ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Światowe Skutki Kryzysu Euro 
19 czerwiec 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
JOW - plusy i minusy (1) 
30 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Kopacz chce wysłać Polaków na rzeź 
19 luty 2015      Artur Łoboda
Jakim krajom „Bóg” zezwolił na suwerenność? - komentarz MG do tekstu „Czy Rosja sprzeciwi się wojnie?” Izraela Szamira 
9 luty 2011      Izrael Szamir + komentarz MG
Krzyżu Chrystusa 
4 kwiecień 2026     
Czarna dziewczyno jutra 
27 kwiecień 2024      Zygmunt Jan Prusiński
Hakerzy z pajsami 
26 luty 2026     
„Nagła śmierć kryzysu koronowego” kontra „Nagła wojna z Ukrainą” 
22 marzec 2022     
Jeszcze jeden dowód prawdziwego oblicza Unii 
28 kwiecień 2017      Artur Łoboda
Czy polityczna dintojra wobec Kuby zakończy się? 
26 listopad 2016      Artur Łoboda
Defraudant Tusk - rozlicza Greków 
23 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Nie ważne co się robi. Ważne - jaką się do tego dorobi ideologię.  
22 styczeń 2012      Artur Łoboda
"Frankowicze" 
8 lipiec 2015      Artur Łoboda
Ich miejsce jest w więzieniu 
7 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Rozliczenie z przeszłością 
20 maj 2011      Artur Łoboda
Drony odtwarzają nagrania płaczących dzieci i wrzeszczących kobiet, aby zwabić ludzi na zewnątrz, a następnie ich zamordować 
24 kwiecień 2024      Caitlin Johnstone
Co nas czeka? 
11 maj 2011      Artur Łoboda
Dialog polsko-żydowski 
20 marzec 2018     
Szczepionki i „sfabrykowana propaganda”: ​​zabójstwo postaci skierowane przeciwko Robertowi Kennedy’emu Jr. 
10 wrzesień 2023      Richard Gale, dr Gary Null
Prokuratorzy łamiący Prawo, awansują 
2 kwiecień 2013      Stelęgowska

 
 

Moderna opatentowała sekwencję DNA wirusa Covid kilka lat przed pandemią, która przyniosła im miliardy ze sprzedaży szczepionek


Moderna wygląda na najbardziej winną .

Pochodzenie wirusa, który powoduje COVID-19, było przedmiotem ożywionej debaty, a obecnie panuje ogólna zgoda, że ​​został stworzony w laboratorium, a nie z natury. 
A jeśli chodzi o to, kto może być odpowiedzialny za tego śmiertelnego wirusa,  Moderna wygląda na najbardziej winną.

 
Najmocniejsze dowody można znaleźć w bazie danych prowadzonej przez National Institutes of Health (NIH) oraz National Center for Biotechnology Information (NCBI). 
Znana jako BLAST baza danych kataloguje wszystkie znane sekwencje genów znalezione w naturze, wraz ze wszystkimi syntetycznymi sekwencjami genów, które zostały opatentowane.
 
Naukowcy postanowili sprawdzić BLAST pod kątem sekwencji RNA sekwencji rozszczepienia furyny znalezionej w białku wypustkowym SARS-CoV-2, aby sprawdzić, czy można ją znaleźć gdziekolwiek indziej w przyrodzie. 
Jest to jedyna ciągła sekwencja nukleotydów w COVID-19, która ma więcej niż trzy nukleotydy różniące się od odpowiednich liter w najbliższym naturalnym krewnym wirusa, nietoperzowym koronawirusie RaTG13. 
To miejsce rozszczepienia jest również kluczem do patogeniczności COVID-19, co czyni go najbardziej prawdopodobnym miejscem, w którym wirus może uzyskać sztuczną funkcję. 
Struktura była jednym z ognisk debaty na temat pochodzenia wirusa, ponieważ niektórzy naukowcy od dawna twierdzą, że nie można go było nabyć w sposób naturalny.
 
Naukowcy odkryli pięć patentów amerykańskich, które zawierały tę samą sekwencję nukleotydową, a o najwcześniejszy z nich złożyła wniosek Moderna w grudniu 2013 r.
Co więcej, w naturze w ogóle nie istnieje. 
Kolejne patenty zostały również zgłoszone przez Modernę w następnych latach.
 
To pokazuje, że twórca szczepionki faktycznie opracował 19-nukleotydową sekwencję genową, która zawiera miejsce rozszczepienia furyny  odpowiedzialne za uczynienie wirusa tak zakaźnym dla ludzi. 
Gdyby ta genetyczna manipulacja nie miała miejsca, oryginalne koronawirusy, z których powstał COVID-19, zarażałyby tylko zwierzęta.
 
