ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zmiana pokoleniowa 
28 kwiecień 2017      Artur Łoboda
Sądy bronią zbrodniarzy,a"wsadzają" patriotów!  
12 sierpień 2016      Stefan Budziaszek
Esbecy nie byli głupi 
3 grudzień 2016     
Ręka w rękę 
7 maj 2009      Artur Łoboda
Co by tu jeszcze spieprzyć Panowie? 
13 październik 2023      Artur Łoboda
Biurokracja PiS 
28 czerwiec 2018      Artur Łoboda
Współudział w zbrodniach Izraela 
23 maj 2024      Artur Łoboda
Pieczenie na ogniu człowieka 
4 wrzesień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Otworzę lodówkę, a tu naziści 
25 styczeń 2018     
Dlaczego Irańczycy nie zatopili lotniskowców amerykańskich? 
13 marzec 2026      Artur Łoboda
Chwała lenistwu 
19 styczeń 2022     
Czy to sytuacja bez wyjścia? 
20 listopad 2014      Artur Łoboda
"Plan Balcerowicza" - bis 
12 styczeń 2021      Artur Łoboda
Wybielanie kolaboracji Żydów z Sowietami 
1 luty 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Suweren z Interii o rządowych nakazach 
14 kwiecień 2020      Alina
*** 
15 luty 2017      Jolanta Michna
Wszyscy jesteśmy Kukizami 
13 maj 2015      Artur Łoboda
Opole 2017 
21 maj 2017     
Czyżby? "Nuklearne wyburzenie World Trade Centre" 
23 grudzień 2013      wywiad z Dimitri Khalezovem
Władysław Łukasik, były szef Agencji Rynku Rolnego, w rozmowie z Władysławem Serafinem, szefem kółek rolniczych 
17 lipiec 2012     

 
 

Apel do antyszczepionkowców

Jako głęboko wierzący proszczepionkowiec apeluję do antyszczepionkowców
żeby się dobrze zastanowili nad szczepieniami na kowida (Covid-19).

Czy można sobie bowiem wyobrazić coś lepszego od tego,
aby dzięki powszechnym szczepieniom zatrzymać w kilka miesięcy wszelką epidemię,
bo każdy zaszczepiony nie tylko że sam nie zachoruje, to jeszcze
nie będzie zakażać innych. Drobne działania uboczne takiej szczepionki
nie powinny nikomu zaszkodzić.

Tak to widziałem pod koniec roku 2020, kiedy nie było jeszcze szczepionek,
kowid już szalał, jacyć prowincjonalni lekarze próbowali leczyć
przestarzałymi lekami, oczywiście bez skutku, bo tylko respiratory
pomagały.

Aż wreszcie przyszły długo oczekiwane i zaraz rozchwytywane:
mRNA, wektory.
Komu przeszkadzało, że właściwie to nie były one w pełni
dopuszczone, że każdy mógł je dostać tylko na swoje własne ryzyko
i nikt za nie nie odpowiada, bo to przecież preparaty eksperymentalne.
Jak zlikwidują pandemię, no to można sobie te drobne wady darować.
Zresztą kto mówił o wadach?

A co mamy dzisiaj, po masowych "szczepieniach" tymi eksperymentalnymi
koktajlami, co do których nawet do końca nie wiadomo co jest w środku?

Więcej zgonów po "szczepieniach" niż z powodu zachorowań na kowida,
ludzie się dalej zarażają, chorują i to na potęgę.

A władcy nadal zabraniają skutecznego leczenia kowida
znanymi lekami i posuwają się już coraz bardziej do tego, żeby
wprowadzić obowiązkowe szczepienia czy to bezpośrednio,
czy przez ograniczenia.

Jako głęboko wierzący proszczepionkowiec jestem gotów poprzeć
taką politykę. No bo jak sie wszyscy zaszczepią, to będzie
po kowidzie i wszystko fajnie.

Jak można być zatem antyszczepionkowcem? To niepoważne i nieodpowiedzialne
wobec bliźnich i całego społeczeństwa, no bo przecież jak się zaszczepimy,
to sami się nie zarazimy i innych nie zarazimy.

