ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Działalność portalu 
19 październik 2015      Artur Łoboda
FDA prosi sędziego federalnego o wstrzymanie do roku 2076 pełnego ujawnienia danych Pfizera dotyczących szczepionek przeciw COVID-19 
20 listopad 2021     
Polityczni frustraci 
13 maj 2015     
Niszczyciele polskiej kultury 
26 marzec 2012      Artur Łoboda
Dlaczego Polacy nie mogą się zjednoczyć? Wnioski na 2011 
8 czerwiec 2011      Artur Łoboda
Problemy z sercem gwałtownie rosną w wojsku, mówi lekarz marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych 
13 październik 2024      WIADOMOŚCI DEPARTAMENTU OBRONY USA
Globalny Mit Holokaustu 
4 luty 2018      Iwo Cyprian Pogonowski
Neobanderowcy zwracają polskie ordery! 
21 czerwiec 2026     
Jak otępić umysły ludzi, a następnie ich zabić 
10 lipiec 2021     
Zygmunt Jan Prusiński ZBUDZISZ WE MNIE ROZKWIT DŹWIĘKÓW - część pierwsza 
17 czerwiec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Sowa i Nieprzyjaciele 
29 kwiecień 2017      Paweł Ziółkowski
Powrót demokracji w USA? 
7 styczeń 2021     
PiS jak Gomułka, a nawet lepiej? 
6 marzec 2017      Artur Łoboda
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (24.12.2011) 
5 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Jutro wszyscy wyjeżdżamy za miasto 
16 styczeń 2021      Artur Łoboda
Rządowe zarządzanie korupcją 
19 marzec 2020      Artur Łoboda
Sataniści 
3 wrzesień 2010      Goska
Widziałem, jak (w Krakowie) rodzi się mafia  
20 maj 2023     
PAKT WOJSKOWY USA-POLSKA-IZRAEL 
25 czerwiec 2010      Gasienica
Instytut oszustw 
24 kwiecień 2021     

 
 

Detroit

Jeszcze tak niedawno Dertoit bylo miastem tetniacym zyciem. Caly czas istnieje w nim przeciez najwieksza w USA fabryka samochodow General Motors i inne pomniejsze. Detroit bylo nazywane miastem Slowian. Prosze zobaczyc na filmikach, co z tego miasta zostalo i jak to wyglada. Nie wiem, kiedy sie zaczelo to miasto wyludniac.

http://www.youtube.com/watch?v=0JbGxIR8JTk

http://www.youtube.com/watch?v=T6WKMNmFsxM

http://www.youtube.com/watch?v=eqowr_9cxV0

Przezylam wstrzas ogladajac te filmy o Detroit. Czytalam, ze taka sama sytuacja zaczyna byc w Chicago. Tez tam mieszkalo kiedys duzo Slowian. W 1981 roku samych Polakow mieszkalo w Chicago 2 miliony. Teraz ich populacje oblicza sie na niecaly milion.

Juz kiedys przezylam podobny wstrzas, kiedy w 2006 roku wybralam sie pieszo po zakupy. Idac przez moje osiedle stwierdzilam, ze masa domow stoi pustych. Byl wtedy zimny dzien i dlatego zwocily moja uwage pootwierane drzwi i okna w tych domach. Zaczelam badac kazdy dom na ulicy, ktora szlam. Okazalo sie, ze w tych domach nikogo nie ma. Na podjazdach staly zaparkowane samochody, co moglo wskazywac na to, ze w domu powinien ktos byc. Zaczelam sie nad tym wszystkim bardzo zastanawiac w oparciu o przeczytany w 2004 roku artykul opisujacy znikanie ludzi w Iraku. Na oczach irakijskiego muzyka rozplynela sie w powietrzu grupa ludzi w malej miescinie. Stala grupa ludzi, na ktora on patrzyl. Ta grupa ludzi rozlozyla sie na czasteczki i odparowala do nieba. Pozostal po niej na ziemi tlusty slad. Tak odparowac zywa istote mozna bronia microfalowa.

W dzisiaejszych czasach ginie masa ludzi, ktorych poszukiwanie spelza na niczym. Mysle, ze jest to prozne szukanie. Uwazam, ze tych ludzi po prostu juz nie ma. Wystarczy, zeby sie znalezc gdzies samemu i mozna zostac unicestwionym. Kiedy w 2006 roku odezwal sie w mojej glowie glos, to mnie uprzedzil, ze kazde moje wyjscie do ogrodu pod gole niebo moze byc dla mnie niebezpieczne, kiedy nie ma nikogo w domu.

Domy na moim osiedlu byly w wiekszosci zamieszkale przez Arabow, ktorych sprowadzili do Australii w 1995 roku. Arabowie sie zagospodarowali. Postawili sobie nawet meczet na naszym osiedlu w 1997 roku i gwarnie "urzedowali" w swych bialych "sukienkach" na osiedlowym shoppingu. Zawsze bylo ich pelno i raptem znikneli w maju 2006 roku. We wrzesniu tegoz roku te puste domy na moim osiedlu gwarnie zajeli murzyni. Murzyni zajeli tez arabski meczet.

http://www.zwiastun2009.republika.pl/HAARP.htm
10 marzec 2010

Goska 

  

Komentarze

  

Archiwum

Czarnecki o Unii
styczeń 11, 2003
zaprasza.net
Anatomia terroru w Iraku
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polityka Wschodnia RP
marzec 31, 2006
Adam Wielomski
W 70 rocznicę śmierci wielkiego Polaka-wypisy z Romana Dmowskiego
styczeń 8, 2009
Paweł Ziemiński
Apel do Prezydenta RP
luty 24, 2007
Bogusław
Jedno państwo - jeden głos lub unijny geszeft
czerwiec 22, 2007
Dariusz Kosiur
Lepper: w wyborach tylko porozumienia programowe
lipiec 31, 2002
PAP
Esbecki sposób na "wycofywanie się rakiem"
lipiec 15, 2003
Ubecka mniejszość narodowa
marzec 29, 2005
Jadwiga Szcześkiewicz London (Kanada)
300 zł za muzykę na prywatce
grudzień 29, 2005
Drodzy Rodacy
wrzesień 29, 2006
mik4
Punkt widzenia zależy od punktu "senacenia"
czerwiec 17, 2002
PAP
Gryps z Warszawy
styczeń 17, 2003
MACIEJ RADWAN RYBIŃSKI www.dziennik.krakow.pl
Brońmy Korei Północnej!
lipiec 21, 2006
Workers Vanguard
Unia Europejska
marzec 23, 2005
Gregory Akko
Ludzie z wazeliny
październik 30, 2008
Marek Jastrząb
Wiesel krytykuje wypowied? Papieża o Izraelu
listopad 17, 2003
PAP
Lepper nie ufa Kołodce, chce rozliczyć prezydenta
lipiec 30, 2002
PAP
SLD - KAWIOROWA "LEWICA" JH
listopad 23, 2002
JH
U studentów Kaczyński ma...
kwiecień 12, 2006
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media