|
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
|
|
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
|
|
"Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
|
|
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
|
|
David Icke w LondonReal TV |
|
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
|
|
Cała prawda o World Trade Center |
|
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
|
|
Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
|
|
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
Klimat i trop finansowy |
|
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
W obronie Naszej wolności |
więcej -> |
|
Kilka uwag o pieniądzu
|
|
http://www.ojczyzna.pl/GLOBALIZM.htm
Forsa!!
Moze wyjasnie w dostepny sposob dla kazdego
"Czym jest pieniadz"
Pieniadz jest tylko i wylacznie odzwierciedleniem rzeczywistosci, czyli jej lustrem (odbiciem), lecz nie jest rzeczywistoscia, choc na codzien kazdy posluguje sie pieniedzmi, twierdzac ze pieniadz jest rzeczywistoscia.
Co jest rzeczywistoscia" Rzeczywistoscia sa wszystkie rzeczy materialne, ktore za pomoca pieniadza (wymiennika) mozna kupic czy sprzedac, a wiec pieniadz jest swego rodzaju "wymiennikiem" dobr i uslug wytwarzanych przez tworcow, czyli nas wszystkich, obdarzonych od Boga wszelakimi talentami tworczymi.
Wezmy przyklad z dnia codziennego. Mamy pieniadze w kieszeni i idziemy po zakupy do sklepu. Chce kupic 1 kilo ryby. Majac pieniadze w kieszeni, mam (tylko) wrazenie, ze ta ryba jest w sklepie dzieki pieniadzom, ktore mam w kieszeni i to wlasnie one sa tworzycielem tej ryby, a ja czuje sie bardziej boski od samego Boga, bedac w przekonaniu ze pieniadze sa najwazniejsze i nie mozna bez nich zyc.
Otoz tak nie jest......! Ta wlasnie ryba jest rzeczywistoscia stworzona przez Samego Boga, a zlowiona przez rybakow, ktorzy tylko za swoja usluge zlowienia ustalaja cene tej wlasnie darmowej ryby. Czyli ryba jest za darmo, podobnie jak woda, wegiel, siarka,powietrze itd., a wartosc pracy (uslugi) jest rzeczywistoscia odzwierciedlajaca sie w postaci pieniadza (wymiennika).
Zwroccie uwage na fakt, iz kazdy ma szacunek do Pisma Swietego, natomiast niewielu siega po jego nauke.
Czym jest pieniadz w cyrkulacji (obrocie) miedzy tworcami a konsumentami.
Otoz pieniadz w jego cyrkulacji lustrzanie przypomina obieg krwi w ciele czlowieka.....!, gdzie ilosc krwi dokladnie odzwierciedla ciezar zdrowego ciala. Czyli znowu przekladajac na Kredyt Spoleczny " ilosc wyprodukowanych, wydobytych dobr musi odpowiadac ilosci pieniadza w obiegu " wtedy jest doskonala rownowaga ilosci krwi i ciezaru ciala.Tak wiec pieniadz (w jakiejkolwiek formie) jest tylko i wylacznie odbiciem, lustrem rzeczywistosci i takim zawsze pozostanie.Jak regulowac ilosc pieniadza w krwioobiegu spolecznym"
Choc tego pytania jeszcze nikt mi nie zadal, wiec pozwole sobie sam zadac to pytanie i publicznie nan odpowiedziec.
Ilosc pieniadza w cyrkulacji jest tylko i wylacznie zalezna od nas samych, czyli tworcow dobr i uslug, a mennica jest tylko drukarnia papieru z obrazkiem drukujaca pieniadze wprost proporcjonalnie do wykonanych dobr i uslug, ktore uwidaczniaja sie za pomoca kredytow inwestycyjnych, bowiem kredyty inwestycyjne sa odzwierciedleniem postepujacej produkcji na potrzeby nas samych, a ilosc pieniadza w naszych kieszeniach, bedzie zwierciadlem bogactwa wykonanych dobr i uslug.
W tym wlasnie momencie moge posluzyc sie zdaniem:
Zyjemy i pracujemy dla innych, a nie jak jest to w chwili obecnej: Zyjemy i pracujemy na innych, ktorzy stali sie panami naszego wspolnego zycia spolecznego, gdyz zamienili prawde w falsz iz pieniadz jest najwyzsza wartoscia a "oni" stali sie jego regulatorem jego wplywu i odplywu z cyrkulacji.
Tutaj moge posluzyc sie swiezym przykladem z Argentyny. Co tam sie stalo ze ludzie wyszli na ulice i zaczeli protestowac"
Otoz, "ci" regulatorzy doplywu pieniadza " czyli krwi do ciala " wypompowali z calego systemu pieniadz za pomoca roznego rodzaju "podatkow" z powietrzem wlacznie i zablokowali jego doplyw przy pomocy nieoplacalnych wysokooprocentowanych kredytow inwestycyjnych, czego skutkiem byla ta wlasnie sytuacja.
