ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kłamią gorzej - niż za komuny 
12 sierpień 2020     
Sekciarze gangsterzy 
5 marzec 2010      Artur Łoboda
Wygrana Tuska to miernik słabości intelektualnej, moralnej i politycznej PiS 
10 marzec 2017     
Prawna interpretacja nagrywania polityków dokonujących przestępstw 
19 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Spektakl 
7 grudzień 2017     
Gryzie rękę - która go głaszcze 
11 sierpień 2020      Artur Łoboda
Paweł Kukiz w sprawie wotum nieufności Schetyny dla rządu PiS  
8 kwiecień 2017     
Zielona książeczka" Kadafiego nt. demokracji zachodniej 
14 kwiecień 2011      wstawił MG
Czy można leczyć kowida wodą? 
3 kwiecień 2021     
Kiedy antyszczepionkowców zaczną osadzać w obozach koncentracyjnych?  
23 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Rząd zadeklarował budowę pierwszej polskiej elektrowni atomowej 
31 styczeń 2014      www.polskawalczaca.com
Druga fala cenzury.
Platforma internetowa YouTube, należąca do imperium Google, uruchamia nowe narzędzia, aby stłumić krytyczne opinie
 
1 październik 2020      Nicolas Riedl
Ruch oporu podczas III wojny światowej
Każdy, kto chce skutecznie walczyć z obecnymi naruszeniami praw podstawowych, potrzebuje jasnych celów i strategii.
 
31 październik 2020     
Światem rządzi PSYCHOPATA 
20 marzec 2026      Artur Łoboda
Szczepienia służą ludobójstwu 
11 styczeń 2022     
Dlaczego Magdalena Ogórek poniosła klęskę? 
12 maj 2015      Artur Łoboda
Trochę lśni rzeczywistość...  
27 kwiecień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Ostrzegam! bardzo dokładnie kontrolujcie Wybory! 
22 maj 2015      Artur Łoboda
Elżbieta Witek to synonim najgorszego rynsztoku 
15 listopad 2023     
W oparach absurdu 
23 czerwiec 2020      Media Narodowe

 
 

Gigant farmaceutyczny Gilead wydał 259 milionów dolarów na przekupywanie lekarzy i szpitali, aby wciskali pacjentom śmiercionośne leki

 

W latach 2013-2019 amerykańska korporacja farmaceutyczna Gilead wydała co najmniej 259 milionów dolarów na przekupywanie lekarzy i szpitali w celu promowania leków firmy, z których wiele powoduje poważne skutki uboczne i śmierć.
 
Według doniesień, 178 milionów dolarów trafiło bezpośrednio do kieszeni lekarzy, a kolejne 81 milionów trafiło do szpitali w całych Stanach Zjednoczonych, które zachęcano do wpychania pacjentom produktów Gilead.
 
Z danych wynika, że ​​tylko w 2019 r. Gilead opłacił aż 21833 lekarzom za przepisywanie leków firmy swoim pacjentom.
 
Gilead uruchomił również wart 3,3 miliarda dolarów projekt eliminacji wirusowego zapalenia wątroby typu C w stanie Georgia, który podobno zabił co najmniej 249 zarejestrowanych pacjentów, zgodnie z ujawnionymi dokumentami uzyskanymi przez Arms Watch .
 
Przyczyna śmierci niektórych pacjentów została określona jako „nieznana” w poufnych raportach Gilead. 
Inni pacjenci tak poważnie zachorowali, przyjmując to, co Gilead im podawał jako „leczenie”, że musieli się wycofać – a niektórzy z tych, którzy się wycofali, później zmarli.
 
Gilead promuje swój lek na zapalenie wątroby typu C „Harvoni” nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w Kanadzie i Portugalii. 
We wszystkich tych krajach pacjenci umierają z powodu leku, według danych uzyskanych z amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA).
 
„Pomimo poważnych skutków ubocznych tych leków przeciwwirusowych Gilead przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu C, firma farmaceutyczna nie wymieniła żadnego z powikłań, aby pacjenci mogli podjąć świadomą decyzję” – donosi Arms Watch .
 
„Zamiast tego Gilead zapłacił lekarzom łapówki za przepisywanie tych leków bez informowania pacjentów o możliwym ryzyku”.


Gilead jest obecnie przedmiotem dochodzenia w sprawie nielegalnego przekazywania łapówek amerykańskim dostawcom opieki zdrowotnej w celu zwiększenia sprzedaży


 
Zapieczętowane dokumenty sądowe ujawniają, że Gilead może nie ujść na sucho z tymi zbrodniami przeciwko ludzkości. 
Mówi się, że władze prowadzą dochodzenie w sprawie nielegalnych łapówek, które przekazuje dostawcom opieki zdrowotnej w całej Ameryce w celu zwiększenia sprzedaży.
 
