ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Nieznane archiwum Czesława Kiszczaka sprzedane USA. Sławomir Cenckiewicz: mam ogromne pretensje do naszego państwa 
12 grudzień 2018      Alina
Niech się wszystko przyśni co nie było 
23 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Wpadka zwana sukcesem? 
21 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Obowiązkowe uzupełnienie wiedzy o najnowszej naszej historii, teraźniejszości i planach naszych wrogów na przyszłość. 
15 styczeń 2019      Alina
Szwajcar z doktoratem z immunologii i wirusologii twierdzi: rzekomy wirus Corona Killer to nonsens 
30 styczeń 2022     
Jakich prymitywów mianuje Pan w tym roku "Ekspertami Ministra" Panie Bogdanie Zdrojewski? 
24 październik 2012      Artur Łoboda
Nord Stream  
15 marzec 2021     
Kiedy spotkanie Prezydentów Lecha Kaczyńskiego i Wiktora Juszczenki? 
21 listopad 2009      tłumacz
Słabnie Kontrola Bliskiego Wschodu Przez USA 
11 marzec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Nie żyje prof. Jerzy Przystawa, twórca Ruchu na rzecz JOW 
8 listopad 2012      zmieleni.pl
Do Donalda Tuska, Vincenta Rostowskiego i całego Rządu 
23 luty 2012      Artur Łoboda
Polaku, czy Ci nie żal? 
1 lipiec 2012      Artur Łoboda
Nie tylko gorączka i kaszel 
9 kwiecień 2020      Artur Łoboda
Ekshumacja w Jedwabnem ... 
1 marzec 2019     
Rok po objęciu rządów przez PiS 
31 październik 2016     
Dlaczego Ryszard Petru powinien siedzieć w więzieniu? 
9 grudzień 2015      Artur Łoboda
Sędzia z Missouri orzeka, że ograniczenia COVID nałożone od zeszłego roku są nielegalne 
28 listopad 2021     
Dlaczego nikt nie punktuje politycznych debili? 
5 grudzień 2019     
Zbrodnia corony ujawniona: Nie zmarł na „Covida”, ale został zabity przez celowe przymusowe leczenie  
11 listopad 2025     
Współczesny Hitler? Pompeo i Mosbacher żądają od Polski zwrotu mienia całkiem jak w 1939 roku Hllter "korytarza" 
26 marzec 2019      Alina

 
 

Nihilizm moralny zagrożeniem pokoju

Wobec większości urzędników państwowych pozwalam sobie na oczywiste stwierdzenie, że dzieli nas przepaść kulturowa.
Kulturę wynosi się z domu i jest w pierwszym rzędzie umiejętnością uczciwego życia wśród uczciwych ludzi.
Człowiek kultury nie będzie umiał, a przede wszystkim nie będzie chciał żyć wśród meneli, kanalii - wśród politycznego motłochu - jaki zalał nasz kraj po wymordowaniu polskiej inteligencji przez Niemców i Rosjan.

W połowie lat dziewięćdziesiątych rozpoznałem, że wśród mafii - jakie opanowały Polskę - mafia żydowska jest szczególnie niebezpieczna.
Zdając sobie sprawę z wagi tej informacji, chciałem współpracować z uczciwymi Żydami - dla zwalczenie raka lichwy i finansowych oszustw - jakie od dwóch tysięcy lat niszczą Europę.
Żydowscy złodzieje doprowadzili do upadku Starożytnego Rzymu, Rzeczypospolitej Szlacheckiej a dziś zniszczyli gospodarkę Stanów Zjednoczonych.
Nie zniszczyli tylko tego kraju - gdzie ich nie było.

Nienawiść do tych bandziorów ludzkości, nie wpływa na mój stosunek do samego Narodu Żydowskiego, albowiem nie dopuszczam jakiejkolwiek odpowiedzialności zbiorowej.
Z tego powodu byłem w przeszłości opluwany przez prymitywów wykonujących swoją agenturalną robotę.

