ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Apel o wszczemiężliwość w interpretacji historii 
8 styczeń 2020     
Konsekwencje ponosić będą zwykli ludzie 
18 marzec 2014      Artur Łoboda
Frajerzy pozostaną nimi zawsze 
26 kwiecień 2022     
Już 26 islandzkich bankierów zostało skazanych na wyroki więzienia o łącznej długości 74 lat 
24 październik 2015      Money.pl
Kolejny rok bełkotu w kulturze  
15 listopad 2016     
ZŁE PSY - Urodziłem się w Polsce 
5 listopad 2014      Artur Łoboda
Na siódmą rocznicę istnienia Portalu 
20 marzec 2009      Artur Łoboda
Dr Lee Merritt i Kate Dalley omawiają FAŁSZERSTWA, które mają miejsce w Ameryce – Brighteon.TV 
15 lipiec 2023     
Wójt Pcimia 
26 marzec 2021     
Potrzebny natychmiastowy atak! 
5 kwiecień 2019     
Agresja słowna 
22 grudzień 2017     
Chiny zwalczają kryzys  
17 lipiec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Ucho śledzia dla PiS 
2 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Gruppenführer KAT - kto nim jest?  
1 lipiec 2010      Rebel
Nagła śmierć inż. Marka Zadrożniaka. Opracował szokujący raport o polskiej energetyce, przez co miał problemy z „jakimiś ludźmi”  
13 marzec 2021      nczas.com
Wiersze dla Mar 
15 styczeń 2026      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
MASA o Lepperze, Sumlińskim, Stonodze i Vedze! Mocno o WSI, mafii, sądach, rządach PiS-u i SYSTEMIE!  
17 marzec 2017      wRealu24.pl
Podróż 13 sierpnia 2011 
15 sierpień 2011      Artur Łoboda
Polin - państwo nieustającego stanu wyjątkowego 
15 marzec 2021     
To ostatnia niedziela 
24 maj 2015      Artur Łoboda

 
 

Czy będzie wojna w Iranie?

Trzeba przyznać że dewiza Zaczynamy tam gdzie inne publikatory kończą ( We start where the media stop) ultranacjonalistycznego portalu żydowskiego jest trafna.

Link http://www.debka.com/index1.php do tego portalu jest mi znajomy tylko dzięki forumowiczowi żydowskiego pochodzenia który parokrotnie się na niego wcześniej powoływał. Korzystanie z tego źródła odmładza mnie. Czuję się tak jak wiele lat temu przed opuszczeniem Polski kiedy z wypiekami na twarzy czytywałem szmaty: Zycie Partii (partyjna), Żołnierz Wolnosci (wojskowa) i W Służbie Narodu (milicyjna).


http://www.debka.com/article.php?aid=1414
Premier Izraela Binyamin Netanyahu dał HBO kolejne 6 miesięcy na negocjacje z Iranem przy wykluczeniu gróźb wojskowych kiedy spotkali się listopada 2009 w Białym Domu. BN był wspierany przez innego gołębia pokoju. Minister Obrony Izraela gen. Ehud Barak oświadczył w poniedziałek , 14 grudnia że ciągle jest czas na akcje dyplomatyczne aby powstrzymać Iran.
Nasze (...) źródła informują że Prezydent HBO ofiarowuje Iranowi 3 zachęty do odwołania swego programu wojskowego:
1. Wprawdzie 15 grudnia Kongres zatwierdził kary dla firm sprzedających irańską ropę i na towarzystwa ubezpieczeniowe ubezpieczające takie transakcje, ale już następnego dnia wpływowy senator John Kerry ogłosił że Komisja Spraw Zagranicznych Senatu której przewoodniczy potrzebuje dużo czasu aby rozważyć wniosek Kongresu...
2. Rzecznik Pentagonu poinformowała 17 grudnia że głęboko penetrująca 15- tonowa bomba krusząca zdolna do zniszczenia podziemnych instalacji atomowych Iranu czy Północnej Korei nie wejdzie do użytku przed grudniem 2010, choć zdolny do jej przenoszenia bombowiec B-2 (niewidoczny dla radaru) zostanie wprowadzony już w lipcu 2010.
3. Począwszy od 18 grudnia prasa izraelska rozpoczęła nagonkę na szefa Mossadu. Meir Dagan jest przedstawiany jako jedyny maniakalny zwolennik ataku na Iran. Jedna gazeta doradza rządowi aby pogodził się z Iranem uzbrojony w broń atomową.

Prezydent Mahmoud Ahmadinejad wykorzystał trybunę konferencji w Kopenhadze aby podkreślić że nie idzie o drobne ilosci uranu do wzbogacania, ale o koniec gróźb i wymachiwania kijem pod adresem Iranu... Tymczasem Teheran sam przygotował następujace kije:
1. Zakończył 12 grudnia pomyślnie próby z rakietą dalekiego zasiegu Sejil-2 która jest napakowana czipami elektronicznymi do zakłócania Izraelskich rakiet Arrow 2, a także amerykańskich Patriot, Aegis and THAAD
2. Teheran podpisał nowy pakt wojskowy z Syrią, właczając do niego Hizballah w Libanie i palestyński Hamas ;
3. Nie dalej jak w środę Iranian Cyber Army włamała się do Twitter i zamieściła tak brzydkie uwagi pod adresem USA że nie wypada ich cytować; popierani przez Iran buntownicy w Jemenie dają łupnia siłom rządowym, a w piątek Iran przejął szyb naftowy na spornym terytorium z Irakiem.

Iran uzyska dostęp do broni jądrowej do czasu zakończenia przetargów dyplomatycznych z Radą Bezpieczeństwa poszerzoną o Niemcy.
20 grudzień 2009

tłumacz 

  

Komentarze

  

Archiwum

" O wasze głosy "
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
Biblijny Raj
październik 27, 2006
mik4
Moralność a reprywatyzacja
lipiec 5, 2005
PAP
Apartheid in Isarel
styczeń 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Państwo Polskie z rządzącą mniejszością żydowską RP z gwiazdą Dawida w tle
sierpień 3, 2007
Dariusz Kosiur
Zaglada ludzkosci
maj 8, 2006
przeslala Elzbieta
PZPR apeluje do Lecha Wałęsy
luty 13, 2006
Klaudiusz Wesołek
Sępy na grobie Miłosza
sierpień 30, 2004
http://dd.tradepress.com.pl/
luty 25, 2005
ala
Infantylizmy językowe a tekst Konstytucji 1997
listopad 21, 2004
Mirosław Naleziński
"Wewnętrzne przekonanie" psycho - Tuska
marzec 10, 2008
Artur Łoboda
Judeochrześcijański Marek Jurek
lipiec 1, 2006
Adam Wielomski
Ekonomia na codzień czyli historie lokalne.
kwiecień 5, 2004
Jan lucjan Wyciślak
To musi przeczytać każdy Polak
lipiec 21, 2008
PAP
Czy kablować na pijanych kierowców 01/10/2007
styczeń 25, 2007
Marek Komorowski
Waszyngton pod kontrolą lobby Izraela?
wrzesień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Ataki na polskość
wrzesień 8, 2007
..
Niemedialne tematy
marzec 5, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
RPO wnosi o stwierdzenie niekonstytucyjności rozporządzenia KRRiT
sierpień 1, 2002
PAP
Bilans rządów 1989 -2009 – akt oskarżenia
luty 6, 2009
Dariusz Kosiur
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media