|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
więcej -> |
|
"Batiuszka Putin"?
|
|

W czasie kiedy zbliża się koniec kadencji Wladimira Putina, Kreml poparł produkcję filmu o 1612 roku, tak zwnej „smuty” czyli smutnego okresu w Moskwie. Polska okupacja Kremla i ideje rzeczypospolitej szlacheckiej, głoszone przez hetmana Stanislawa Żółkiewskiego w 1610 roku, podobały się bojarom, którzy zgodzili się na koronację Władysława Wazy na prawosławnego cara Rosji, co miało być podstawą do przymierza polsko-rosyjskiego.
Połączenie sił Polski i Rosji przeciwko Imperium Ottomańskiemu było wcześniej w planach politycznych króla Sefana Batorego, który niestety umarł przedwczesną śmiercią, być może otruty przez nadwornego lekarza Żyda, działającego jakoby na rzecz bankierów żydowskich w Polsce i w Turcji. Niestety plany hetmana Żółkiewskiego nie podobały się królowi Zygmuntowi Wazie, który sam chciał być carem i twierdził, że chce nawrócić Rosję na katolicyzm, oraz skandalicznie pozostawił na łasce losu polską załogę Kremla, co doprowadziło do klęski polskiej załogi w 1612 z głodu i braku amunicji. Już w 1611 roku sejm opracowywał podstawy prawne usunięcia króla z tronu. Natomiast kilka lat pó?niej hetman Żółkiewski zginął pod Cecorą w bitwie z przeważjącymi siłami tureckimi w 1620 roku.
Obecnie, w czterysta lat pó?niej, dramat polskiej załogi Kremla, stał się największym świętem narodowym Rosji, pod władzą Putina i rola syna metropolity Moskwy, Michaiła Romanowa wbranego na cara, jako pierwszego z dynastji Romanowych, jest wyolbrzymiana w fabule filmu. Co więcej rola ta jest przyrównywana do roli Putina w latach 1990tych. Faktycznie większość Rosjan chce, żeby Putin został przy władzy. Jest on blisko czterokrotnie bardziej popularny niż jest obecny prezydent George Bush w USA.
Ideolog Zjednoczonej Partji Rosji, Abdul-Khakim Sultygow zasugerował w swoim artykule, żeby w podobny sposób jak Michaił Romanow, czterysta lat temu, w 1613 rolu, teraz Putin został wybrany głową państwa, po upływie jego kadencji jako prezydenta Rosji. Sultygow proponuje specjalne referendum, które dało by Wladimirowi Putinowi tytuł „ojca narodu” jako najwyżego przedstawiciela Rosjan, który miał by pilnować ciągłości jego progamu politycznego i gospodarczego po zakończeniu kadencji Putina.
The Wall Street Journal 8go pażdziernika, 2007, ocenia wystąpienie Sultygowa jako „próbny balonik” („trial baloon”) i jednocześnie jest wyazem niepokoju w Rosji z powodu zbliżającego się końca kadencji Putina, ale wyraża opinię, że pozycję „batiuszki Putina” zapewnią w Moskwie bez uciekania się do precedensów z 1613 roku. Niewątpliwie Putin będzie przywódcą politycznym, ale bez jakiegokolwiek referendum. Natomiast rzecznik Putina, Dimitry Peskow pochwalił inicjatywę Sultygowa, ale zastrzegł się, że nie pochodzi ona z Kremla.
Jak wiadomo jest możliwość, że Putin będzie przez kilka lat premierem, głową Zjednoczonej Partji Rosji lub przejmie kierownictwo Gazpromu. Narazie Putin nie ogłasza swoich planów politycznych na okres po jego kadencji. Putin zawdzięcza swoją popularność postępowi gospodarczemu, kontroli jego rządu nad mediami oraz nad „oligarchami” jak też za pomocą ograniczania opozycji.
Nikolai Petrow z moskiewskiej filji Carnegie Center powiedział że podobnie jak na filmie o roku 1612 Michaił Romanow, a obecnie Putin dostał się do władzy i wyprowadził Rosję z trudnej sytuacji. Faktycznie pod Putinem Rosja osiągnęła najszybszy wzrost gospodarczy w swej historji. Dymitry Peskow potwierdza, że Putin będzie odgrywał ważną rolę po upływie jego kadencji, ponieważ już jest zasłużonym prezywódcą, ale to nie znaczy że będzie oficjalnie uznany „ojcem narodu” lub „batiuszką Putinem.”
Obecnie jest dobra kojunktura na film o roku 1612tym i czasach kłopotów i smutku w Rosji z powodu głodu, obcych interwencji i walki o władzę w Moskwie. Wybór Michaiła Romanowa na cara był początkiem dynastji, pod której żądami Rosja stała się wielką potęgą, zwłaszcz podczas gdy Polska i Turcja osłabiały się wzajemnie z czego Rosja korzystała.
Film o roku 1612 przypomina potrzebę silnego przywództwa i patriotyzmu w obliczu zdradliwych poczynań i interwencji, obcych jak to się stało w czasie masowych kradzieży rosyjskiego mienia narodowego przez "oligarchów", głównie Żydów, za czasów prywatyzacji pod Jelcynem.
www.pogonowski.com |
|
10 listopad 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Niemcy krytykują okładkę "Wprost"
wrzesień 19, 2003
|
Wierność Ojczy?nie
czerwiec 17, 2005
przesłała Elżbieta
|
Przesłanie Kaczyńskiego
styczeń 27, 2006
zaprasza.net
|
Germar Rudolf skazany na 30 miesięcy więzienia za "negowanie Holokaustu"
marzec 19, 2007
bibula- pismo niezależne
|
2009.02.23. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 23, 2009
tłumacz
|
"Integracja czy rozbój"
luty 20, 2003
Piotr z Calgary
|
"Żółte Niebezpieczństwo?"
luty 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kolejna inwestycja "technologiczna" w Polsce
luty 11, 2003
zaprasza.net
|
Pasze skażone GMO już w Polsce!
styczeń 29, 2008
Sir Julian Rose i Jadwiga Łopata
|
Nowy bankier czwartej Polski
styczeń 10, 2007
AFP/interia.pl
|
Krytyka
wrzesień 29, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy doczekamy się Polskiego kongresmena w USA?
luty 28, 2009
Gregory Akko
|
Wiara
maj 7, 2004
|
SOBCZAK i SZPAK - Protest
czerwiec 6, 2004
angora.pl
|
Sikorski - wodzu prowad? na Waszyngton!
luty 28, 2008
marduk
|
Cieć testuje prawo wyborcze
październik 25, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
NAUKA JE SEXY
kwiecień 11, 2008
Marek Jastrząb
|
Polska powinna wejść do euro w 2006 r.
sierpień 28, 2002
PAP
|
Kontrola i eksploatacja mediów w USA i w Polsce
czerwiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Syjonistyczna pyskówka nad grobami ofiar
maj 5, 2005
PAP
|
więcej -> |
|