ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

38 lat później - deja vu 
16 kwiecień 2020      Artur Łoboda
Kompetencje rządzących 
27 marzec 2020     
Logo stulecia 
14 listopad 2016      Artur Łoboda
Czy Julia walczy z wiatrakami? 
18 luty 2010      tłumacz
CNN po raz kolejny podsyca strach przed COVID, aby przestraszyć wszystkich z powrotem do masek - NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ 
8 wrzesień 2023      Ethan Huff
Zyczenia Swiateczne 
27 grudzień 2010      Goska
15 metrowy POMNIK PRAWDY ! STANIE U ks.RYDZYKA NA JEGO POSESJI 
28 grudzień 2017      ,m,,,,,
Medialna V kolumna. Ten wrzód trzeba przeciąć – natychmiast  
1 kwiecień 2017      Piotr Lewandowski
Lekarzu, lecz się sam. Zostaw kulturę w spokoju 
16 czerwiec 2010      Artur Łoboda
Jedno ze źródeł powstania ISIS 
29 listopad 2015      Artur Łoboda
Ekwiwalent spadku emisji podczas Covid potrzebny co dwa lata - badanie 
7 marzec 2021      Fiona Harvey
Test prawdziwych intencji  
8 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Wersja historii 
7 marzec 2016      Artur Łoboda
Świat zapomniał o Syrii? 
2 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Nieściągalne długi USA 
20 luty 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Niemcy i Szwajcaria, ocenzurowane wideo: nie wolno wiedzieć, co dzieje się na zewnątrz 
18 październik 2020      Pietro Di Martino
Wyniki śródokresowe pokazują, że Demokraci stali się bardziej bezczelni w manipulacjach wyborczych w ciągu ostatnich dwóch lat 
17 listopad 2022      Brad Lyles
Moje trzesienie ziemi 
27 luty 2010      Goska
Autopsja potwierdza, że ​​brytyjska matka zmarła z powodu ostrego zapalenia mięśnia sercowego po otrzymaniu szczepionki Pfizer COVID 
26 maj 2022     
Które zło jest najmniejsze? 
23 październik 2015      Artur Łoboda

 
 

5G NARZĘDZIE ZDALNEGO ZABIJANIA : Artykuł naukowy ujawnia, że sygnały z telefonów komórkowych mogą aktywować uwalnianie biologicznych ŁADUNKÓW z tlenku grafenu wstrzykiwanego do organizmu

Artykuł naukowy opublikowany w MaterialsToday Chemistry ujawnia, że ​​sygnały z telefonów komórkowych można wykorzystać do uwolnienia ładunków biologicznych,  lub chemicznych - z tlenku grafenu wprowadzanego do organizmu ludzkiego. 
Artykuł opublikowany we wrześniu 2022 r. nosi tytuł „Zdalnie sterowana elektroreaktywna nanoterapia na żądanie oparta na tlenku grafenu modyfikowanego aminą do synergistycznego podwójnego dostarczania leków”.


Streszczenie badania pokazuje, w jaki sposób telefon komórkowy może emitować sygnały aktywujące prąd o niskim napięciu, który oddziałuje z cząsteczkami tlenku grafenu (GO), powodując efektywne dostarczanie ładunku leku:

Celem tego badania jest określenie kontrolowanego niskim napięciem uwalniania podwójnego leku (aspiryny i doksorubicyny) z powierzchni GO. 
Tutaj pokazaliśmy, jak zdalnie kontrolować szybkość uwalniania leku za pomocą poręcznego telefonu komórkowego, bez pasywnego uwalniania w czasie bezczynności.



Ze względu na niezwykle dużą powierzchnię i złożony skład struktury, tlenek grafenu okazuje się idealną cząsteczką do dostarczania ładunków biologicznych - lub leków do organizmu. 
Z badania:
 
Te zalety sprawiają, że GO jest niezwykle potencjalnym materiałem nanokompozytowym jako nośnik leków w obszarze biomedycyny i biotechnologii, w połączeniu z matrycą polimerową lub nieorganiczną.
 
