ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Wielki mistrz 
8 kwiecień 2020     
"Polish concentration camp" 
13 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
"Ty jesteś niezaszczepiony, ty jesteś problemem!". - Losy osób zaszczepionych 
9 grudzień 2023     
Eyewitness of murder in Jedwabne 
11 lipiec 2018      umtsno
Hańba XXI wieku 
15 sierpień 2020      Artur Łoboda
Czy Rząd PiS uczestniczy w międzynarodowym spisku? 
14 kwiecień 2020      Artur Łoboda
Prezydent Barack Obama. Biały Dom 
5 czerwiec 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Środki uspokajające stosowane pod koniec życia były przyczyną znacznej liczby zgonów w domach opieki w Wielkiej Brytanii w czasie pandemii 
24 grudzień 2025      Jacob Thomas
Złodzieje tożsamości 
23 wrzesień 2018     
Szczepionki COVID-19 przeprogramowują układ odpornościowy, aby ATAKOWAĆ ważne narządy 
7 wrzesień 2022      Kevin Hughes
PiSowska mądrość etapu 
15 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Żyjemy w orwellowskiej dystopii, w której kłamstwa są prawdą, a prawda jest kłamstwem 
23 maj 2024     
Odwrócić skutki antypolskiej polityki 
5 luty 2016      Artur Łoboda
Agenda wywłaszczenia poprzez eksplozję cen CO2 
4 maj 2025      kla.tv
Zamach stanu z góry 
13 luty 2021     
Syjonizm – w trakcie i po Holokauście – Jak syjonizm walczył, aby zapobiec ratowaniu Żydów podczas Holokaustu 
21 styczeń 2024      Tony Greenstein
La polonophobie allemande 
17 maj 2013      Artur Łoboda
JEDWABNE – WNIOSEK O PRZYWRÓCENIE EKSHUMACJI I PODPISY U MINISTRA 
13 maj 2017      Ewa Kurek
Syjonizm jest dokładnym przeciwieństwem duchowości 
19 marzec 2025     
Czym jest globalne partnerstwo publiczno-prywatne  
5 listopad 2023     

 
 

Naród który głupotę nazywa odwagą (2)

W lipcu 2006 - na kilka miesięcy przed planowanym przez rządzących Stanami Zjednoczonymi neokonserwatystów - atakiem nuklearnym na Iran, napisałem tekst w którym ujawniłem brak logiki w naszym narodowym myśleniu.
Odniosłem się tam też do haniebnych działań Kaczyńskich dążących do wciągnięcia nas jako najemników - jako mięso armatnie, do planów grabieży bogactw naturalnych krajów skonfliktowanych z Izraelem.

http://zaprasza.net/a_y.php?mid=10706

10 kwietnia 2010 roku Jarosław Kaczyński udowodnił, że jest człowiekiem zbrodniczo nieodpowiedzialnym i niebezpiecznym dla Polski.
Zaciągnął do samolotu pułapki najwyższą kadrę oficerską i wielu nieświadomych jego perfidii - patriotów.

Zamiast potępić taką zbrodniczą nieodpowiedzialność, Polacy zrobili z tego człowieka męczennika i bohatera.
To przeraża każdego myślącego człowieka.
Tym bardziej, że z informacji jakie do mnie docierają wynika, że nieodpowiedzialne postępowanie Lecha Kaczyńskiego, zjednało jego bratu wielu sympatyków - w zbliżających się wyborach prezydenckich.

A przecież u normalnego człowieka powinna zawyć syrena alarmowa rozsądku !!!!
Jeżeli Lech Kaczyński wciągnął do śmiertelnej pułapki tylu ludzi to do jakiej śmiertelnej pułapki wciągnie nas jego brat?

Polacy - przestańcie być w końcu głupi!!!

Czy nikomu z Was nie przyszło do głowy - dlaczego media lansują na przemian tylko dwie partie?!!!.... Platformę wysługującą się liberałom a PiS wysługujący się syjonistom.

Dlatego pozostali kandydaci są przemilczani bądź ośmieszani?!

To jest gra.
Kogokolwiek nie wybierzecie to musi to być agent nieprzychylnych Polsce sił.
Nawet lepiej - gdy będzie wrogo nastawiony wobec Rosji.
Od dawna światowy kapitał planuje zagrabić rosyjskie bogactwa naturalne a atak na WTC był początkowo zaplanowany jako pretekst do wybuchu wojny z Rosją. Możecie sprawdzić, że dopiero po 24 godzinach i analizie sytuacji w Rosji zdecydowano się oskarżyć o tą perfidną zbrodnię muzułmanów.