Moje aksjomaty moralne są niezmienne od ponad pół wieku bo opierają się na prawdzie i uczciwości.
Z tego powodu - ani przez moment nie zmieniłem swego zdania wobec tragedii Żydów w czasie II wojny światowej.
Wielki ból - jaki przeżywa każdy uczciwy człowiek - na myśl o tragicznej śmierci milionów ludzi, jest niezmienny.
Ale na świecie zamordowano dziesiątki milionów ludzi i nie można się rozpatrywać tylko w tragedii jednego narodu - bo tego wymaga uczciwość.
Tą uczciwość można znaleźć wśród pewnej grupy izraelskiego społeczeństwa, które nieraz protestuje przeciwko zbrodniczej polityce państwa izraelskiego wobec Palestyńczyków.
A przecież - będąc zagrożeni przez bojowników palestyńskich, mają wszelkie dane by nawet nienawidzić ten naród.

Tylko prymitywy rozwiązują swoje problemy siłą.
Ostatnio jest to siła politycznego wsparcia.
W walce o prawo do życia, Palestyńczycy chcą działać politycznie przez siłę argumentów. I dlatego zgłosili swój akces do Organizacji Narodów Zjednoczonych z nadzieją - że przyspieszy to utworzenie niezawisłego państwa.
Na ten ruch odezwały się wszystkie skrajne - rasistowskie elementy - bijąc na alarm, że "utworzenie Państwa Palestyńskiego jest zagrożeniem dla bezpieczeństwa Izraela".
Polskojęzyczne kundle polityczne również zabrały swój głos pokazując - komu naprawdę służą.

Polskojęzyczny premier powiedział:
"Długo rozmawialiśmy na ten temat z prezydentem Komorowskim, który będzie reprezentował Polskę w czasie Zgromadzenia Ogólnego ONZ oraz z ministrem Sikorskim..... zadaniem Polski jest być jednym z tych państw, które nie powinny pozwolić na jakiś wzrost zagrożenia wobec państwa Izrael".
Utworzenie państwa, które reprezentować będzie rdzennych mieszkańców Palestyny - w tym potomków starożytnych Żydów jest wedle Tuska "zagrożeniem" dla syjonistycznego - a więc nazistowskiego Państwa Izrael.
Gdyby w Izraelu panowała demokracja - co insynuuje wielu polityków to Palestyńczycy nie żyliby w getcie i dawno zapanowałby pokój w tym rejonie.
Historia aktów terrorystycznych dokonywanych przez Państwo Izrael - na nazistowski wzorzec - jest doskonale znana tym - którzy chcą znać prawdę.
Natomiast ci - którzy przed prawdą uciekają - są świadomymi wspólnikami zbrodniarzy.
21 wrzesień 2011

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Aparat szantażu i przekręty medialne
marzec 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ameryko, obud? się!
październik 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Półmagister będzie kształcił amerykańskich dyplomatów
marzec 7, 2006
PAP
W. Pawlak będzie ministrem gospodarki
październik 30, 2007
Dlaczego w Polsce żadna naprawa nie może się udać...
listopad 1, 2007
Magellan
Opera
sierpień 21, 2004
Wybiórcza
RECENZJA KSIAZKI W.BOJARSKIEGO pt „ O PRZYSZLOSC POLSKI” Problemy i wyzwania XXI wieku
kwiecień 3, 2006
Zbigniew Dmochowski
Bank centralny musi być niezależny (od dobra Polski) - twierdzi Prezydent RP
styczeń 8, 2004
Godność wyceniona
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Pl.jokes .. O tej niemożnosci ,wiecej.ciut..
grudzień 1, 2007
Znachor
Wspomnienie z dzieciństwa
listopad 26, 2007
Artur Łoboda
Nostra Aetate
październik 6, 2006
E. Michael Jones
Dlaczego kontynuujecie wyprzedaż?
maj 5, 2006
Hipokryzja Niekończącej się Propagandy Terroru Bush’a
maj 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Tajlandia "dziękuje" za pomoc MFW
styczeń 2, 2003
PAP
Spotkanie autorskie z Markiem Głogoczowskim
wrzesień 20, 2007
zaprasza.net
Skałka nie dla Miłosza (II)
grudzień 18, 2004
Wojciech Wła?liński
III Kongres Polski Suwerennej - z nadzieją w Nowy Rok 2005
styczeń 4, 2005
Paweł Ziemiński
Gigantyczny dług Polski
kwiecień 20, 2006
PAP i Gazeta Prawna
Wynarodawianie XXI wieku
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media