 
Co ważne, wystarczy obecność określonej częstotliwości prądu o niskim napięciu, aby tlenek grafenu uwolnił swój ładunek.


Sygnały z wieży komórkowej 5G wytwarzają mikroprądy wewnątrz ciała

 

Wiemy już, że sygnały 5G mogą generować prąd elektryczny w organizmie człowieka, nawet ze znacznej odległości. 
Ważny artykuł autorstwa dr. Josepha Mercoli opublikowany w Childrens Health Defense ujawnia, że ​​promieniowanie sygnału komórkowego 5G powoduje mierzalne zmiany biologiczne i chemiczne w organizmie człowieka. 


Wnioski z jego artykułu:
 
 
● Sieć 5G opiera się przede wszystkim na szerokości pasma fali milimetrowej, o której wiadomo, że powoduje bolesne pieczenie. 
Wiąże się to również z problemami z oczami i sercem, osłabioną funkcją odpornościową, uszkodzeniami genetycznymi i problemami z płodnością.

●  Federalna Komisja Łączności (FCC) przyznaje, że ani agencja ani branża telekomunikacyjna nie przeprowadziły i nie sfinansowały żadnych badań dotyczących bezpieczeństwa 5G i że takie badania nie są planowane.

● FCC została przejęta przez branżę telekomunikacyjną, która z kolei udoskonaliła strategie dezinformacji stosowane wcześniej przez branżę tytoniową.

● Długotrwała ekspozycja na częstotliwości mikrofalowe, takie jak te z telefonów komórkowych, może powodować dysfunkcję mitochondriów i uszkodzenia jądrowego DNA przez wolne rodniki wytwarzane przez nadtlenoazotyn.

● Nadmierny kontakt z telefonami komórkowymi i sieciami Wi-Fi powiązano z chorobami przewlekłymi, takimi jak zaburzenia rytmu serca, stany lękowe, depresja, autyzm, choroba Alzheimera i niepłodność. 
 
Strona internetowa grupy zadaniowej ds. telefonów komórkowych zawiera liczne ostrzeżenia wydane przez rządy i agencje na całym świecie, które podniosły alarm w związku z promieniowaniem telefonów komórkowych i jego szkodliwym wpływem na biologię człowieka.


Promieniowanie mikrofalowe o częstotliwości radiowej powoduje zmiany napięcia wewnątrz komórek organizmu, zmieniając kanały wapniowe

 

Ponadto przekonujące badania prowadzone przez dr Martina Palla, emerytowanego profesora biochemii i podstawowych nauk medycznych na Washington State University, ujawniają, że promieniowanie mikrofalowe z urządzeń mobilnych i routerów bezprzewodowych powoduje zmiany napięcia wewnątrz komórek organizmu , aktywując tzw. kanały wapniowe bramkowane napięciem (VGCC), które znajdują się w zewnętrznej błonie komórek. 
To właśnie ta membrana decyduje o tym, co przechodzi do i z komórki.


Zobacz pełne badanie dr Martina Palla, zatytułowane: Pola elektromagnetyczne działają poprzez aktywację bramkowanych napięciem kanałów wapniowych, wywołując korzystne lub niekorzystne skutki . 
 
Badanie to wyjaśnia:

Dwadzieścia trzy badania wykazały, że kanały wapniowe bramkowane napięciem (VGCC) wytwarzają te i inne efekty pola elektromagnetycznego...
Co więcej, właściwości tych kanałów bramkowanych napięciem mogą zapewnić biofizycznie wiarygodne mechanizmy biologicznych efektów pola elektromagnetycznego.


Z artykułu doktora Mercoli, do którego link znajduje się powyżej: (podkreślenie dodane)

Według badań Pall, promieniowanie mikrofalowe o częstotliwości radiowej, takie jak to, które pochodzi z telefonu komórkowego i routera bezprzewodowego, aktywuje kanały wapniowe bramkowane napięciem (VGCC) zlokalizowane w zewnętrznej błonie komórek.

