ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Co w Krakowie zrobi PiS? 
25 czerwiec 2023     
Każdy sądzi swoją miarą 
19 luty 2020      Artur Łoboda
Białoruś - jak tam jest naprawdę? Łukaszenka złym czy dobrym przywódcą? M. Janowski wRealu24! 
26 sierpień 2020     
Sąd cyfrowy 
21 listopad 2023      Artur Łoboda
Osama czy Obama 
3 maj 2011      Artur Łoboda
Czy sami Izraelczycy wysadzili WTC? 
19 wrzesień 2021      Philip M. Giraldi
Naiwność Brauna? 
5 kwiecień 2025      Artur Łoboda
Nasz świat powoli odchodzi 
6 marzec 2013      Artur Łoboda
Do końca PO oszukiwało 
12 maj 2015      Artur Łoboda
Casus Polańskiego 
1 październik 2009      Artur Łoboda
Były wiceprezes firmy Pfizer, dr Mike Yeadon, mówi, że pandemia COVID-19 nigdy tak naprawdę nie miała miejsca, jak twierdzono 
25 maj 2023      Kevin Hughes
Ocalona z Holokaustu wskazuje na paralelę między tyranią COVID a polityką nazistów  
20 marzec 2022      Pierre Boralevi
Wezwanie do wznowienia śledztwa w Jedwabnem 
4 luty 2018     
Facebook szpieguje ciebie dla rządu. 
8 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
POGODNI ŻYJĄ DŁUŻEJ !!!  
28 styczeń 2014      /-/Ewa Englert-Sanakiewicz
Zagrożenie Nuklearne  
8 marzec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Złote myśli, które mogłyby ratować przed kryzysem  
28 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Andrzej Lepper był przy nim mężem stanu 
29 maj 2015      Artur Łoboda
Folwark zwierzęcy 2012 
24 luty 2012      Artur Łoboda
Najlepszy elektorat Platformy Obywatelskiej 
25 maj 2014     

 
 

Bin Laden a demokratyczne powstanie Arabów w 2011.

Bin Laden nigdy nie był oskarżony przez FBI o jakikolwiek udział w ataku terrorystycznym na wieżowce nowojorskie, określanym jako 9//11, ponieważ nie było żadnego bezpośredniego dowodu na jego udział w tej zbrodni. Natomiast Bin Laden jest on opisywany jako „produkt” polityki USA w czasie Zimnej Wojny i powiązań Waszyngtonu, Pakistanu Arabii Saudyjskiej. Nawet radykalny neo-konserwatysta były wiceprezydent USA, Dick Cheney w ciągu ostatnich lat stwierdzał, że Bin Laden nie był zamieszany w zbrodnię 9/11, w rezultacie której zginęło kilka tysięcy osób.

Faktycznie od 9/11 upłynęło 3,519 dni do chwili, kiedy została spełniona obietnica prezydenta Bush’a dana w stylu aktora westernów John’a Wayne, że Bin Laden zostanie znaleziony „martwy lub żywy.” Zabójstwo Bin Ladena miało miejsce 240 km. na wschód od łańcucha gór Tora Bora gdzie rzeczywiście widziano go w grudniu 2001. Wiadomo, że Bin Laden jest chory na cukrzycę i ma chore nerki tak, że konieczna jest mu częsta dializa. żeby mógł on zachować się życiu przez ubiegłych dziesięć lat.

Miejscowość Abbottabad jest położna o dwie godziny od stolicy Islamabad, w prowincji Pakhtunkhwa niedaleko od Kaszmiru, terenu spornego między Pakistanem i Indiami gdzie znajduje się główna akademia sztabu armii Pakistanu. Spór o Kaszmir Pakistanu i Indii,
ostatnio w dobrych stosunkach z USA, powoduje szukanie oparcia w Chinach przez rząd w Islamabadzie. Abbottabad jest położone daleko od terenów bombardowanych przez USA przez latające roboty, które jak dotąd zabiły dużo osób i spowodowały w odwecie częste palenie przez Pakistańczyków cystern z paliwem w drodze do wojska USA w Afganistanie.

