|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
więcej -> |
|
Miller: 1 stycznia 2004 datą najwłaściwszą
|
|
Premier Leszek Miller powiedział, że nie słyszał od polityków Unii Europejskiej innego niż 1 stycznia 2004 roku terminu wstąpienia Polski do wspólnoty.
Według hiszpańskiej gazety El Pais, co do daty rozszerzenia Unii różnią się komisarze Piętnastki. Co najmniej kilku komisarzy miało powiedzieć, że z powodu licznych niewiadomych i problemów, dużo bardziej prawdopodobną datą rozszerzenia niż 1 stycznia 2004 r. jest 31 lipca 2004 r. bąd? nawet 1 stycznia 2005 r.
Premier Miller powiedział Polskiemu Radiu, że oficjalnie Bruksela potwierdziła, iż 1 stycznia 2004 roku to jest data najbardziej właściwa. Szef rządu zastrzegł jednak, że coraz częściej można usłyszeć, iż gdyby stało się coś nadzwyczajnego, co mogłoby mieć wpływ na opó?nienie - to nie ze strony krajów kandydujących, lecz ze strony krajów Piętnastki, na przykład nie zdążą ratyfikować układu o rozszerzeniu.
Miller wyraził przekonanie, że dla polityków Unii data 1 stycznia 2004 roku jest wielkim projektem politycznym, świadczącym o wyobra?ni, zdolnościach i chęci zakończenia etapu podziału Europy.
Leszek Miller podkreślił, że w ciągu dziewięciu miesięcy funkcjonowania jego rządu zamkniętych zostało 9 rozdziałów, w tym rozdziały bardzo trudne, i uzyskane zostały najlepsze dla Polski warunki ze wszystkich krajów, które starają się o przyjęcie do Unii.
Premier powiedział, że za 25 lat Polska powinna osiągnąć rozwój nie odbiegający od innych krajów Unii Europejskiej. Aby tak się stało - zaznaczył - to Polska powinna się rozwijać znacznie szybciej niż kraje Unii i osiągać wzrost gospodarczy na poziomie minimum 5%, lub nawet 6 czy 7%. |
|
29 lipiec 2002
|
|
IAR
|
|
|
|
KONTROWERSJE: Dialog z Żydami
maj 22, 2007
W CH
|
Jews killed Jews to create the state of Israel
maj 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Chyba, że zdarzy się cud (refleksja powyborcza)
październik 11, 2005
Wiesław Sokołowski
|
Gest minister Anny Fotygi: Żydowski aktywista otrzymał tytuł Honorowego Konsula RP w USA
czerwiec 20, 2007
BIBULA
|
Wojna o ropę
marzec 22, 2003
Adam Bieniek
|
Spostponowany rencista-rekordzista
luty 21, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Historia białego człowieka: Asyria i Persja
sierpień 25, 2006
Zbyszek Koreywo
|
Bez retuszu-Jerzy Robert Nowak
październik 20, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Chaos a wolność słowa
październik 12, 2006
Artur Łoboda
|
Energetyczne Rezerwy Azji Środkowej Rosną – uzupełnienie 1go stycznia, 2009
styczeń 3, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dziad, czyli polski inżynier
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Sądowa farsa?
luty 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Polskie Niezależne Media
styczeń 8, 2006
zaprasza.net
|
Napisz Millerowi co myslisz!! Akcja mailingowa!
luty 28, 2003
|
Czy IV Rzeczpospolita spełni oczekiwania Polaków?
kwiecień 13, 2005
|
Światowy Dzień Chorego 2005 r.
luty 11, 2005
Adam Sandauer
|
PiS nie wepchnal Polski do jewRopejskiego kolchozu, nie uchwalil budzetu na rok 2006, ani nie podpisal porozumienia wyslania
czerwiec 17, 2006
jasiek z toronto
|
Alarm back to YELLOW?
styczeń 10, 2005
|
Accor złożył ofertę wiążącą na zakup 4,06 proc. akcji Orbisu
listopad 18, 2002
PAP
|
KONGRESU POLSKI SUWERENNEJ - PRAWNO-USTROJOWE PODSTAWY
marzec 6, 2004
|
więcej -> |
|