ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

W czwartek przyśnił mi się Jerzy Izdebski 
2 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
V jak Vendetta (weto) 
11 styczeń 2021      DJ NovoS
To niestety - nie koniec 
6 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Kto rządzi światem?
8 wniosków ze spotkania WEF z tego tygodnia
 
24 styczeń 2023     
181 Amerykanów zmarło z powodu szczepionek COVID-19 w ciągu zaledwie 2 tygodni 
29 styczeń 2021      Obserwator
Teraz PiS walczy z Amantadyną 
1 grudzień 2020     
35 lat temu 
3 listopad 2016     
Niebezpieczna łatwowierność 
3 kwiecień 2022      Caitlin Johnstone
Jak się ustawia wyniki wyborów? 
10 maj 2015      Artur Łoboda
Słowiańską duszę mam aż do śmierci 
22 lipiec 2013      Slavic Partiota
Patologie wciskane w nasze życie 
9 listopad 2013      Artur Łoboda
Lewica, prawica, bęc! (4) 
4 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Samotny mężczyzna 
18 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Wyleczyć się z choroby ogłupienia 
23 maj 2012      Artur Łoboda
*** nie próbował otworzyć 
4 czerwiec 2018      Jolanta Michna
Recenzja książki "Wspólny wróg. Hitlerowskie Niemcy i Polska przeciw Związkowi Radzieckiemu" 
31 maj 2013      Mirosław Szyłak-Szydłowski
Przyczepiło się g... do okrętu i mówi "płyniemy" 
2 listopad 2020      Artur Łoboda
Operacja Anty Polska NKWD 1937-1938 
18 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Sabat czarownic. 
16 czerwiec 2011      Bogusław
Maurizio Blondet o "Polin" – wczoraj i dziś 
22 listopad 2024     

 
 

Zachodni propagandziści ogłupiają kogoś czy siebie?






Ostatni absurd jaki się ukazał pochodzi z Ukrainy, UE i Waszyngtonu, dotyczy humanitarnej pomocy która Rosja i Czerwony Krzyż kierują do dawnych rosyjskich terytoriów co tworzą Wschodnia Ukrainę to jest fortel, ze jest to pretekst do dokonania rosyjskiej militarnej inwazji. Takie bezsensowne kłamstwo zostało nam oznajmione przez zachodnich propagandzistów, którzy nie maja żadnego szacunku dla inteligencji ludzi na Zachodzie.

Przecież nawet kretyn powinien rozumieć, ze Rosja jeśli chce wysłać wojsko na Ukrainę, to nie potrzebuje żadnego pretekstu, tym bardziej w spółce z Czerwonym Krzyżem w dostarczeniu pomocy humanitarnej.

Wschodnia Ukraina idąc za przykładem Krymu już głosowała zarówno za odseperowaniem sie od Kijowa i ponownym zjednoczeniem z Rosja. Jesli Rosji potrzebny jest pretekst, to wystarczy przed kilkoma miesiacami podjeta decyzja przez wschodnich Ukraincow. Poza tym Rosja nie potrzebuje pretekstu zeby ratowac Rosjan od zarzynania przez waszyngtonskie marionetki, podobnie jak to sie dzieje Palestynczykami w Gazie.

Rosyjski rzad nie podejmujac wyzwania daje waszyngtonskim europejskim wasalom czas na uswiadomienie, ze to Waszyngton, nie Rosja, jest problemem, i ze Waszyngton zamierza przerzucic koszty konfliktu z Rosja na Europejczykow.

Sprzeciw Waszyngtonu, waszyngtonskich europejskich wasali, i waszyngtonskich marionetek w Kijowie wobec dostarczenia humanitarnej pomocy ma zwiazek z desperacka proba aby utrzymac swiat w niewiedzy o masowej destrukcji popelnionej przez Waszyngton i jego marionetki wsrod ludnosci cywilnej, w budownictwie mieszkaniowym i przemysle na dawnych terytoriach rosyjskich, ktorym bezposrednio zagrazaja rusofobiczni ekstermisci, ci co Waszyngton zainstalowal w Kijowie.

Zachodnie presstitute media do swojej dlugiej niechlubnej historii dolozyly jeszcze nastepna porazke poprzez przemilczanie okrucienstw popelnionych na ludziach ktorzy nie widza dla siebie przyszlosci w kraju rzadzonym przez morderczych rusofobicznych kryminalistow zainstalowanych do wladz przez Waszyngton.

Obłąkani NATO-wscy generałowie, szef Pentagonu, i amerykańscy senatorowie rozpowszechniają szaleństwa o nieuchronnie nadchodzącej rosyjskiej inwazji nie tylko na Ukraine, ale takze na kraje bałtyckie, Polskę, i oczywiście, na cala Europe. Ten szal ogarnia Zachód bez żadnych ku temu dowodów, w ogóle bez żadnych oznak świadczących o przygotowaniach do takiej inwazji. Waszyngton rozpowszechnia kłamstwa, ze Putin ma zamiar reanimować Sowieckie Imperium. To jest ten sam Putin, który miał w ręku była rosyjska prowincje Gruzje i zrezygnował z jej posiadania.