Arms Watch twierdzi, że otrzymał e-maile od kilku pacjentów, którzy doznali poważnych obrażeń po zażyciu Harvoni. 
Niektóre e-maile pochodziły również od członków rodziny i przyjaciół osób, które zmarły od produktu Gilead.
 
„Moja żona zmarła z powodu leku Hep C (trucizny) o nazwie Harvoni”, czytamy w jednym z takich e-maili. „Firma farmaceutyczna Gilead zaprzecza, jakoby ich lekarstwo spowodowało jej śmierć”.
 
„Interesują ich tylko dolary, które zarabiają na pigułce +1000 dolarów. 
Żonie przepisano 85 tabletek (93000 dolarów). 
Ci ludzie zabijają i niszczą rodziny swoją żądzą zysków. 
Uważaj na leki GILEAD”.
 
Ten sam e-mail wyjaśnia, że ​​leki Gilead powodują osłabienie kości, zaburzenia pamięci, nudności, biegunkę, wypadanie zębów i włosów, upośledzenie słuchu, problemy z sercem, niewydolność wątroby i nerek oraz wiele innych.
 
„Mają nowy lek dla osób z HIV o nazwie Biktarvy i do zapobiegania HIV o nazwie Descovy oraz nowy lek na Hep C o nazwie Epclusa, który również zabija”, wyjaśnia e-mail.
 
„Znam wielu ludzi, którzy mówią mi, że Harvoni zabrali im dziesięć lat życia. 
Pozostałe 3 leki mają teraz podobne ostrzeżenia dotyczące problemów z wątrobą i nerkami. 
Lekarze powiedzieli mojej żonie, że została wyleczona po 60 dniach przyjmowania Harvoni i ponownie po trzech dniach od zażycia ostatniej pigułki. 
Reklama w telewizji mówi, że leczą 96 do 99 procent ludzi. 
Trochę mylące, ponieważ większość ludzi nie spodziewa się, że umrze po wyleczeniu”.
 
Inny e-mail wyjaśnia, w jaki sposób „cudowny” lek Gilead Harvoni powoduje, że u pacjentów rozwijają agresywne nowotwory. 
35-letni ojciec rozwinął marskość wątroby w stadium 3, która jest „zwykle obserwowana tylko u bardzo starszych osób” z powodu jej przyjmowania.
 
Źródła tego artykułu obejmują:
ArmsWatch.com
NaturalNews.com
 

Źródło: 
https://chemicalviolence.com/2022-03-18-gilead-spent-259million-bribing-doctors-hospitals-drugs.html
23 kwiecień 2022

Ethan Huff 

  

Komentarze

 

Oczywiście nazwa tego koncernu nie ma niczego wspólnego z Izraelem.

2022-04-23
hens

  

Archiwum

Czy USA Pogodzi się z Klęska w Iraku?
listopad 29, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Sprzeczność interesów USA i Izraela w Iranie i na Bliskim Wschodzie
luty 24, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Paranoja przed Szczytem
kwiecień 13, 2004
przesłał Adrian Dudkiewicz
Tortury dyplomaty a zagrożenie Iranu
kwiecień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Mnożenie dobra"
grudzień 1, 2006
Artur Łoboda
Irak: Czas wyjść !
sierpień 14, 2003
przesłała Elżbieta
Rada luzuje politykę
lipiec 29, 2004
Kolejna rocznica martyrologii
Piłsudski-Wyspiański
Wspomnienie na tle osobistych przeżyć

listopad 29, 2002
Bolesław Raczyński
A jednak się dziwię
październik 17, 2003
Miejcie nadzieję
marzec 14, 2009
Adam Asnyk
Wpisywanie informacji do encyklopedii Wikipedia
styczeń 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Sądowa farsa?
luty 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prawda o genetycznie modyfikowanej żywności
luty 2, 2007
Dorota
ZUS story
maj 16, 2003
"Irak celem taktycznym, Arabia Saudyska strategicznym, a Egipt nagrodą"
kwiecień 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zakaz stosowania odsetek - czy to jest słuszne?
grudzień 25, 2006
hakim
Polityka skarbowa USA wobec kryzysu
wrzesień 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Soros jako autor nowej książki
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Sojusz Talmudu z Radykalnymi Protestantami
marzec 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
22 lipiec
lipiec 23, 2003
Piotr Szubarczyk
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media