Według Palla VGCC są 7,2 miliona razy bardziej wrażliwe na promieniowanie mikrofalowe niż naładowane cząstki wewnątrz i na zewnątrz naszych komórek, co oznacza, że ​​standardy bezpieczeństwa dotyczące tego narażenia są przekroczone 7,2 miliona razy.


Promieniowanie mikrofalowe o niskiej częstotliwości otwiera VGCC , umożliwiając w ten sposób nieprawidłowy napływ jonów wapnia do komórki, co z kolei aktywuje tlenek azotu i ponadtlenek azotu, które reagują niemal natychmiast, tworząc nadtlenoazotyn, który następnie powoduje powstawanie wolnych rodników węglanowych, które są jednymi z najbardziej szkodliwych reaktywne formy azotu, znane i uważane za pierwotną przyczynę wielu współczesnych chorób przewlekłych.

Oznacza to, że promieniowanie telefonów komórkowych (oraz promieniowanie wież komórkowych 5G) rzeczywiście indukuje zmiany napięcia w organizmie człowieka i że te zmiany napięcia mają bardzo realne skutki biochemiczne, z których niektóre mogą być niebezpieczne dla zdrowia ludzkiego (takie jak powstawanie cząsteczek nadtlenku azotynu).


Zwalczanie tych silnych wolnych rodników można częściowo osiągnąć za pomocą metod żywieniowych, na przykład poprzez zastosowanie enzymu dysmutazy ponadtlenkowej (SOD), który jest podstawowym składnikiem odżywczym proszków 5G Defense dostępnych w sklepie Health Ranger Store . 

Warto zauważyć, że SOD (który zwykle pochodzi z owoców melona) sam w sobie nie blokuje promieniowania wieży komórkowej, ale pomaga organizmowi reagować na stresy komórkowe, takie jak tworzenie się cząsteczek nadtlenku azotynu.

W powiązanych wiadomościach przekazanych przez Reuters francuskie organy regulacyjne wydały ostrzeżenie dla Apple, aby zaprzestało sprzedaży telefonów iPhone 12 ze względu na obecność nadmiernego promieniowania wytwarzanego przez te urządzenia. 
Smartfon Apple przekracza dopuszczalny prawnie limit promieniowania. 
Telefon ten jest w sprzedaży od 2020 roku.
 
 

Sygnały 5G mogą zostać wykorzystane do spowodowania uwolnienia przez tlenek grafenu ładunków wewnątrz ludzkiego ciała

 

Łącząc kropki, sygnały 5G można wykorzystać do wygenerowania niskiego napięcia w organizmie człowieka, powodując uwolnienie przez cząsteczki tlenku grafenu określonych ładunków wewnątrz organizmu. 
Za pośrednictwem opublikowanego artykułu, do którego link znajduje się powyżej:

Wiele materiałów pod wpływem bodźców zewnętrznych może uwalniać leki. 
Jednak większość z nich potrzebuje wyrafinowanych instrumentów, z wyjątkiem stymulacji elektrycznej. 
Elektrostymulowane dostarczanie leków przyciąga uwagę ze względu na niski koszt, bezbolesność i przenośność sprzętu kontrolnego, dzięki czemu można go dostosować do niestandardowych zastosowań. 
W tym badaniu wykorzystaliśmy NGO jako materiał elektroczuły do ​​dostarczania leków w kontrolowany sposób.


„Po raz pierwszy użyliśmy ASP i DOX jako leku modelowego, który może być dostarczany jednocześnie za pomocą napięcia zewnętrznego” – czytamy w artykule. 

W podsumowaniu artykułu dodaje się:
 
 
Podsumowując, pokazaliśmy tutaj, że NGO  może być stosowana jako podwójny środek dostarczający leki, a uwalnianie leków może być kontrolowane za pomocą napięcia zewnętrznego . 
Aby wykorzystać synergistyczny efekt ASP i DOX, zmodyfikowaliśmy NGO i dołączyliśmy do niego dwa leki. 
Nasze - wykonane w laboratorium, zdalnie sterowane urządzenie skutecznie uwolniło lek przeciwnowotworowy. 
Proces zwalniania można łatwo włączać i wyłączać za pomocą telefonu komórkowego, zmieniając napięcie polaryzacji.

