ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
więcej ->

 
 

Stłuc Młodego

Stłuc Młodego
2007-01-31

Niektórzy twierdzą, że za czasów totalitarnych dyktatorzy o ile nie mogli zemścić się na opozycjonistach to gnębili rodzinę także często cierpiały dzieci. Uruchamiając w tym do działań milicję, prokuratury, sądy, aby tuszować i udowodnić, kto tu rządzi.
Najnowsza historia przypomina o morderstwie Stanisława Pyjasa. Do tuszowania zbrodni były wciągnięte wszystkie szczeble tzw. przedstawicieli prawa. Zamordowano dwóch synów pułk. Kuklińskiego a Wałęsa wysłał list gończy za Kuklińskim. Takich przypadków jest wiele, lecz totalne zakłamanie i bezprawie milczy o takich przypadkach. Każde działania na niekorzyść, tzw. opozycji pozaparlamentarnej jest dobre. Ale nie tylko np., kto nie jest z nami ten jest przeciwko nam.
Pomimo prześladowań zwolnień w trybie ustawowym przy wydatnym udziale Polskiego wymiaru sprawiedliwości ( te towarzystwo jest bezkarne) nie próbuję się porównać do wyżej wymienionych osób natomiast są podstawy do porównania.
W 2006r czerwcu został pobity mój syn, zgłosiłem popełnienie przestępstwa a więc zgodnie z prawem jestem stroną. Co by się działo gdyby ktoś bezprawnie działał wobec syna byłego Esbeka, komucha czy policjanta nie mówiąc prokuratora czy nie daj boże sędziego? W takich sytuacjach jak znam życie wyłyby syreny kajdanki poszły w ruch. Poruszone by zostało niebo i ziemia. Ja podchodziłem do powiadomienia z rezerwą z powodu przykrego doświadczenia.
Około dziesięciu lat temu banda łobuzów stłukła mi syna, lecz sprawa szybko przyschła.
W tamtym czasie także pisywałem wskazując nieprawidłowości oraz oskarżyłem. Nie wiem czy to zbieg okoliczności, lecz policjant prowadzący z wielkim zachwytem pochwalił się swoją wiedzą twierdząc, że nadal nazywają mnie KPNowcem on to wie, bo był w Gdańskim ZOMO i mają do niego zaufanie. Moja rezerwa do postępowania wkrótce okazała się słuszna, oskarżono tylko jedną osobę za gro?by karalne. Sprawę skierowano do sądu dla nieletnich, nie oskarżono pełnoletnich także tego, który walnął w twarz syna z piąchy zamraczając w biały dzień w centrum miasta. Sąd pozbawił mnie praw strony. Postępowanie to komedia pokrzywdzony nie miał prawa zadać pytania świadkom, czego nie broniono oskarżonemu i opiekunom.
W tzw. Ostródzkim wymiarze sprawiedliwości prawo karne nie obowiązuje oni muszą Maślińskiemu udowodnić, kto tu rządzi. Oczywiście napisałem skargę od Sądu Okręgowego w Elblągu wskazując bezprawie i żądając przekazania postępowania do innego sądu.
Elbląg postanowił, że Ostróda będzie sędzią w własnym imieniu i odesłał im skargę. Kpina!!!!
Został powiadomiony o sytuacji Sąd Najwyższy oraz ministerstwo sprawiedliwości, bez echa.
Bronione obozy pracy, bezprawie wobec bezbronnych to twarz Polskiego wymiaru sprawiedliwości.
W kraju są poruszane sprawy medialne nawet dla pięciu minut przed kamerami łamie się prawo, Art., 241. § 1. Kto bez zezwolenia rozpowszechnia publicznie wiadomości z postępowania przygotowawczego, zanim zostały ujawnione w postępowaniu sądowym, to jest Kk.
Oczywiście oni nie łamią prawa, bo są sędziami w własnym imieniu i wydają sobie pozwolenie.
Miałem propozycję, Bogdan powiadom media temat na czasie. W końcu mamy Konstytucję
Artykuł 54 1- Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2-Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
Chciałbym krzyczeć ludzie znam konstytucję jako broszura była wrzucona do mojej skrzynki pocztowej tylko pytanie, kto ją przestrzega oto przykład:
Cenzury:
http://warszawa.naszemiasto.pl/forum/dodaj/200.html
Dodaj Twoją opinię
Przykro nam. Twój komentarz nie zostanie dodany gdyż zawiera słowa uznane za wulgarne lub zabronione: porn
Tytuł opinii

