ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

„Globalne elity używają szczepionek COVID do wyludnienia planety” 
17 grudzień 2022      News Punch
Trzymajcie się jak najdalej od "zaszczepionych".  
1 styczeń 2021      Artur Łoboda
Zanim Twoje dziecko zostanie zaszczepione, obejrzyj oświadczenie dr Roberta Malone na temat szczepień przeciwko COVID u dzieci  
31 grudzień 2021      Robert Malone
Stadiony 
12 lipiec 2010      Goska
Obrońcy stalinizmu 
18 maj 2017     
NIE ZNALIŚCIE TEGO POSŁA! Mega orka o tym za co dostał fuchę TUSK. Jak zniszczono polskie stocznie? 
27 kwiecień 2019      Alina
Chamy, żydy i.... 
1 kwiecień 2020      Artur Łoboda
Pomylenie terminu w antypolskiej polityce 
20 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Wiatry i skrzydła 
17 kwiecień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
WIESŁAW SOKOŁOWSKI i archiwum ZA ZAPIS WIZYTY PRYMASA POLSKI KARD. JÓZEFA GLEMPA na wystawie „Misterium Bolimowskie” dnia 2 sierpnia 1984 roku  
17 luty 2015      www.trwanie.com
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (21.10.2011) 
6 listopad 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Wyrok Sądu w sprawie masek na twarz 
12 wrzesień 2021     
Żydostwo żąda pieniędzy. Czy Polska zapłaci drugi raz? 
3 styczeń 2015      www.polskawalczaca.com
To niestety - nie koniec 
6 czerwiec 2013      Artur Łoboda
„Skąd się bierze COVID? Czy People or Nature otworzyli puszkę Pandory w Wuhan? 
14 maj 2021     
Podporządkowana Ziobro - Prokuratura 
20 czerwiec 2019      Artur Łoboda
Kultura "niewysoka" 
30 styczeń 2020     
Europa bez Prus 
3 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Informatyka i gazety w USA  
30 marzec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
W otchłani piekła 
3 lipiec 2015      Artur Łoboda

 
 

„Zbyt wiele dowodów” ludobójstwa


Zespół prawny Republiki Południowej Afryki przedłożył setki dokumentów zawierających, według niego, „niepodważalne dowody” w ramach toczącej się sprawy o ludobójstwo przeciwko Państwu Izrael.
 
Przedstawiciel Republiki Południowej Afryki w Hadze powiedział Al Jazeerze , że „problem polega na tym, że mamy zbyt wiele dowodów”.
 
Izraelska gazeta Haaretz donosi , że żołnierze IDF aktywnie blokują powrót Palestyńczyków, których wypędzili z północnej Strefy Gazy w ramach tak zwanego „Planu Generalnego” – zagarnięcia ziemi palestyńskiej w drodze brutalnych czystek etnicznych.
 
Haaretz był znacznie bardziej krytyczny wobec działań Izraela niż media zachodnie.
Niedawno opublikowała artykuł wstępny zatytułowany „ Jeśli to wygląda na czystki etniczne, to prawdopodobnie tak jest ”.
Redaktor Haaretz, Amos Schocken, teraz publicznie wzywa do nałożenia międzynarodowych sankcji na izraelski rząd w związku z jego nadużyciami w zakresie apartheidu i sprzeciwem wobec państwa palestyńskiego, co wywołało oburzoną reakcję reżimu Netanjahu.
 
„Należy utworzyć państwo palestyńskie, a jedynym sposobem, aby to osiągnąć, jest nałożenie sankcji na Izrael”.
Wydawca „Haaretz” wezwał do nałożenia sankcji na izraelskich polityków, którzy sprzeciwiają się utworzeniu państwa palestyńskiego, określając tę ​​politykę jako „reżim apartheidu”.
 
 
„Państwo palestyńskie musi zostać utworzone, a jedynym sposobem na osiągnięcie tego jest zastosowanie sankcji wobec Izraela”. Wydawca Haaretz wezwał do nałożenia sankcji na izraelskich przywódców sprzeciwiających się utworzeniu państwa palestyńskiego, opisując tę ​​politykę jako „reżim apartheidu”
 
 
W zeszłym tygodniu odbył się dwudniowy wiec z udziałem kilku urzędników izraelskiego rządu, nazwany „ Konferencją przygotowawczą w sprawie przesiedlenia Strefy Gazy ”.
Dokładnie tak to brzmiało:
wysocy rangą Izraelczycy spotkali się, aby omówić zamiar wypędzenia Palestyńczyków z Gazy i zastąpienia ich terytorium osadami żydowskimi.
 
