ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
więcej ->

 
 

Korupcja

W Sejmie o korupcji

Najlepszy lek - dymisja rządu

Zamówienia publiczne, administracja skarbowa, służby celne, policja, kontyngenty, koncesje i służba zdrowia - to w opinii Najwyższej Izby Kontroli obszary najbardziej zagrożone korupcją. O sposobach walki z tym zjawiskiem przez niemalże cały wczorajszy dzień dyskutowali posłowie. Wprawdzie parlamentarzyści podkreślali, że korupcja nie jest zjawiskiem dotyczącym wyłącznie Polski, ale to "trąd, z którym trzeba walczyć wszelkimi możliwymi sposobami". Z pewnością nie mieli jednak na myśli sposobu, w jaki robi to rząd, nękany co rusz aferami we własnych szeregach. W opinii posłów, najskuteczniejsza strategia walki z korupcją, jaką może podjąć rząd, to podanie się do dymisji.
Rząd przedstawił wczoraj sprawozdanie z realizacji "Strategii antykorupcyjnej", a Najwyższa Izba Kontroli - wnioski wynikające z licznych inspekcji. Dziś Sejm przyjmie uchwałę w sprawie intensyfikacji działań państwa zapobiegających korupcji, w której zobowiązuje się m.in. do nadania priorytetu projektom ustaw z przepisami antykorupcyjnymi.
Według badań prowadzonych przez międzynarodowe instytucje, w Polsce od 1999 r. zjawisko korupcji utrzymuje się na takim samym poziomie. Rośnie natomiast społeczne odczucie jej obecności.
Zdaniem prezesa NIK Mirosława Sekuły, obszarami najbardziej zagrożonymi korupcją są: procedury udzielania zamówień publicznych, działalność administracji skarbowej, służb celnych oraz policji, ustanawianie kontyngentów i udzielanie koncesji, działalność funduszy celowych i agencji oraz funkcjonowanie służby zdrowia. Sprzyja jej także zbyt skomplikowane prawo, nadmierne nowelizowanie aktów prawnych, brak jasnych kryteriów działania administracji państwowej, uznaniowość urzędników. Sekuła przypominał posłom, że NIK nie ma uprawnień operacyjnych, nie może też nikogo aresztować czy ukarać, i zasugerował zmiany legislacyjne, które usprawniłyby jej działanie.
Na wystąpienie sprawozdawcy rząd owego dokumentu, szefa MSWiA Krzysztofa Janika, ostro zareagował Jan Rokita (PO).
- Tu nie trzeba zaczynać od zmian świadomości społecznej - ludzie dobrze wiedzą, że nie chcą, by rządzili nimi złodzieje - stwierdził.
Ostrej krytyce poddał założenia ubiegłorocznej rządowej strategii antykorupcyjnej - dobre działanie organów państwa ("najlepiej to widać w kontekście afery starachowickiej"), przejrzystość administracyjną ("trudno wymyślić coś bardziej odbiegającego od tych standardów jak lista leków, pomysł tak skutecznie wprowadzany w życie przez panów Łapińskiego i Naumanna").
Zdaniem Jarosława Kaczyńskiego (PiS), są korupcyjne problemy "tabu", o których nie mówi się publicznie, jak np. układy w wojsku czy Wojskowych Służbach Informacyjnych. Kaczyński skrytykował też sposób walki z korupcją w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, wręcz gloryfikowany w informacji rządu.
29 lipiec 2003

Mikołaj Wójcik 

  

Archiwum

Czy Michnik nie był kiedyś sekretarzem ( sekretarką ? ) tej cioci Andrzejewskiego?
kwiecień 6, 2003
ania 67
Nowy prezydent Czeczenii, zdrajca walki o niepodległość
kwiecień 7, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
prośba zmianę w galerii malarstwa polskiego
maj 3, 2008
Wiola
Kto tu kłamie?
Kto za Unią, kto przeciw

marzec 25, 2003
zaprasza.net
Lekarz na trzech etatach, a chory biega i płaci...
marzec 10, 2006
Adam Sandauer
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
4 teksty
grudzień 14, 2004
Białoruś: Wybory prezydenckie zakończone.
marzec 23, 2006
Ruch Moralnego Sprzeciwu
Mali i duzi
sierpień 5, 2003
Andrzej Kumor
Polski suweren unijnego prawodastwa
październik 15, 2005
Ogłoszono nazwiska laureatów Medalu św. Brata Alberta za rok 2003
styczeń 7, 2004
Wybiórcza
Kto i dlaczego dusi rozwoj darmowej energi
marzec 9, 2007
kruzoe
Amerykańscy Weterani Przeciwko Wojnie
marzec 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Winy i grzechy
lipiec 18, 2003
Krzysztof Szymański
Kilka przemyśleń - gdzie zaczyna się zło
sierpień 15, 2008
Artur Łoboda
Kulig na koszt niezaproszonych
maj 16, 2003
www.polandsecurities.com/orlen
Kapitalizm (2)
kwiecień 29, 2004
Artur Łoboda
Tak w Polsce umiera bohater
listopad 13, 2004
Andrzej Walentek
Każdego dnia...
wrzesień 3, 2002
Artur Łoboda
Smutna historia z Parczewa
grudzień 11, 2005
Marek Komorowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media