Twoje zdanie

Autor (gość) Zaloguj

E-mail

Wulgaryzmu na pewno nie ma natomiast może to być porno, ponieważ obnażam bezprawie Polskiego wymiaru sprawiedliwości jak również zwracam uwagę, że tak popularny minister jest tylko popularny w polskojęzycznych mediach, które go kreują. Pytanie, za co? A może za tolerowanie bezprawia i wątpliwe jakości nowelizacji, za to oczekiwanej przez korporacje prawnicze. Do tej pory nie było w prawie nakazu przestępcy powrotu do pracy. Według nowelizacji sędzia przestępca po miesiącu od przestępstwa czy zbrodni wraca do pracy. Proszę mi wybaczyć termin sztywny w tym temacie to zbrodnia na Polskim wymiarze sprawiedliwości. Takie zasługi posła MS Ziobro dodają mu popularności. A więc złamano najważniejsze Polskie prawo Konstytucję ja zobowiązany prawem karnym Art. 304. § 1. Każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję.
Tak więc przystosowując się do obecnie panującej mody za pośrednictwem mediów informuję o popełnieniu przestępstwa przez Wirtualnej Polski naruszenie tak Konstytucji jak i Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności. Jestem sceptykiem i wątpię czy ktoś podejmie rękawicę. W poprzednich artykułach pisałem „Takie młodzieży wychowanie, jakie prawa przestrzeganie”. Ostróda prowodyra, organizatora grupy do linczu z braćmi a jest ich w sumie trzech powołała na świadka zwróciła za przejazd. Oczywiście po wyroku mogę się odwołać tylko pytanie, co zrobią bezkarni łobuzy rozzuchwaleni bezkarnością. Kto zapewni, że mając za plecami bezprawie nie zlinczują mi syna, tata się mądrzy to syn obrywa? Pisałem wielokrotnie pytając, kto dał uprawnienie od nazewnictwa Trzecia Rzeczpospolita skoro sytuacja w kraju to PRLbis. a działania Polskiego wymiaru sprawiedliwości przypominają czasy UB i Stalinowskie.

Bogusław Maśliński
www.victoria.go.pl


1 luty 2007

Bogusław 

  

Archiwum

Referendum w sprawie Unii sfałszowane?
wrzesień 21, 2004
Jerzy Zarakowski
Protegowanie ekstremistow i gnębienie działaczy pokojowych w Izraelu
maj 6, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Uczciwość pod prąd
październik 19, 2005
Artur Łoboda
Konstytucja i Sprawa Nadzoru w USA
październik 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Przybylo osad na West Bank podczas wojny z Libanem.
październik 5, 2006
gosc
Mędrzec ze styropianu
luty 6, 2008
Marek Olżyński
Prawo do ludzkiej godności
październik 23, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
The Pogrom of Kielce
lipiec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nadchodzi czas katakumb....
maj 12, 2003
Andrzej Kumor
Swiadectwo Glorii Polo
luty 27, 2008
...
Dziela niedokonczone!
wrzesień 15, 2008
mik
To Moskwa zaplanowała ten mord
lipiec 7, 2006
http://www.dziennik.krakow.pl
Chytry traci podwójnie
lipiec 27, 2005
Artur Łoboda
Dlatego muszą płacić ...
październik 20, 2004
Oświata, czyli – jak iść piętami do przodu
luty 17, 2008
Marek Jastrząb
Domagają się wyniesienia Stalina na ołtarze
listopad 27, 2008
PAP
"Brzytew", czyli wolność wynegocjowana
wrzesień 5, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
Czego nie wiemy ?
lipiec 16, 2003
przesłala Elżbieta
Pogrom kielecki, 1946, jako ogniwo włańcucha aktów terroru
kwiecień 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Epoka Terroru" w Drugiej Kadencji Bush'a?
listopad 8, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media