|
Czym się sami zabijamy?
|
|
Kilka dni temu komentator hens napisał:
"od niejakiego czasu mamy pandemię choroby płuc, która jakoś umyka gie'niuszom z WHO, mianowicie jest to zwłóknienie płuc, którego powodów ani sposobów leczenia ta 'cudowna' organizacja nie zna.
Wg mnie jest to spowodowane obecnością aerozoli wszelkiej maści, które zamieniają mieszkania w komory gazowe zawierające różnego rodzaju detergenty i chemikalia stosowane w celu utrzymywania czystości czy zapachów, często produkcji chińskiej, więc są całkowicie nieprzebadane.
Środki te pozbawiają pęcherzyki płucne elastyczności, na skutek czego pękają one, następnie zrastają się w postaci blizn i nie mogą pełnić żadnej funkcji związanej z oddychaniem.
Paradoksalnie, najmniej narażeni na tę chorobę są palacze papierosów, ponieważ substancje smoliste uelastyczniają pęcherzyki, dzięki czemu np. mieszkańcy Pekinu, Japończycy czy Grecy żyją zadziwiająco długo, dłużej niż Kanadyjczycy.
A nadłużej w 'polsce' żyją... mieszkańcy Krakowa, który wciąż jeszcze jest czymś zasssmogowany."
(koniec cytatu)
To ważny temat i dlatego pozwolę sobie go choćby częściowo wyjaśnić.
Kilkadziesiąt lat temu opracowano doskonałą technikę odświeżania i mycia zabrudzonych smarami części mechanicznych tak, że po tej operacji wyglądają jak nowe.
Technologia opiera się na działaniu na przedmiot ultradźwiekami w roztworze surfaktantów, a więc "substancji powierzchniowo czynnych".
Ultradźwięki to fale o częstotliwości powyżej słyszalnej dźwięku, - aż do 1 GHz, a więc częstotliwości pierwszych telefonów komórkowych.
Natomiast surfaktanty to cała grupa związków chemicznych - zarówno naturalnego pochodzenia - jak też sztucznie wytworzonych.
Surfaktanty występują w prawie wszystkich środkach myjących.
Ich zadaniem jest zmiękczenie powierzchni.
I pewnie niektórych zaskoczy, że naturalne "surfaktanty możemy znaleźć w płucach jako związek powierzchniowy, który zmniejsza napięcie w pęcherzykach płucnych.
Chroni je przed nadmiernym rozciąganiem oraz zapobiega zapadaniu i sklejaniu się ich ścianek w trakcie funkcji oddechowych.
Surfaktanty składają się tam z cząsteczek lipoprotein, wydzielanych przez pneumocyty typu II".
Kiedy działamy na płuca częstotliwościami starego wifi, albo telefonu 5G, - to zmiękczona przez surfaktanty struktura płuc ulega rozszarpaniu.
Na tym opierała się koncepcja wojny przeciwko Ludzkości pod płaszczykiem nieistniejącego kowida.
Zbrodniarze liczyli na to, że po wprowadzeniu na świecie technologii 5G, Ludziom masowo będą uszkadzane płuca - co przypisze się nieistniejącemu wirusowi.
W praktyce jednak wprowadzanie nowej technologii było powolne i dlatego nie uzyskano efektu masowych chorób płuc - dlatego posiłkowano się respiratorami.
Oczywiście aerozole należą do kategorii związków powierzchniowo czynnych i pogłębiają proces uszkodzeń płuc.
|
|
2 czerwiec 2022
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Dopowiem, że w odróżnieniu od niewidzialnego kowida zwłóknienie płuc jest jak najbardziej widoczne u każdego pacjenta z tą chorobą i że jest to autentyczna pandemia. Mimo to WHO nie interesuje się nią, a może i dobrze, podobnie jak nie interesuje się starą 'poczciwą' gruźlicą, choć 1,7 mld ludzi na świecie jest zakażonych tą chorobą.
Co do 5G to prawdopodobnie sam padłem jej/jego ofiarą w okresie przed Bożonarodzeniowym, kiedy to w bezpośredniej bliskości mojego miejsca zamieszkania uruchomiono solidny hot-spot dla Centrum Kiermaszowego i Sylwestrowego gdzie łączność wszystkich ze wszystkimi była natychmiastowa.
Ze szpitala wróciłem dopiero po świętach. Oczywiście zdiagnozowano kowida. |
|
2022-06-02
hens
|
|
|
|
Samobojki
czerwiec 27, 2003
przesłała Elżbieta
|
Demokracja na sprzedaż - kultura korupcji
listopad 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Huebnerowe "poczucie odpowiedzialności"
listopad 6, 2003
Piotr Mączyński
|
I po co nam było...
lipiec 19, 2003
przesłała Elżbieta
|
Rozmyslanie o NIM
kwiecień 27, 2005
przesłała Elżbieta
|
Co zmieni Traktat UE
wrzesień 8, 2007
Goska
|
Kariera Hitlera i Jego Zemsta na Polsce
wrzesień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Big Cyc" i "Mały Fiutek"
styczeń 22, 2007
Jacek Zychowicz
|
Kiedy przygłup próbuje coś tłumaczyć
maj 24, 2008
Artur Łoboda
|
O WZGLĘDNOŚCI CIERPIENIA
kwiecień 9, 2008
Marek Jastrząb
|
Homonim czasownikowy różnoczasowy
czerwiec 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Petycja namaszczona talmudem
sierpień 25, 2006
bibula.com/xah
|
Minister sprawiedliwości ?
styczeń 25, 2009
Raynold
|
Tusk obiecał restytucję mienia żydowskiego
marzec 11, 2008
PAP
|
Pazerzy nieprzyjaznego państwa
kwiecień 27, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Ten sędzia nie ma zasad"
styczeń 24, 2003
http://www.se.com.pl/
|
Po stronie ludu. Manifest populistyczny
grudzień 19, 2006
Remigiusz Okraska
|
Upiorna błazenada żony błazna
luty 10, 2006
PAP
|
Komu służą te kłamstwa?
maj 8, 2008
Artur Łoboda
|
CALL FOR MAY 23RD PROTEST OF AIPAC ANNUAL CONFERENCE
maj 23, 2005
piśmienny
|
|
|