Po zburzeniu wieżowców w Nowym Jorku Waszyngton żądał od ówczesnego rządu Talibanów wydania w ręce Amerykanów Osama Bin Laden’a na co Mułła Omar zarządzał dowodu winy Bin Laden’a czego prezydent Bush nie mógł zrobić, ponieważ zgodnie z opinią FBI, takich dowodów nie ma. Natomiast późniejsze przyznawania się do winy przez Bin Ladena był uznane nagrania fałszowane.

Talibani zgodzili się wydać Bin Laden’a Arabii Saudyjskiej, ale król Abdullah nie zgodził się go przyjąć. Khalid Szejk Muhammad, schwytany przez agentów wywiadu pakistańskiego, pewnie będzie do końca życia więziony w Guantanamo w bazie USA na wyspie Kubie. Człowiek ten przyznał się do całkowitej odpowiedzialności za zbrodnię 9/11 ale nigdy nie oskażał Osamę Bin Ladena o jakikolwiek współudział w tej zbrodni.

Według pisma Asia Times Online morderstwo Bin Laden’a miało miejsce dlatego, że jest brak silnej władzy w Islamabad z powodu wewnętrznych kłótni służb specjalnych (ISI) przeciwko
wojsku oraz w celu wzmocnienia kandydatury prezydenta Obamy w wyborach na drugą kadencję oraz przy okazji przesuwania sceny „wojny przeciwko terrorowi” z Afganistanu do Pakistanu. Jednocześnie król Arabii Saudyjskiej pragnie skompromitować wielkie powstanie pro-
demokratyczne wśród Arabów w 2011 roku i chce on wywołać zaciekłą walkę sekty Sunnitów przeciwko Szyitom, w formie nowej Zimnej Wojny, między przyjazną USA Arabią Saudyjską i wrogim USA Iranem.

Naturalnie dla dobra Izraela Waszyngton stoi po stronie Arabii Saudyjskiej przeciwko Iranowi. Tymczasem powstańcy pro-demokratyczni wśród Arabów nazywają króla Saudyjskiego pachołkiem USA, który przekupuje plemiona w Jemenie, żeby zgodziły się na rząd pro-saudyjski. Jednocześnie USA znowu interweniuje w bogatym w paliwo arabskim państwie -
tym razem w Libii i czyni to z pomocą NATO.

Przewodnią ideologią AlQaedy jest walka ze sprzedajnymi rządami państw arabskich, które ciemiężą Arabów. Walka AlQaedy o budowę Światowego Kalifatu całego Islamu za pomocą mordów masowych strategicznie szkodzi wielkiemu pro-demokratycznemu powstaniu Arabów w 2011 roku.


www.pogonowski.com
3 maj 2011

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Komentarze

  

Archiwum

O.Mogielski: Czuję się oczerniony
marzec 16, 2008
PAP
Rurociag i "Drang Nach Osten"
grudzień 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowa tradycja - kolejna milenijka?
grudzień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Karta z dziejów ludzkości
listopad 18, 2004
Julian Tuwim
2008.08.27. Wiadomości w 3ch językach. Three-language news service.
sierpień 27, 2008
tłumacz
Polska przeszkodą na drodze do rewolucji światowej
listopad 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Co z marginesem społecznym?
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kołodko ministrem finansów, Piwnik i Celiński odchodzą
lipiec 5, 2002
PAP
Pomocnicy dyktatora "budują demokrację"
kwiecień 16, 2003
Artur Łoboda
Kościół na zakręcie
październik 8, 2005
onet.pl
Putinowski "antysemityzm"
maj 11, 2007
przysłał marduk
Monarchia czyli mafia
październik 18, 2003
Artur Łoboda
Czy USA powinno uczyć się od Hezbollah?
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Demokracja jest wtedy, gdy wznosisz okrzyki pro-rządowe
listopad 2, 2004
PAP
Eutanazja dla górnictwa
sierpień 3, 2003
Teresa Wójcik
Byle jak najdalej od żydowskiego Boga mamony
lipiec 4, 2007
TVN24
"Nie ma Kaszub bez Polonii, a bez Polski Kaszub"
wrzesień 23, 2005
przeslala Elzbieta
Zagrożenie Gospodarki Globalnej i Kłopoty USA?
maj 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Amerykański ruch anty-wojenny
wrzesień 4, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Drugi rozbiór Polski
wrzesień 22, 2002
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media