|
"Eksplozja bankomatu w Krakowie"
|
|
Media głównego ścieku podały, że:
"Potężny wybuch bankomatu zbudził w nocy mieszkańców jednego z krakowskich osiedli - twierdzą świadkowie. Lokalna policja potwierdziła w rozmowie Interią, że doszło do "uszkodzenia bankomatu", a na miejscu pracują funkcjonariusze służb. Według wstępnych ustaleń siła zniszczenia była na tyle duża, że ucierpiała także elewacja sąsiedniego budynku i pobliskie auta. Pieniądze nie zostały jednak skradzione."
Tak się złożyło, że dzisiaj pracowałem po drugiej w nocy - gdy usłyszałem odgłos przypominający burzę.
Kilka minut później usłyszałem kolejny grzmot i zastanowiłem się: czy to nie jest jakaś prowokacja - do wciągnięcia Polski w wojnę?
Ale nad ranem przeczytałem, że wysadzono bankomat "na jednym z krakowskich osiedli", a więc Na Kozłówce.
Tak się składa, że trzy dni temu przechodziłem tamtędy.
Około 100 metrów od wysadzonego później bankomatu zobaczyłem trzech - młodych osobników o rysach - chyba kaukaskich.
Bezwzględnie wyglądali na muzułmanów.
(Mieli typowe muzułmańskie brody.)
Stali przy samochodzie i na mój widok zachowali się - cokolwiek dziwnie.
Nigdy ich nie widziałem w tej okolicy i dlatego pomyślałem, że jesteśmy o krok - od utworzenia gangów muzułmańskich w Polsce.
Zdziwiło mnie też, że tak sobie beztrosko paradują na osiedlu - gdzie funkcjonują "żydy", a więc fani klubu Cracovia.
Po spotkaniu z rodziną opowiedziałem o tym zdarzeniu.
Gdyby ktoś z Policji był zainteresowany tą trójką to wyjaśniam, że stali na cofniętym parkingu mieszczącym się miedzy "Stokrotką", a "Lewiatanem".
Było to 8 kwietnia po godzinie 19.
Macie monitoring osiedla i możecie obejrzeć tą trójkę.
|
|
11 kwiecień 2024
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Czy neokonserwatyzm jest... konserwatyzmem? [głos w ankiecie „Frondy”]
Remigiusz Okraska
styczeń 30, 2007
Remigiusz Okraska
|
Tusk: Polska będzie w kłopotliwym położeniu, jak Irlandia
lipiec 1, 2008
|
Czy lądowanie na księżycu nakręcono w Hollywood?
lipiec 18, 2007
( . ) bez podpisu
|
Geje a opera mydlana
grudzień 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kiedy obudzą się Polacy ?
lipiec 25, 2003
Adrian Burchard
|
Witojcie w naszym Euro-Unijnym Więzieniu Narodów!
maj 1, 2004
Marek Głogoczowski
|
Dublińska niedola (językowa)
sierpień 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
O nosie i tabakierce, czyli o pomocy wszechstronnej
marzec 31, 2008
Marek Jastrząb
|
Ruszają akcje antyunijne
kwiecień 26, 2003
przesłala Elżbieta
|
Na marginesie procesu dr Mirosława G.
grudzień 1, 2008
Adam Sandauer
|
Co pokażą Serbowie?
Czy możemy pomóc ewentualnej partyzantce?
luty 20, 2008
marduk
|
Jasna Mowa D?więku
sierpień 29, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Elity w politycznym teatrze
czerwiec 2, 2002
Ryszard Bugaj
|
Poletko Pani Kamińskiej
luty 27, 2009
Bożena Sawa
|
Zasługują na to co ich spotkało
listopad 24, 2003
RadioZet
|
Na ratunek
październik 13, 2003
PAP
|
UB-ek odsiedzi karę?
sierpień 19, 2005
PAp
|
Sztandary i proporczyki, przemowy i procesyje ...
sierpień 7, 2004
www.dziennik.krakow.pl
|
Niezależne Obchody 25 -tej Rocznicy Strajków na Dolnym Śląsku
sierpień 8, 2005
Dr Leszek Skonka
|
Samobójczy atak bombowy podczas biegu maratońskiego
kwiecień 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|