia ze szczepień" 
15 luty 2021      hens
Układ w Magdalence 
22 luty 2016      Artur Łoboda
Ponad 300 stron dowodów z CDC pokazuje, że szczepionki powodują autyzm 
2 grudzień 2024     
Mecz podwyższonego ryzyka 
13 kwiecień 2025      Artur Łoboda

 
 

Protest wobec unijnych hitlerowców!

 Fundacja Promocji Kultury - strona główna

Foundation for the Promotion of Culture

KRS 0000334979
www.fundacja.zaprasza.eu
Polish Independent Media
Ns. Rej. Pr 164/10
Tel. 48 12345 20 33


Martin Schulz, Jean-Claude Juncker i reszta tej unijnej bandy
 Protest wobec unijnych hitlerowców

 Obecna sytuacje międzynarodowa nie jest wynikiem przypadku, ale została zaplanowana i przeprowadzona przez największe polityczne i gospodarcze siły świata.

Wobec Polski są również realizowane plany destrukcji Państwa. Wykonawcą tego jest fasadowa struktura - nazywana Unią Europejską.
W rzeczywistości jest ona tylko rozszerzonym gabinetem polityki niemieckiej.
Dlatego, przez wstąpieniem Polski do Unii Europejskiej - Niemcy wystąpiły z żądaniami dotyczącymi wewnętrznych spraw Polski.
Na wstępie zażądano likwidacji konkurencyjnych - wobec gospodarki niemieckiej - działów polskiego przemysłu.
Niemcy zażądały "prywatyzacji" a w praktyce likwidacji przemysłu ciężkiego.
Niemcy zażądały "pluralizmu", a więc przejęcia polskiego rynku mediów, .itp, itd.

Dla realizacji swoich celów zjednali sobie ludzi wyjątkowo podłych. Takich - jak Jerzy Buzek, czy Donald Tusk.
Po roku 2007 Rząd niemiecki przejął pełną kontrolę nad wewnętrzną sytuacją w Polsce.
Sprawował ją zarówno poprzez podporządkowanego mu premiera Donalda Tuska - jak też za pośrednictwem swoich tub propagandowych - niemieckich mediów - okupujących większość polskiego rynku medialnego.
Przez ostatnie osiem lat rządów niemieckich w Polsce - doszło do niewyobrażalnego wzrostu przestępczości politycznej i masowej korupcji urzędników.
Nawet Minister Spraw Wewnętrznych powiedział, że "Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie" i poprzez własnych prowokatorów wzniecał burdy uliczne -  służące skompromitowaniu patriotycznych sił Narodu Polskiego.

Takie działania możliwe są tylko dlatego, że w polskim Wymiarze Prawa działają synowie i wnuki stalinowskich zbrodniarzy sądowych.
Polska jest jedynym krajem Europy - w którym nie przeprowadzono destalinizacji Wymiaru Prawa i innych instytucji państwowych.
Z tego powodu dzieci stalinowskich bandytów - dogadują się dziś z dziećmi i wnukami hitlerowców - w ramach Unii Europejskiej.

W hitlerowskich Niemczech dokonywano masowych zbrodni politycznych.
Pod rządami Donalda Tuska - miało miejsce w Polsce wiele zabójstw przeciwników politycznych, które upozorowano na samobójstwa.
W rezultacie czego - wiele osób składało publiczne deklaracje, że nie mają żadnych planów - by popełnić samobójstwo.

Gdzie była wtedy Unia Europejska, gdzie byli dzisiejsi krytycy rządu PiS - gdy w Polsce działo się bezprawie?
Odpowiedź jest oczywista: pilnowali by to bezprawie było zgodne z ich planami politycznymi!