 
Według doniesień pomoc humanitarna w Gazie spadła do najniższego poziomu od rozpoczęcia ludobójstwa w Izraelu:
od 1 do 22 października do enklawy przybyło zaledwie kilkaset ciężarówek i nic nie dotarło na północ.
Zastępca Sekretarza Generalnego ONZ ds. Humanitarnych ostrzegł niedawno , że „cała ludność północnej Strefy Gazy jest zagrożona śmiercią” – ostrzeżenie wydane na krótko przed głosowaniem izraelskiego Knesetu za odcięciem pomocy UNRWA dla wszystkich obszarów kontrolowanych przez Izrael stał się faktem.
 
Według nowego raportu „Washington Post” Departament Stanu USA został zasypany setkami raportów o dostarczonej przez USA broni, która niepotrzebnie zabijała i wyrządzała krzywdę cywilom w Gazie, nie podjął jednak żadnych działań z naruszeniem swoich własnych zasad.
Według źródła WaPo dochodzenia w sprawie tych raportów zazwyczaj utknęły na etapie „weryfikacji”, który polega na zwróceniu się do izraelskiego rządu o przedstawienie jego wersji historii.
 
 

 
Administracja Bidena przytłoczona doniesieniami o użyciu przez Izrael broni do zabijania cywilów, ale nie podjęła żadnych działań napisane

przez Dave'a DeCampa

    Siły izraelskie zabiły 109 Palestyńczyków, w tym dziesiątki dzieci, w jednej masakrze we wtorek, gdy Izrael wysadził budynek mieszkalny, w którym spały setki cywilów.
     
    W ubiegłą niedzielę IDF zabiła pięciu dziennikarzy jednego dnia , zwiększając całkowitą liczbę dziennikarzy zamordowanych w ludobójczych atakach Izraela do co najmniej 180 .
    Nastąpiło to wkrótce po tym, jak Izrael opublikował listę zabitych sześciu dziennikarzy Al Jazeery uznawanych za tajnych bojowników Hamasu, chociaż wśród pięciu zabitych dziennikarzy nie było żadnego reportera Al Jazeery.
     
    I to tylko w Gazie.
    Izrael zabił już około 164 pracowników służby zdrowia w trwającym ataku na Liban, gdzie rząd Netanjahu sabotuje negocjacje w sprawie zawieszenia broni , stawiając absurdalne żądania, takie jak wlot izraelskich samolotów w libańską przestrzeń powietrzną oraz naruszenie przez siły izraelskie porozumienia o zawieszeniu broni w celu przeprowadzenia operacji wojskowych w Libanie. południowy Liban, według własnego uznania. 
     
    Każdego dnia dociera do nas coraz więcej przykrych wiadomości z Bliskiego Wschodu, których dopuszcza się Izrael i jego potężni zachodni poplecznicy, co umożliwia te nadużycia.
    Śledzenie wydarzeń staje się coraz trudniejsze. Naprawdę jest „zbyt wiele dowodów”, aby nadążyć.

 
ŹRÓDŁO: „ZBYT WIELE DOWODÓW” NA LUDOBÓJSTWO
 
 
 
Źródło:
 
https://uncutnews.ch/zu-viele-beweise-fuer-voelkermord/
 

12 listopad 2024

Caitlin Johnstone 

  

Komentarze

  

Archiwum

Dlaczego gwiazda spadła z firmamentu?
listopad 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nowy rozdział w dziejach Polski
październik 24, 2005
Marek Olżyński
Marcowy opozycjonista mimo woli
luty 26, 2003
Leszek Skonka
W niecałe 24 godziny z 27 na 28 lutego 2008 Żydzi zamordowali 30 Palestyńczyków. 10 z nich to niemowlęta i dzieci - wideo
luty 29, 2008
uruknet
IV RP jest ideą bałamutną
listopad 4, 2006
Polemika z załączoną dodatkowo adnotacją. (1)
styczeń 31, 2005
Gregory Akko
Upiory przeszłości
listopad 18, 2005
Dziennik Polski
Legalne kazirodztwo?
marzec 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ostrzeżenie
wrzesień 19, 2004
zaprasza.net
sejm
czerwiec 8, 2005
aaa
Właściwy człowiek
styczeń 28, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
DZIEŃ OJCA I LIZAK NA PATYKU !
maj 28, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Gdy indoktrynacja zastępuje edukację
maj 5, 2008
Dariusz Kosiur
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (8)
WRÓĆ KOMUNO!

listopad 14, 2003
Świętosław Małysz
4 mld zł z budżetu - 30% podwyżki płac w Służbie Zdrowia.
luty 24, 2006
Adam Sandauer
Na zlecenie
czerwiec 27, 2003
Andrzej Kumor
"Polska zagrożona w przyszłości"
marzec 29, 2003
jag
Frasyniuk w służbie gen. Kiszczaka
wrzesień 13, 2005
USA sa niezastapione
kwiecień 19, 2008
Goska
Spisek generałów w USA?
kwiecień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media