|
VI Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień
|
|
Weź udział w VI Międzynarodowym Proteście Przeciw Przymusowi Szczepień, który rozpocznie się 4 czerwca 2022 o godz. 12:00 w Warszawie na placu Krasińskich.
Rodzice w Polsce od 5 lat na początku czerwca żądają respektowania podstawowych praw przechodząc ulicami Warszawy w wielotysięcznym marszu. Zapraszają do niego inne kraje.
Po naciskiem urzędów państwowych od dawna wymuszana jest zgoda na podanie noworodkom, wcześniakom oraz małym dzieciom, szczepionek od pierwszych chwil życia. Skutki są dramatyczne i systemowo ukrywane. To na oddziałach noworodkowych i w poradniach pediatrycznych rodził się totalitaryzm.
Teraz dotyka to każdego, a globalne plany odgórnego sterowania walką z „pandemią” przez WHO budzą uzasadnione obawy.
Świat, w którym chcemy żyć to miejsce przyjazne, pełne miłości, życzliwości dla drugiego człowieka, gdzie naturalna odporność jest wspierana od pierwszych chwil życia.
Nasz cel to wolność i zdrowie, pełna dobrowolność szczepień oraz poszanowanie prawa do wolnej i świadomej zgody. Żądamy żeby Polska wyszła z WHO!
Wierzymy, że jest to możliwe, bo „ludzi dobrej woli jest więcej”. Bądź z nami 4 czerwca!
Trasa protestu!
Protest rozpocznie się 4 czerwca 2022 o godzinie 12:00 na placu Krasińskich w Warszawie.
Pełna trasa: pl. Krasińskich, Miodowa, Senatorska, plac Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Świętokrzyska, Rondo ONZ, al. Jana Pawła II, al. Solidarności, Kapucyńska, Miodowa , pl. Krasińskich.
Włącz się w organizację protestu
Zapraszamy wszystkie organizacje i środowiska, którym bliska jest idea suwerenności medycznej do włączenia się w festiwal wolności i zdrowia, który odbędzie się podczas VI Międzynarodowego Protestu Przeciw Przymusowi Szczepień.
Oprócz tradycyjnego przemarszu przez główne ulice Warszawy, na placu Krasińskich organizacje będą mogły postawić stoiska żeby promować swoją działalność podczas całego protestu, a zwłaszcza podczas przemów na początku i końcu wydarzenia.
Zgłoszenia organizacji stopsegregacji@gmail.com
|
|
3 czerwiec 2022
|
|
stopnop
|
|
|
|
Czeka nas umieranie w samotności
lipiec 31, 2004
Artur Łoboda
|
Zmierzch Blaira początkiem końca globalizmu?
maj 13, 2007
G. Cimek
|
Prasa finansowa i emisje akcji | Jaka wiarygodność?
czerwiec 15, 2005
Andrzej Sielecki
|
USA wypałowują durną Europę bez wysiłku
kwiecień 10, 2008
marduk
|
Operacja "Wielgus"
styczeń 18, 2007
przeslala Elzbieta
|
Dwóch członków zarządu WorldComu aresztowanych
sierpień 1, 2002
PAP
|
Procedures - sequel of 'Medallions'
wrzesień 12, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Krucjata XXI wieku
grudzień 7, 2003
|
Cierpliwość, praca, opanowanie - przyniosły rezultaty
Adam Małysz mistrzem świata!
luty 23, 2003
PM
|
Wszystko w porządku – to walka o pokój!
Artykuł · specjalnie dla www.michalkiewicz.pl · 9 sierpnia 2006
sierpień 11, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Perspektywa wojny w lecie 1941
czerwiec 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ryszard Krauze przebywa w Szwajcarii
wrzesień 17, 2007
|
Zrobieni na szaro
październik 22, 2003
Ryszard Jakubowski
|
Ojczyzna
sierpień 11, 2003
Zbigniew Łabędzki
|
Strajk lekarzy - "jestem za, a nawet przeciw"
maj 21, 2007
Ewa.I. Gołąb - Kosiur, Dariusz Kosiur
|
Nowe zasady, które zobowiązują to „cywilizacja według Kaczyńskich”.
wrzesień 3, 2007
Gregory Akko
|
W Brazylii eliminują czasownik od słowa "Żyd"
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
|
List otwarty do Jerzego Urbana
luty 6, 2006
Izaak Mosze Goldberg
|
Afery tzw. baronów paliwowych ciąg dalszy
sierpień 7, 2002
IAR
|
Niemcy nie dadzą się wciądnąć w wojnę
styczeń 19, 2003
PAP
|
|
|