Osobiście złożyłem trzy zawiadomienia do Prokuratury - na przestępczą działalność ministrów i urzędników z Rządu Platformy Obywatelskiej.
W odpowiedzi napisano, że członkowie Rządu Platformy Obywatelskiej nie podlegają pod Polskie Prawo.
Skazywani mogą być ministrowie wszystkich innych rządów, ale nie tego - który służy Niemcom!
18 lat temu postkomuniści wprowadzili w Polsce podstępną Konstytucję, którą poparło TYLKO 23 procent Polaków.
W zapisach tej Konstytucji zagwarantowali sobie ciągłość władzy i dzisiaj szantażują Polaków - chcących zmienić ten haniebny akt -  oskarżeniami o "zamach na demokrację".

Usunięcie przestępców okupujących stanowiska w administracji państwowej i mediach - to żmudny proces, który może potrwać nawet kilkanaście lat.
Tak zabezpieczył ich Donald Tusk.

Nie dziwię się więc, że obecny Rząd Beaty Szydło korzysta z przyspieszonej ścieżki odsunięcia od władzy i wpływów PRZESTĘPCÓW okupujących stanowiska w administracji.

Dwadzieścia pięć lat temu - działając na polecenie Niemiec - grupa polityków rozpoczęła proces demontażu polskiej gospodarki.
 W wyniku czego miliony ludzi straciło pracę. Kilkadziesiąt tysięcy Polaków popełniło samobójstwa. Kilkaset tysięcy zeszło na margines i w ciągu kilku lat powymierało.
Kilka milionów - młodych Polaków - zmuszonych zostało do emigracji, by w swojej Ojczyźnie nie umrzeć z głodu.

To jest prawdziwa polityka wobec Polski - realizowana przez  unijnych hitlerowców , którzy martwią się dzisiaj, że nowy rząd Beaty Szydło - chce ratować polskie rodziny przed nędzą.

Macie na swoich brudnych rękach krew Narodów Jugosławii, krew Syryjczyków, Libijczyków i wielu innych narodów. Chcieliście okraść Greków z ich wysp!
Dzisiaj marzy się Wam wojna w Polsce.
W wypadku powrotu do władzy grupy przestępczej - realizującej interesy niemieckie - w Polsce dojdzie do rozlewu krwi!

Ja wiem, że to właśnie się Wam marzy - Wy unijni hitlerowcy.

Kraków 12 stycznia 2016

Artysta i teoretyk kultury
Artur Łoboda
Polskie Niezależne Media
Fundacja Promocji Kultury
www.fundacja.zaprasza.eu
19 styczeń 2016

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Amerykanie mają do wyboru tylko mniejsze zło
październik 31, 2008
Artur Łoboda
Opuszczeni przez Boga i ludzi
styczeń 17, 2005
Mirosław Naleziński
Samoobrona się kruszy
listopad 28, 2002
PAP
Gówniarz, nie prezydent
kwiecień 1, 2004
PAP
Marnowanie szansy
październik 17, 2003
Artur Łoboda
Nostra Aetate
październik 6, 2006
Dr Mike Jones
Oszmiańskie korzenie Europy
grudzień 27, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Krowy są po to, aby je doić
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
Jak wywolac powszechna rewolucje ?
kwiecień 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
On Jews and Christians Living in the Same Place
czerwiec 4, 2003
Trinity Communications
Protest przeciwko Europejskiemu Forum Ekonomicznemu
kwiecień 24, 2004
http://www.la.most.org.pl/protest/
Winy i grzechy
lipiec 18, 2003
Krzysztof Szymański
"Patrioci" z PO i PSL
lipiec 3, 2008
PAP
Każdy powinien mieć biało-czerwony krawat!
czerwiec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
16 grudnia 1981 - 16 grudnia 2002
grudzień 16, 2002
Andrzej Trzaska
POLSKA - UNIA 4
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Kolejny raz dać się oszwabić
marzec 29, 2004
PAP
Korporacyjna maszyna wojenna stosuje terror
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
60. rocznica powstania w Getcie Warszawskim
kwiecień 30, 2003
aaa
Płażyński: papieżowi chodziło o liberalizm światopoglądowy (znawca 6)
sierpień 18, 2002
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media