 
 

Tlenek grafenu może przenosić broń biologiczną, lub chemiczną jako ładunek

 

W cytowanym powyżej artykule naukowym ładunkiem była aspiryna plus popularny lek przeciwnowotworowy. 
Jednakże ładunkiem może być prawie wszystko o wystarczająco małych rozmiarach, w tym cząsteczki hydrofilowe i hydrofobowe. 

Z badania wynika, że ​​„wykazaliśmy również, w jaki sposób leki hydrofilowe (ASP) i hydrofobowe (DOX) mogą być dostarczane za pomocą jednej platformy dostarczania”.

Oznacza to, że silna broń chemiczna – teoretycznie obejmująca środki nerwowe, które są śmiertelne przy narażeniu na nanogramy – może zostać załadowana do cząsteczek tlenku grafenu, które są potajemnie dostarczane do organizmu poprzez agresywnie propagowane interwencje medyczne, - takie jak fałszywe szczepionki lub wymazy z Covid. 
Teoretycznie taką broń można by dostarczać ludności również za pośrednictwem wektorów żywności. 
Po dostaniu się do organizmu niewielka ilość wycieku ładunku może spowodować pewien stopień uszkodzenia nerwów u zaszczepionych ofiar, ale rzeczywiste dostarczenie ładunku nastąpi dopiero po rozesłaniu prawidłowego sygnału 5G przez zaszczepioną populację z wykorzystaniem „częstotliwości uwalniania”, która generuje napięcie wymagane do uwolnienia ładunku.

Innymi słowy, sygnał nadawany w sieci 5G o odpowiedniej częstotliwości może natychmiast spowodować, że cząsteczki tlenku grafenu uwolnią ładunki do ciał osób, którym wcześniej zaszczepiono te ładunki. 
Miałoby to miejsce jednocześnie u całej populacji znajdującej się w zasięgu nadawanych częstotliwości, które wytwarzają niezbędne napięcie w organizmie.

Gdyby ładunek był czynnikiem paraliżującym, w świecie rzeczywistym skutkiem byłaby nagła śmierć dużej części populacji w miastach, w których transmisja 5G jest w stanie ją nasycić. 
Gdyby ładunki były nanocząsteczkami podobnymi do wirusów, dostarczenie ładunku mogłoby spowodować, że duża część populacji nagle okazałaby się „zainfekowana” wirusem pandemicznym, który rozprzestrzenia się z niewyobrażalną szybkością.

Innymi słowy, technologię tę można wykorzystać jako „wyłącznik awaryjny” w celu zniszczenia dowolnej części populacji, która została wcześniej zaszczepiona GO przenoszącym ładunek.


„Czarny tusz” nadrukowany na kapsułkach farmaceutycznych okazał się magnetyczny i może zawierać tlenek grafenu



Podczas pisania tego artykułu zwróciłem uwagę na kilka dodatkowych informacji. 
Czarny nadruk na boku kapsułek farmaceutycznych składa się w rzeczywistości z tajemniczych czarnych plamek, które mają działanie magnetyczne . 
Osoba kontaktowa przesłała mi film przedstawiony na poniższym zrzucie ekranu, przedstawiający kapsułki farmaceutyczne moczone w wodzie przez kilka godzin, po czym czarny „tusz” z kapsułek zmienił się w czarne plamki wykazujące zaskakujące właściwości magnetyczne. 
Na tym zdjęciu widać czarne plamki gromadzące się na wspólnym magnesie przytrzymywanym do szyby:
 
Jak wynika z tego artykułu na LiveScience.com , z nowych, oszałamiających badań wynika, że ​​grafen można przekształcić w magnes, łącząc warstwy w określonej orientacji obrotowej . 
Powoduje to magnetyzm, mimo że podstawowymi pierwiastkami atomowymi są tylko węgiel. 
 