Zatem jak nam nasi umiłowani władcy każą się koniecznie szczepić,
to niech owi władcy nam zabezpieczą szczepionkę.

No bo szczepionki na kowida nie ma. Są tylko niezbadane i niebezpieczne
preparaty eksperymentalne, które nie zapobiegają ani zakażeniu siebie
ani innych. Ponadto są zabójcze i nikt za nie nie odpowiada.
I coś takiego mam sobie pozwolić znowu wstrzyknąć?

Jako zdecydowany i głęboko wierzący proszczepionkowiec
domagam się od władców aby w ramach obowiązku szczepienia
przeciw kowidowi zapewnili mi prawdziwą szczepionkę, która
hamuje koronawirusa całego, a nie tylko zmienne białko kolczaste,
szczepionkę, która eliminuje kompletnie ryzyko zakażenia,
która nie powoduje powstawania skrzepów i innych niebezpiecznych
działań ubocznych, jest w pełni zbadana z wiadomym skłądem i dopuszczona do
stosowania w pełni, zaś w przypadku gdy nastąpi w wyniku jej stosowania
uszczerbek na zdrowiu, producent i władcy poniosą za to
konsekwencje i to nie tylko finansowe.

Dopóki takiej szczepionki nie ma, niech nikt nie próbuje
mi wciskać następnej dawki bezwartościowego i niebezpiecznego
badziewia mRNA czy wektorowego.

Żądamy szczepionek na kowida! To musi być na transparentach
i na salach sądowych.

A przede wszystkim niech mnie i wszystkich, którzy podzielają
moje zdanie, nikt nie obraża mówiąc, że jestem antyszczepionkowcem!

Dopóki prawdziwych szczepionek nie ma, trzeba dać każdemu do domu
za darmo 10 tabletek amantadyny i 10 tabletek iwermektyny.
Wyjdzie dużo taniej od kombinacji mRNA z respiratorami.

I pożyjemy trochę dłużej niż tego chcą "szczepionkowi" naganiacze.
9 grudzień 2021

Leszek Śmieszek 

  

Komentarze

  

Archiwum

Wina ministrów
sierpień 28, 2007
Marek Olżyński
Sytuacja Polski i Polaków po podpisaniu umowy międzynarodowej w sprawie tarczy antyrakietowej przez polskiego ministra spraw
sierpień 20, 2008
Paweł Ziemiński
Merkel i niemiecka hipokryzja
sierpień 27, 2008
Jan Engelgard
Precyzyjne pomyłki dla Polski i nie tylko
kwiecień 11, 2003
Andrzej Kumor
Czekajac na rade
styczeń 7, 2004
Przed zatrzymaną rewolucją
listopad 11, 2007
Marek Olżyński
Jak Polak z Zydem
luty 15, 2007
Jerzy Malinski
Pacyfikacja ale nie wojna w Iraku
luty 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
U studentów Kaczyński ma...
kwiecień 12, 2006
Jacek Dębski był klientem domu maklerskiego Surf5.net.
wrzesień 16, 2002
Splastyfikowani manekini
marzec 18, 2005
Mirosław Naleziński
W Święta Bożego Narodzenia
grudzień 24, 2008
Artur Łoboda
Prostacy 1
luty 26, 2005
Jokes?? O komentarzach do karzelka,Blerka i o M.D. ciut.
maj 18, 2007
Pacyfista.R.C.O.
Dzwony biją nie dla Polaków!
marzec 15, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Prawda czy fałsz? fakty sprawdzić każdy może..
wrzesień 20, 2005
Zefir
Stosunki Polsko-Krzyżackie (wypracowanie szkolne)
czerwiec 1, 2002
szkolne wypracowanie
Słowo o "księciu dziennikarstwa"
styczeń 15, 2008
Dariusz Kosiur
Jubilatka a imaż przyjaznej firmy
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Uczelnie ku?nią bezrobotnych?
wrzesień 4, 2004
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media