|
Mordercy podnoszą larum
|
|
Obecna - bardzo niebezpieczna sytuacja na świecie - nie jest skutkiem polityki ostatnich lat, ale zapoczątkowana została prawdopodobnie po utworzeniu Solidarności - kiedy tajna władza nad światem uzmysłowiła sobie, że demontaż komunizmu od środka - jest w zasięgu ich możliwości.
Przygotowano więc środki do przekupstw kacyków partyjnych, by w sprzyjającym momencie uderzyć w system komunistyczny od środka.
Doskonale to widać - na przykładzie Polski.
Strajki w Naszym Kraju z 1988 roku były rachityczne i podsycane z zewnątrz, a mimo swojej marginalności - doprowadziły do tak zwanego "Okrągłego stołu".
Organizatorzy upadku komunizmu nie działali z pobudek humanitarnych. Z racji bardzo zacofanego przemysłu konsumpcyjnego w krajach komunistycznych - robili doskonałe interesy na sprzedaży "świecidełek" do Naszego Regionu.
Co więc ich skusiło, by zaryzykować dobrze funkcjonujący interes?
Tą "nagrodą" miało być przejęcie bogactw naturalnych - znajdujących się w krajach "Bloku sowieckiego".
Pierwszym etapem był - finansowany przez Sorosa atak - na rosyjski Parlament, który nie chciał się zgodzić na złodziejską "prywatyzację" i zniszczenie gospodarki w Rosji.
Drugim etapem było zburzenie WTC - w celu rozpoczęcia wojny z Rosją.
Jednak Putin zdołał przywrócić wcześniej - podstawowe funkcje obronne Armii rosyjskiej i poderwał własne lotnictwo z bronią nuklearną.
Wtedy prawdziwi autorzy zburzenia WTC się zawahali i przerzucili odpowiedzialność na - szeroko rozumianych Arabów.
Skoro nie można ograbić Rosji - to zrekompensują sobie to w - sprzymierzonych z Rosją - Krajach Arabskich.
Na pierwszy ogień poszedł Saddam Husajn, którego oskarżono o "posiadanie broni masowego rażenia".
Dziesiątki krajów na świecie posiada broń masowego rażenia - łącznie z Polską, ale nikt z tego powodu ich nie atakuje.
Po zdobyciu Iraku okazało się, że nie było w Iraku ŻADNEJ broni masowego rażenia.
A w przededniu ataku na Irak - pijacka morda Kwaśniewskiego bełkotała, że musimy chronić świat przed Saddamem, więc wysłał polskich żołdaków do współudziału w napaści na ten Kraj.
W haniebnych wypowiedziach obiecywał zdegenerowanej części Społeczeństwa Polskiego, że "zarobimy na odbudowie Iraku".
Dowodzi to faktu, ze Kwaśniewski doskonale wiedział, że w wyniku wojny - Irak zostanie zrujnowany.
Przypomnę dla porządku, że w przeddzień ataku na Irak - wielkimi- czerwonymi czcionkami głosiliśmy na tym Forum, że opowieści o broni masowego rażenia w Iraku - są oszustwem politycznych przestępców i stanowczo się temu sprzeciwiamy!
Jak to może być, że ludzie nie mający dostępu do raportów wywiadowczych wiedzą lepiej - niż "wtajemniczeni" rzekomo politycy?
Odpowiedź znajduje się w naszych życiorysach.
Polityczna KURWA, która sprzedała się reżymowi komunistycznemu, a potem globalistom - wykonuje swoje usługi - niezależnie od rodzaju klienta.
I w tym tkwi przyczyna zaufania Kwaśniewskiego - do rzekomych "raportów wywiadowczych".
Należy bardzo wyraźnie podkreślić, że KWAŚNIEWSKI MA NA SWOICH RĘKACH KREW SETEK TYSIĘCY IRAKIJCZYKÓW!
To - co zrobiono z Irakiem - jest zbrodnią przeciwko ludzkości!
Kiedy dziś Kwaśniewski twierdzi, że :
"Sytuacja międzynarodowa jest bardzo skomplikowana. Gdzie nie dotknąć, nie jest dobrze. Dlatego, tym bardziej, będę głosował na Komorowskiego" - to daje wyraźny sygnał, że możemy się spodziewać kolejnych zbrodni przeciwko ludzkości wspieranych przez Platformę Obywatelską!"
Naturalnym jest, że w wypadku zapanowania w Polsce praworządności - Kwaśniewski zostanie oskarżony o współudział w ataku na Irak.
I tego bardzo się obawia - wspierając w każdy możliwy sposób mafijne rządy Platformy Obywatelskiej.
Foto: tak skończył Saddam. Czy Kwaśniewski nie boi się, że to samo go spotka?
|
|
19 maj 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Gesty - niby nic wielkiego, a jednak...
maj 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Pieniądze – Banki – Nędza - Niewola!
marzec 7, 2009
?ródło: http://www.propolonia.pl/
|
Referendum 2003 roku - Unia Europejska
czerwiec 1, 2003
" Zawisza Czarny "
|
PODRÓŻE Z RYSZARDEM KAPUŚCIŃSKIM
maj 8, 2008
Marek Jastrząb
|
Jews killed Jews to create the state of Israel
maj 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kryzys Banku Centralnego USA, Zagrożenie Inflacją
luty 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gaza
styczeń 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wyjść z pułapki zadłużeniowej
luty 21, 2003
Dariusz Zalega
|
Polacy wybierają suwerenność !
marzec 17, 2007
marduk
|
Kometa którą postrzelono.
lipiec 5, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
Strategia
sierpień 21, 2003
Andrzej Kumor
|
Po to się rozpoczyna wojnę aby na niej zarabiać
wrzesień 28, 2004
|
Testament ks. Markiewicza
maj 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
"Och, Zyta"
KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
wrzesień 12, 2002
SOBCZAK & SZPAK http://www.angora.pl
|
"Kara bez winy"
Wymiar niesprawiedliwości
kwiecień 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Edukacyjne wkręcania nosa w imadło
czerwiec 2, 2008
Marek Jastrząb
|
Odwrót Irakijczyków z Iraku
czerwiec 30, 2006
Dahr Jamail
|
EBOR zainteresowany BGŻ, ale pod warunkami
maj 17, 2002
PAP
|
Ryszard Krauze przebywa w Szwajcarii
wrzesień 17, 2007
|
Dzień dobry, ja już się boję(!)
grudzień 1, 2005
Marek Olżyński
|
|
|