Z artykułu:

Pole magnetyczne nie jest wytwarzane przez zwykły spin elektronów w poszczególnych warstwach grafenu, ale powstaje w wyniku zbiorowego wirowania elektronów we wszystkich trzech warstwach ułożonej w stos struktury grafenu, podają naukowcy 12 października w czasopiśmie Nature Fizyka.

Czy grafen znajduje się w „atramencie” drukowanym na boku leków na receptę? 
Nie wiemy tego na pewno, ale niepokojący jest fakt, że atrament ten ma wyraźnie magnetyczne właściwości.


Tlenek grafenu może również przesyłać sygnały gigahercowe do pobliskich odbiorników

 

Ponadto w przypadku pewnych egzotycznych zastosowań materiałów z tlenku graficznego (GO) osoby, których ciała są aktywowane przez transmisję z wieży komórkowej, mogłyby same działać jako elektromagnetyczne „przekaźniki” ze względu na zdolność GO do działania jako nadajniki .


Zdolność ta jest dobrze udokumentowana w badaniu zatytułowanym „Radio-frequencycharakterystyka tlenku grafenu” opublikowanym w Applied Physics Letters w 2010 r. ( https://doi.org/10.1063/1.3506468 ).
 
W badaniu tym wyjaśniono:
 
 Potwierdzamy, że tlenek grafenu, dwuwymiarowa struktura węgla na poziomie nanoskali, może być mocnym kandydatem na wysokowydajne połączenie wzajemne w zakresie częstotliwości radiowych. 
W tym artykule badamy charakterystykę wysokiej częstotliwości tlenku grafenu w zakresie 0,5–40 GHz. 
Właściwości transmisji częstotliwości radiowej wyodrębniono jako parametry S w celu określenia wewnętrznej transmisji prądu przemiennego arkuszy grafenu, takiej jak zależność zmiany impedancji od częstotliwości. 
Impedancja i rezystancja arkuszy grafenu drastycznie spadają wraz ze wzrostem częstotliwości. 
Wynik ten potwierdza, że ​​tlenek grafenu ma duży potencjał przesyłania sygnałów w zakresach gigahercowych .


Innymi słowy, materiały zawierające tlenek grafenu mogą zarówno przenosić ładunki dostarczane za pośrednictwem zdalnej sygnalizacji w telefonie komórkowym, jak i przesyłać sygnały do ​​innych pobliskich odbiorników.

Teoretycznie można by to wykorzystać do zapoczątkowania „reakcji łańcuchowej” polegającej na ponownym przekazywaniu sygnałów z wieży komórkowej 5G od jednej osoby do drugiej. 
Teoretycznie mogłoby to rozszerzyć transmisję sygnału „wyłącznika awaryjnego” daleko poza początkowy zasięg samych masztów komórkowych 5G.



 
Z konkluzji tego opublikowanego artykułu:

...[Oczekujemy], że GO można zastosować w liniach przesyłowych w elektronice następnego etapu i może być bardzo mocnym kandydatem na elektronikę nanowęglową.



Wnioski



1. Tlenek grafenu może przenosić ładunki chemiczne lub biologiczne.

2. Ładunki zawierające tlenek grafenu można wprowadzić do organizmu poprzez szczepionki lub wymazy.

3.Uwalnianie tych ładunków można kontrolować za pomocą zewnętrznych sygnałów z wieży komórkowej, które powodują określone zmiany napięcia w komórkach ludzkich.

4. Wiadomo już, że pewne zmiany napięcia występują w wyniku narażenia na promieniowanie wieży komórkowej, zwłaszcza w przypadku sieci 5G.

5. Ładunki tlenku grafenu mogą obejmować ładunki „wyłącznika awaryjnego”, takie jak środki
nerwowe lub czynniki zakaźne.