"Oni" stali sie panami zycia i smierci i potrafia w jednej chwili doprowadzic do bankructwa kazdy Narod " biedny czy zasobny - za pomoca wlasnie emisji pieniadza lub jego wycofaniem z obiegu.
Dzisiaj taka grozba bankructwa wisi nad naszymi glowami i jak miecz Domoklesa i w kazdej chwili taki stan rzeczy jak w Argentynie, moze sie stac u nas na terenie Polski, czego juz jest dowodem tzw: "dziura budzetowa", ktora ma za zadanie zmusic w sposob ekonomiczny do przystapienia do ukladu unii europejskiej, bez wzgledu czy komus sie to podoba czy nie.
Jesli natomiast Polska nie przystapi do tego "ukladu", bo Narod Polski nie zdecyduje sie na tak "dziwne" uklady tam panujace, wowczas ta "dziura budzetowa" (czyli brak jest pieniadza w obiegu przy bezrobociu siegajacym grubo powyzej 4 milionow zdolnych ludzi do pracy, posiadajacych sprzet, material, energie i miejsce) " stanie sie przyczyna totalnego krachu ekonomicznego i moze doprowadzic do zamieszek i niepotrzebnego rozlewu niewinnej krwi Narodu Polskiego.
Jak nalezy zaradzic takiej sytuacji, lub przewidziec niespodzianki zwiazane z taka sytuacja"
Nie jestem "kaznodzieja" ani "wszystkowiedzacym", ale przede wszystkim nalezy zachowac spokoj i nie dac sie sprowokowac uprzednio przygotowanymi "prowokatorami" do celow niszczycielskich czy demolujacych. Spokojnie wyjsc na ulice i grzecznie zarzadac votum nieufnosci od obecnej koalicji rzadzacych, blokujac wszelkie mozliwosci "odciagania" na jutro, czy na "pojutrze". Taki nacisk spolecznej solidarnosci da pozadane skutki i mozliwosc uregulowania cyrkulacji pieniadza, za pomoca Programu Kredytu Spolecznego " Nauki Kosciola Katolickiego.
Zyjemy dla blizniego swego, a nie "na" blizniego swego.
To na razie na tyle.
Wkrotce porusze temat kredytu " credo " zaufanie " inwestycyjnego " i jego rodzaje.
Pozdrowienia sle
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
|
26 kwiecień 2007
|
Bogdan
|
|
|
|
Instytut Analiz Bezpieczeństwa Narodowego ProPolonia.pl
marzec 4, 2009
Dariusz Kosiur
|
Moralność oficjela
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
"Można świętować"
marzec 16, 2006
|
Bush: “Nie jestem Belzebubem, Władcą siarki"
wrzesień 23, 2006
nadesłała Dorota
|
Publiczna odmowa objęcia stanowiska Ministra Sprawiedliwości
wrzesień 2, 2004
Adam Sandauer
|
Hegemonia dolara?
grudzień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Konsolidacja kapitału
luty 26, 2004
Reuters
|
Ważna informacja dla rolników!
luty 25, 2006
jasiek z toronto
|
PiS nie wepchnal Polski do jewRopejskiego kolchozu, nie uchwalil budzetu na rok 2006, ani nie podpisal porozumienia wyslania
czerwiec 17, 2006
jasiek z toronto
|
Młodzieży-ratujcie się II
lipiec 27, 2008
mik
|
Jozef Mackiewicz "Prawda w oczy nie kole"
marzec 18, 2008
...
|
Wiwat populizm!
czerwiec 5, 2004
|
Bezpieka coraz bardziej niebezpieczna
wrzesień 4, 2003
Romuald Bury
|
HOŁOTA
czerwiec 26, 2003
http://www.kabaret-klika.prv.pl/
|
Hołota porównuje siebie tylko do hołoty
październik 30, 2003
|
Rocznica śmierci Jana Pawła II
kwiecień 2, 2006
zaprasza.net
|
Głos spod murawy ...
styczeń 24, 2006
|
Komu i Czemu Iran Przeszkadza?
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
WIDZIANE Z AMERYKI - KOMENTARZE Z USA (3) HISTORIA FBI
grudzień 31, 2004
|
Recenzja książki I W.Bojarskiego pt „ O PRZYSZLOSC POLSKI”
Problemy i wyzwania XXI wieku - część pierwsza
kwiecień 11, 2006
prof. Zbigniew Dmochowski
|
więcej -> |
|