Waszyngtonska propaganda dziala. Sondaze wskazuja, ze wiekszosc Amerykanow po klamstwach jakimi byli karmieni na temat Afganistanu, Somalii, Iraku, Libii, Syrii i Iranu nadal nie uswiadamiaja sobie, ze ponownie, w swoje nieskonczonej naiwnosci, sa ofiarami propagandy odnosnie zagrozenia ze strony Rosji.
Dla wprowadzonej w blad i zalewanej propaganda amerykanskiej populacji, pytanie na dzis jest takie: "Jak zatrzymamy Rosjan?" Tak podstepnie i nieuczciwie rezim Obamy przygotowuje Amerykanow do wojny.

Nadzieja na pokoj sa rosyjskie przeciw-sankcje jako odpowiedz na sankcje przeciwko Rosji, ktorych realizacje Waszyngton wymusil na swoich wasalach, a w finale ciezar ten spadnie na oklamywanych amerykanskich podatnikow. Polski rzad zazadal zeby Waszyngton zakupil jablka i produkty rolne, ktore Polska z winy Waszyngtonu nie moze sprzedac do Rosji. Poniewaz Polska zostala wybrana prze Waszyngton jako miejsce do zainstalowania amerykasnkiej bazy rakietowej skierowanej przeciwko Rosji, to polski rzad ma podstawy do wysuwania zadan. Waszyngton zas ustepujac Polsce, spotka sie z podobnymi zadaniami ze strony ciezko- dotknietej sankcjami Grecji i Austrii i calej reszty Europy, zeby zrekompensowal Europejczykom poniesione z powodu sankcji straty, ktore Waszyngton narzucil swoim wasalskim populacjom.

Uwiecznione przez Stany oszustwa w 21 wieku w swiecie sa niezwykle. Nie bylo podobnych kiedykolwiek w historii. Nie tylko sa to oszustwa o licznych wojnach

( Afganistan, Irak, Somalia, Syria, Ukraina i prawie Iran plus nielegalne militarne akcje Waszyngtonu wzdluz granic Pakistanu i Jemenu), lecz takze i ogromne, zakorzenione gleboko w swiecie finansowe wyludzenia. Ofiara oszustwa Wall Street jest europejski kryzys zadluzenia, jest to naruszenie suwerennosci europejskich krajow przez MFW poprzez wykupywanie dlugow panstwowych i na skutek tego "ratunku" zostala zubozona Grecja, Wlochy, Hiszpania, Portugalia i Irlandia, lacznie z Europa Wschodnia.

Pewnego dnia Europejczycy obudza sie. Kiedy zrozumia, ze Waszyngton nic dla nich nie robi oprocz zapewnien o ich ochronie przed nieistniejacym "rosyjskim zagrozeniem", i obciaza ich kosztami trudnymi do udzwigniecia przez angazowanie Europejczykow jako poborowych do waszyngtonskiej wojny o hegemonie nad swiatem.

Predzej niz pozniej Europejczycy musza sobie zdac sprawe z roli jaka im zostala przypisana przez Waszyngton, ze nie lezy to w ich interesie i prowadzi wprost do III Wojny Swiatowej w ktorej pierwszymi ofiarami beda Europejczycy.


Paul Craig Roberts


http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Roberts-Waszyngton-dlawi-prawde-Zachodni-propagandzisci-oglupiaja-kogos-czy-siebie



-
24 sierpień 2014

www.polskawalczaca.com 

  

Komentarze

  

Archiwum

Kto wygrał, kto przegrał
wrzesień 26, 2005
Artur Łoboda
Gdzie jest MS Ziobro?
styczeń 25, 2007
Bogusław
Wszystko na niby tak
wrzesień 22, 2007
Marek Olżyński
Tajny Brytyjski Document Oskarża Izrael
listopad 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Ustawa o Rzeczniku Pacjenta w Sejmowej Komisji Zdrowia
grudzień 7, 2006
Adam Sandauer
"Dobre słowo"
grudzień 1, 2006
przesłał luzak
Kilka uwag odnośnie wyborów prezydenckich
październik 24, 2005
Artur Łoboda
Fałsz, obłuda i zakłamanie
styczeń 28, 2008
Artur Łoboda
WorldCom - większe matactwa niż sądzono
sierpień 9, 2002
PAP
Nowe socjalistyczne wiatry?
czerwiec 11, 2008
Komentator
Handel bezpieczeństwem-ostatni atut Polski
luty 28, 2007
wasylzly
Afganistan i kara śmierci za odejście od Islamu
marzec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Druga Targowica
kwiecień 26, 2003
Elżbieta
Kupne studia
maj 11, 2006
Kolejne zadłużenie
luty 4, 2008
PAP
Dowody bandyckiego napadu Żyda, obywatela Izraela, usunięte z Internetu?
styczeń 16, 2009
tłumacz
Adolf Eichmann born in Austria
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Trzynastego nawet w grudniu jest wiosna
maj 18, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Ogólnopolski Ruch Ochrony Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją i Redakcję Czasopisma „Afery – Korupcja –
listopad 6, 2006
Tadeusz Wolny
Matki a żony zbrodniarzy
kwiecień 7, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media