6. System wieżowy 5G może zatem funkcjonować jako system infrastruktury uwalniania ładunku broni chemicznej w celu osiągnięcia „masowego zabijania” populacji, które zostały wcześniej zaszczepione GO przenoszącym ładunek.

7. Szczepionki na Covid – o których obecnie powszechnie wiadomo, że nie mają nic wspólnego z powstrzymaniem jakiejkolwiek pandemii (ponieważ nawet Biały Dom i CDC przyznają, że nie powstrzymują przenoszenia ani infekcji) – teoretycznie mogły zostać użyte do zaszczepienia ludzi tlenkiem grafenu - ładunkami, które nie zostały jeszcze aktywowane.
 
Zatem jest prawdopodobne – choć nie zostało to udowodnione – że szczepionki + wieże komórkowe 5G można wykorzystać jako system broni wyludniającej, pozwalający osiągnąć niemal jednoczesną masową eksterminację dużego odsetka populacji ludzkiej, po prostu poprzez aktywację uwolnienia ładunku GO za pomocą określonego natężenia i częstotliwości energii transmisji.


Biorąc pod uwagę, że zachodnie rządy świata wyraźnie próbują obecnie eksterminować własną populację, wniosek ten powinien dotyczyć wszystkich, którzy chcą przetrwać program globalnej depopulacji .


Źródła cytowane w tym artykule to:

https://childrenshealthdefense.org/defender/5g-emf-radiofrequency-radiation-health-risks-exposure-humans-cola/
 
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S2468519422002166
 
https://www.reuters.com/technology/french-watchdog-halts-iphone-12-sales-over-too-high-radiation-minister-2023-09-12/
 
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23802593/
 
http://cellphonetaskforce.org/governments-and-organizations-that-ban-or-warn-against-wireless-technology/
 
https://pubs.aip.org/aip/apl/article-abstract/97/19/193103/324025/Radio-frequency-characteristics-of-graphene-oxide?redirectedFrom=fulltext
 
 
 
 
Źródło;
https://www.naturalnews.com/2023-09-14-remote-kill-science-paper-reveals-cell-phone-signals-release-biological-payloads-graphene-oxide.html
24 październik 2023

Mike Adams 

  

Komentarze

  

Archiwum

Sztandary i proporczyki, przemowy i procesyje ...
sierpień 7, 2004
www.dziennik.krakow.pl
Wnioski po wypowiedzi prof.OHMA
styczeń 25, 2009
mik
100 lat - nowy wiek emerytalny!
lipiec 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Na kolana
wrzesień 26, 2003
Andrzej Kumor
Wykład o broni i obyczajach.
luty 3, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
"Głupia historia" - list czytelnika pisma Culture Wars w sprawie artykułu prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego
luty 23, 2007
bibula- pismo niezależne
Ta sama sekta
luty 28, 2007
PAP
Watykan przeciw interwencji USA w Iraku
grudzień 23, 2002
PAP
Afganistan jako bagno, w którym topią się siły USA, NATO i Polski
październik 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zamach Kaczyńskiego na ... lustracje
styczeń 23, 2006
http://www.raportnowaka.pl/
IMMUNITET DO POPRAWKI - dlaczego sędzia nie powinien kryć się za immunitetem
sierpień 24, 2008
ZR
Prezydenckie menu
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Strajk górników
styczeń 23, 2008
Dariusz Kosiur
Izrael użył broni chemicznej w Strefie Gazy
lipiec 14, 2006
Paweł Michał Bartolik.
Czas tłumaczenia (się)
listopad 14, 2005
Marek Olżyński
OREDZIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ w 10-ta rocznice Powstania Warszawskiego
październik 2, 2006
Bogdan ps.Trzy Radla A.K.
Stwórca wiecznych praw przyrody?
wrzesień 3, 2007
Marek Głogoczowski
Korespondent Wojenny Radia Supermova
lipiec 4, 2006
Zygmunt Jan Prusiński z synem Konradem
Brońmy Białorusi przed Globalną Mendą!
październik 3, 2005
Prawda o nobliście
listopad 8, 2006
Aleksander Szumański
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media