Naukowcy powiedzieli, że prawdopodobieństwo dopasowania w naturze do patentu zgłoszonego przez Modernę 4 lutego 2016 r., wynosi 1 na 3 biliony . 
Wydaje się zatem, że firma była już w stanie wykorzystać tego wirusa na długo przed wybuchem pandemii.
 

Moderna zaczęła opracowywać swoją szczepionkę COVID-19 przed pierwszym oficjalnym potwierdzeniem epidemii


 
Oliwy do ognia dolewa fakt, że Moderna zaczęła produkować swoją szczepionkę COVID-19 na kilka tygodni przed pierwszym oficjalnym wybuchem epidemii. 
Ich szczepionka była już w fazie rozwoju już w grudniu 2019 r., czyli co najmniej dwa tygodnie przed potwierdzeniem wybuchu epidemii z Chin.
 
Oczywiście wiemy również, że Instytut Wirusologii w Wuhan prowadził badania nad wzmocnieniem funkcji na próbkach koronawirusa nietoperzy już w 2015 r. dzięki finansowaniu od dr Anthony'ego Fauci'ergo. 
Kierowany przez Fauci'ego Narodowy Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) nawiązał współpracę z firmą Moderna, aby opracować szczepionkę mRNA przeciwko koronawirusom badanym w laboratorium mniej więcej w tym samym czasie.
 
Warto oczywiście zauważyć, że natura nigdy nie stworzyła wirusa o tej sekwencji, ale sześć lat po tym, jak Moderna odniosła się do niego w swoich patentach, znaleziono go w wirusie, na który firma stworzyła szczepionkę. 
Teraz zgarnęli miliardy dolarów ze swojego wstrzyknięcia, które jest jedynym sprzedawanym produktem producenta szczepionek i jedną z zaledwie trzech szczepionek, które zostały zatwierdzone do użytku w USA
 
Tylko w 2021 roku Moderna zarobiła 12,2 miliarda dolarów  po silnym odwróceniu bilansu z 2020 roku, kiedy odnotowała stratę netto w wysokości 747 milionów dolarów. 
Analitycy prognozują, że sprzedaż szczepionek Moderny w 2022 r. wyniesie 20,74 miliarda dolarów, ponieważ masom nadal wciska się boostery .
 
Źródła tego artykułu obejmują:
 
DailyExpose.uk
DailyExpose.uk
NaturalNews.com
DailyMail.co.uk
ABCNews.go.com
 
 
Źródło: 
https://conspiracy.news/2022-03-21-moderna-patented-dna-covid-before-pandemic.html
24 marzec 2022

Cassie B. 

  

Komentarze

 

Co ciekawe, Hollywood wcześniej zrobił co najmniej kilka filmów o takich zagraniach producentów szczepionek.

2022-04-02
hens

  

Archiwum

Awarie sieci energetycznych w USA i Kanadzie
sierpień 17, 2003
Adam Sandauer
Trzynastego nawet w grudniu jest wiosna
maj 18, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Jakie ma intencje "elita przywódcza świata"
wrzesień 16, 2005
Marek Głogoczowski
Janukowycz wrócił do władzy
sierpień 10, 2006
Marek A. Koprowski
Mit Kalifatu Swiatowego Terroru?
luty 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Ubaw terrorystyczny" w Londynie: USrael bombarduje Europę by ją sobie podporządkować?
lipiec 8, 2005
Marek Głogoczowski
Nie rozcięty węzeł według Kołodki
lipiec 5, 2002
PAP
Naukowa konferencja na temat Holokaustu w Iranie
grudzień 7, 2006
bibula
Znaleziono plany obozu Auschwitz. Teraz trzeba dopasować do historii
listopad 9, 2008
PAP
Dyktatura łajdaków 2002
styczeń 2, 2003
przyjaciel portalu
Horror w autokarze Grey Hound - Kanada
sierpień 1, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
PROKURATURA ZAJMIE SIĘ DONIESIENIAMI "GAZETY WYBORCZEJ"
grudzień 29, 2002
PAP
Apel skazancow sowieckich - Polakow z Kazachstanu
listopad 13, 2006
W imieniu prezesa Zinkiewicza
unity w pubach Dublina
lipiec 3, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
NIEZALEŻNOŚĆ GAZET I INNYCH MEDIÓW?
kwiecień 7, 2008
Marek Jastrząb
Chrońmy nasze bogactwa
sierpień 7, 2003
prof. Julian Sokołowski, prof. Jacek Zimny
Coś dla ducha - Boże Narodzenie 2005
grudzień 27, 2005
zaprasza.net
Kto naprawdę rozdaje karty
styczeń 6, 2006
Artur Łoboda
Globalna Korupcja
styczeń 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
U.E.,czyli BLISKIE SPOTKANIE RĘKI Z NOCNIKIEM
kwiecień 28, 2008
Marek Jastrząb
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media