ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Bankructwo Ukrainy 
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
więcej ->

 
 

Łatwy łup

Kiedy przychodzi rozmawiać z niektórymi lud?mi, nasze zachowanie ulega zmianie. Stajemy się pobudzeni, a czasem agresywni.
Tak się niejednokrotnie dzieje, kiedy spotykamy się z lud?mi manipulującymi historią stosunków polsko-żydowskich.
Gdybym nie miał kontaktu z całą masą wspaniałych ludzi, to dziś - dyskutując na tematy żydowskie, zapewne przyjąłbym agresywną postawę.

Jeszcze dziesięć lat temu, nie było takiego problemu.

W międzyczasie pojawiły się u nas publikacje w których żydowscy autorzy, wyłuskiwali z polskiej kultury osoby o żydowskich korzeniach.
Zapewne opinia, nieżyjących dziś twórców nie miałaby żadnego znaczenia, kiedy decyzję o ich przynależności kulturowej podejmują luminarze "narodu wybranego".
Współczesna polska kultura roi się od osób o żydowskim pochodzeniu, co uznaję za przejaw ucywilizowania Narodu Polskiego, który (wbrew propagandzie szowinistów) zawsze był otwarty wobec innych narodów.
Jednak z polskimi twórcami kultury - żydowskiego pochodzenia istnieje pewne niebezpieczeństwo.
W sprawach politycznych - artyści niczym dzieci - są prowadzeni za rączkę.
Ich domeną są zupełnie inne obszary świadomości. W związku z czym bardzo łatwo nimi manipulować.
Dlatego wskutek zorganizowanych działań zawodowych oszustów - odwołujących się do solidarności korzeni etnicznych, staja się łatwym łupem w procesie agresji antyspołecznej.
Doskonałe przykłady z naszej historii, obrazujące metody manipulacji artystami - w okresie stalinizmu, powinny - niczym syrena alarmowa, być ostrzeżeniem, przy każdym podobnym zachowaniu.
W latach stalinowskiego terroru cała czołówka polskich twórców kultury o żydowskich korzeniach, dała się zaprząść do rydwanu zbrodniczej działalności, realizowanej pod hasłami "budowy nowego świata", "tworzenia nowego człowieka".
Czyż dzisiaj nie mamy do czynienia z takim samym zjawiskiem?
Jest mi szalenie trudno dyskutować ze znajomymi artystami, którzy nie widzą i nie chcą widzieć związku, pomiędzy działalnością Kwaśniewskiego a ruiną gospodarki polskiej i nędzą wielu Polaków. Stworzyli sobie wyimaginowany świat ułudy, który rozleciałby się przy pierwszej informacji o prawdziwych intencjach ludzi pokroju Gronkiewicz i Balcerowicza. Lecz wtedy, straciliby poczucie bezpieczeństwa, tak pożądane - szczególnie wśród osób z narodu, który tego bezpieczeństwa nie ma od blisko dwóch tysięcy lat.

Strach - to podstawowy składnik "świadomości społecznej", wielu Polaków żydowskiego pochodzenia.

Psychologiczne przyczyny, podatności społeczności żydowskiej na indoktrynację, to temat na interesującą pracę naukową.
Obawiam się jednak, że nie nikt nie odważy się na jej napisanie, dopóki realną władzę w Polsce posiadają dzieci stalinowskich oprawców.
4 grudzień 2003

Artur Łoboda 

  

Archiwum

David Irving: "W Auschwitz nie było komór gazowych"
styczeń 26, 2007
bibula- pismo niezależne
Israel Shamir - "PaRDeS – an etude in Cabbala" (Rozdział 18 - ostatni)
maj 21, 2006
Israel Adam Shamir
Niewolenie ludzi przez manipulacje mediów
luty 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Prowodyrzy
październik 16, 2005
Artur Łoboda
Testament rotmistrza Pileckiego
maj 7, 2005
Wojciech Kozlowski
Muzułmański festyn w Jerozolimie
sierpień 24, 2002
IAR
UWAGA BLOKUJA!!!
listopad 4, 2007
Niepokorny
Rozmawiałem z Małgorzatą Majewską
wrzesień 19, 2006
Artur Łoboda
Przyjaciele
lipiec 12, 2003
przeslala Elzbieta
Polska widziana przez pryzmat prowincjonalnego miasteczka...
sierpień 7, 2008
jobstalker
Protegowanie ekstremistow i gnębienie działaczy pokojowych w Izraelu
maj 6, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Według kolejności
styczeń 26, 2005
zaprasza.net
SLD - KAWIOROWA "LEWICA" JH
listopad 23, 2002
JH
Sąd Boży
sierpień 12, 2003
przesłała Elżbieta
Uczelniani pseudointeligenci
listopad 20, 2004
Mirosław Naleziński
Białoruś w Polskim wydaniu.
czerwiec 17, 2008
Bogusław
Kwadratowe kłamstwo przy stole okrągłym
kwiecień 21, 2004
Andrzej Fromm
celulit i bilbord (nie cellulit i billboard)
maj 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Demokracja to nie "wolny rynek"
marzec 29, 2006
Ewa Groszewska
Dyktatura moneteriatu
lipiec 18, 2004
Nasz Dziennik
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media