Przestańmy tańczyć - jak nam obcy zagrają.
Poszukajcie kandydatów, którzy walczą o Polskę i polską rację stanu.
Najpierw dajcie szansę startu w wyborach tym wszystkim, którzy nie prostytuowali się wobec największych zbrodniarzy świata.
2 maj 2010

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Siergiej Jastrzembski, asystent ówczesnego przezydenta Władimira Putina, chronił WP od bezpośredniego kontaktu z obrzezanym upośledzonym karłem. Stąd nieoficjalny charakter wizyty LK w Smoleńsku, bo żaden przywódca rosyjski nie chciał się z nim spotkać.

2010-05-03
tłumacz

 

Ogólnie zgadzam się z Panem.
Mam tylko wątpliwości gdzie dopatrzył się Pan "wielu patriotów" wśród zaproszonych przez LK do samolotu.
Oficerowie wszyscy po amerykańskich kursach (nie mylić z uniwersytetami). W mojej opinii jedyną pozytywną osobą wśród zaproszonych był RPO Kochanowski który nie wahał się krytyk0ować definicji korupcji wprowadzonej przez CBA, a także praktyk CBA zmierzających do ugruntowania państwa policyjnego.
Z punktu widzenia patrioty wykorzystanie MIEJSC ŚMIERTELNYCH w samolocie było niemal optymalne. Od siebie dodałbym tylko generała Romana Palko (typowany na szefa pozakonstytucyjnego superministerstwa do walki z terroryzmem), dołączyłbym do Anny Walentynowicz kilka innych legend Solidarności. Nie należało zapominać o przynajmniej kilku sędziach Sądu Najwyższego i prokuratorach krajowych. Zbigniew Wasserman, ten który zareagował uwagą na opatrywanie spraw lekarzy kryptonimami MENGELE z kolejnymi numerami że ujawnienie tego przestępstwa stanowi naruszenie tajemnicy służbowej, nie powinien być osamotniony...

2010-05-04
tłumacz

 

Pytanie wydaje mi się niepoważne.
Prócz Anny Walentynowicz byli tam przedstawiciele Rodzin Katyńskich i Sybiraków.

2010-05-04
Artur Łoboda

 

Kwestia braku powiązań zarejestrowanych w Polsce organizacji (kół) Rodzin Katyńskich i Sybiraków z rzeczywistymi rodzinami ofiar katyńskich i z zesłańcami na Sybir była już kiedyś poruszana przez mnie i przez Pana Marka Głogoczowskiego. Nasze opinie były zbieżne. Powrócę do sprawy w osobnym artykule nie chcąc aby dyskusja nad tym marginalnym aspektem tematu przesłoniła skądinąd słuszne Pana wnioski natury bardziej ogólnej zawarte w powyższym artykule.

2010-05-05
tłumacz

 

Myślę, że sprawa jest zbyt poważna by zbyć ją przypuszczeniem, bądź porównaniem do analogicznych sytuacji. W tej kwestii nie może być żadnych wątpliwości.
Jedyna rzecz, której w życiu się boję to skrzywdzenia człowieka uczciwego.

2010-05-06
Artur Łoboda

  

Archiwum

Rzeczypospolitej Polskiej 1939!
wrzesień 25, 2006
Bogdan Historia Slowian Polski
Pół wieku od obalenia demokracji w Iranie przez USA
marzec 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Apel Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu do kandydatów na Urząd Prezydenta RP
wrzesień 28, 2005
dr Leszek Skonka
Naród Polski ma prawo i obowiązek się bronić
czerwiec 30, 2008
Paweł Ziemiński
Polska wypowiada wojnę Irakowi !!!
luty 26, 2003
Nie dajmy się zwrariować
luty 28, 2004
przesłała Elżbieta
Strategiczna Gra Chin i Rosji Przeciwko USA
wrzesień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wieczna walka
sierpień 10, 2003
ks. prof. Czeslaw Bartnik
2009.03.06. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 6, 2009
tłumacz
"Antyreligijna retoryka"
maj 13, 2008
Artur Łoboda
Afganistan i kara śmierci za odejście od Islamu
marzec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Izrael Szamir "W cieniu Marienburga"
luty 2, 2006
Izrael Szamir
Syjonistyczna pyskówka nad grobami ofiar
maj 5, 2005
PAP
Nowa Floriańska
marzec 6, 2006
www.krakow.pl
Trąd wolnej mowy
sierpień 8, 2003
Andrzej Kumor
Najbardziej znany polski idiota
październik 30, 2006
Artur Łoboda
Ameryka to zadupie !!!
marzec 15, 2007
P. I.
Dalekozwroczny
styczeń 14, 2008
PAP
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
"Wojny Gwiezdne" i Obrona Przeciw Pociskom Balistycznym
listopad 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media