ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
więcej ->

 
 

Uczcie się obcych kultur

Jakiś przypadek sprawił, że w latach 90. zainteresowałem się historią Żydów.
Połączenie wspomnień rodziny i umiejętna interpretacja ?ródeł historycznych uświadomiły mi, że to - co obecnie wyprawia się w Polsce - to dalszy ciąg tego samego planu - oskubania głupich goi.
Po publikacji tej informacji ruszyła lawina, z którą zsunął się w pierwszym rzędzie ludzki debilizm.
Dziś mamy tysiące "bojowników" walczących z "zakonspirowanymi żydami".
Najaktywniejsi są ci - anonimowi, którzy podobnie jak szmalcownicy z czasów II wojny światowej - robią na Żydach swój bandycki geszeft.


Po przegranej "praskiej rewolucji" 1968 roku i wkroczeniu wojsk "Układu Warszawskiego" do Czechosłowacji, pojawiło się w tym kraju wiele czerwonych gwiazd. Praktycznie na każdym zakładzie pracy widniał ten symbol komunizmu.

Symbolem zniewolenia Polski staje się ostatnio symbol chrześcijańskiego krzyża, który pojawia się szczególnie tam, gdzie liberałowie przejęli silną władzę.

Rzeczpospolita Szlachecka - chcąc niechcąc - została oddana pod opiekę Matki Boskiej - żydowskiej matki Chrystusa.
Jak skuteczna była ta "opieka" dowodzą lata zaborów, udręki i stopniowego przejmowania władzy nad Polską przez żydowskich spekulantów.
Dzisiaj pewna grupa polityczna, zamiast walczyć o prawa ekonomiczne Polaków chce ogłosić żydowskiego proroka "Królem Polski".
Choćby nie wiem jakie idiotyzmy wypowiadali kato-maniacy to Chrystus był Żydem a Chrześcijaństwo to jeden z przejawów żydowskiej reformacji.
Gdyby Rodacy poznali choć w ułamku historię Żydów, zamiast podniecać się tylko i wyłącznie "Protokołami mędrców Syjonu" to wiele łatwiej zrozumieliby zakulisowe gry globalistów.

Jeszcze 5 lat temu Stanisław Michalkiewicz wyzywał antyglobalistów od "lewaków".
Potrzebował wielu lat aby zrozumieć to - co ludzie Zachodu już dobrze rozumieli, że pod określeniem "globalizacji" kryje się narzędzie zniewolenia narodów.
Byłem wtedy jednym z nielicznych, którzy wzywali do wsłuchania się w to - co mają do powiedzenia ludzie protestujący przeciwko światowej hegemonii jednej grupy społecznej.

Dzisiaj pozwolę sobie na inne wezwanie.
Im bardziej będą Was upadlać i niszczyć ekonomicznie tym bardziej każą Wam wierzyć w żydowskiego Boga i składać hołdy mamonie - pod postacią "świątyń pychy bożej".

Być może powyższy dosadny tekst obrazi czyjeś uczucia.
Nie takie są jego zamiary.
Chciałbym, aby Rodacy otrząsnęli się i zaczęli w końcu myśleć bo za każdym religijnym gestem kryje się w rzeczywistości pospolity geszeft.

Ci, którzy służą Stwórcy tego świata nie potrzebują manifestować swoją wiarę i nie robią z siebie idiotów podobnych do polskich (rzekomo narodowych) parlamentarzystów.

W czasach dominacji katolicyzmu w Polsce - 90% społeczeństwa traktowana była gorzej niż niewolnicy.
Chłop pańszczy?niany - na wezwanie boga mamony - miał obowiązek służyć swemu "Panu".
W okresie polskiej reformacji - były co prawda tendencje zmiany tego status quo.
Ale katolicka władza wyrżnęła tych, którzy mieli czelność odwołać się do prawdziwej istoty Chrześcijaństwa.
Przez całe tysiąc lat Państwa Polskiego - Kościół mówiąc obłudnie o "miłości bli?niego", stoi na straży podziałów społecznych i hegemonii jednej klasy nad drugą.
Jeżeli uda się katodebilom przejąć pełna władzę nad Polską - zatęsknicie za komuną, którą tak bardzo nienawidziliśmy.

W ostatnich 17. latach Kościół Katolicki był forpocztą liberalizmu.
To z jego struktur wyszła "awangarda" Unii Wolności.
Po 1989 roku zaufaliśmy hierarchom, którzy wskazali nam redaktorów "Tygodnika Powszechnego" - jako autorytety moralne. A po nich AWS-hołota, Gronkiewicze i inny platformowy - dzisiaj szlam.
Najlepszy niewolnik jest taki, który sam zakuwa się w kajdany.
Obyście nigdy nie poznali tej gorzkiej prawdy.

Być może jakimś wyjściem byłaby schizma, ogłoszenie Kościoła Narodowego (podobnie jak większości krajów Europy Zachodniej)
Może Ojciec Rydzyk odważy się na ogłoszenie polskich tez Chrześcijaństwa - pięćset lat po Lutrze?

20 grudzień 2006

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Pomyłki funkcjonariuszy na koszt Państwa!
styczeń 23, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Perspektywy
maj 4, 2003
przesłała Elżbieta
Polsko, czy już nie masz gospodarza?
wrzesień 2, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
Co straciliśmy?
Co jeszcze stracimy?

grudzień 10, 2002
Artur Łoboda
Najważniejszy fragment ("mało znany") wywiadu Gazety Michnika z matką Chodarowskiego.
marzec 17, 2008
W.M.
NIEMIECKIE NIEPORZˇDKI
marzec 1, 2003
Kazimierz Poznański
Bank żąda, Polska musi?
styczeń 17, 2003
Jan Czarski
Nie mają wartości - których należałoby bronić...
grudzień 7, 2008
Artur Łoboda
Neokonserwatyści pasożytami ruchu zachowawczego
luty 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Trzecia droga" Lecha Wałęsy
wrzesień 27, 2003
Prosze o zgloszenie tego do Trybunalu Konstytucyjnego za dyskryminacje obywateli polskich w stosunku do nierezydentów
styczeń 3, 2008
ewa
"Kropka nad i" - taśma bez końca
lipiec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia

marzec 26, 2003
Nie znośne błędy...
grudzień 19, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia www.mirnal.neostrada.
Kto - komu i czemu służy
lipiec 2, 2008
Artur Łoboda
31 pa?dziernika 2005 godz 19. - gdzieś w Polsce
listopad 1, 2005
zaprasza.net
Nie dla baz USA! - podpisz petycję
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
Konwencjonalna Trzecia Wojna Światowa?
wrzesień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowa Polityka Arabów, Ani Za Ani Przeciw USA
sierpień 6, 2008
Iwo Cypian Pogonowski
Alarm back to YELLOW?
styczeń 10, 2005
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media