ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

W Polsce nie było żadnej epidemii covid-19 
9 czerwiec 2020      Artur Łoboda
Takie sobie przemyślenie 
27 maj 2026     
Kryzys głodu i otylstwa 
17 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
KOLABORANCI 2015 - wiersz - WIESŁAW SOKOŁOWSKI 
20 lipiec 2015      www.trwanie.com
Lekarka, która „zaszczepiła się” na COVID i chwaliła się, że „nic się nie stało” umiera kilka miesięcy później 
17 luty 2023      Ethan Huff
Czy kowidioci zrozumieją w końcu - co się wyprawia? 
10 styczeń 2022     
Nie w naszej mocy przebaczać 
24 luty 2017      Jacek Piekara
Na ich warunkach? 
17 luty 2025     
Bajka o Tusku, królu Europy  
30 maj 2015      Baj-Kał
CDC wiedziało, że szczepionki przeciwko Covid-19 zabiły 163 dzieci i raniły 57 622 dzieci, ale mimo to uwzględniły śmiercionośne zastrzyki w harmonogramie szczepień dzieci 
27 listopad 2023     
Nie daj się zwariować przez nikogo 
13 czerwiec 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
PONOWNE PRZEGLĄDANIE HISTORII: Zabójstwa Kennedy’ego wywołały wpływy syjonistyczne i okupację Ameryki 
21 sierpień 2025      Ethan Huff
Izrael w śmiertelnej pułapce? 
24 marzec 2026      Artur Łoboda
Kto jest najważniejszą osobą w Państwie? 
25 listopad 2025     
Jaruś Pierwszy 
16 wrzesień 2019     
Wojna z Iranem – o jedną zbrodnię na tle żydowskim za dużo? 
4 czerwiec 2026     
Światy równoległe 
18 grudzień 2012      Artur Łoboda
Szczepienia - bardziej przekleństwo niż błogosławieństwo 
25 maj 2021      Gerd Reuther
Były premier Tusk śmiesznie zarzucił spisek Kaczyński-Putin  
12 lipiec 2021      Andrew Korybko
Profesor to najczęściej idiota 
16 kwiecień 2016      Artur Łoboda

 
 

Masakra szczepionkowa COVID-19: wzrost liczby udarów o 68000%, wzrost liczby zachorowań na choroby serca o 44000%, wzrost zgonów o 6800% w porównaniu ze szczepionkami innymi niż COVID

 
 
Media korporacyjne są teraz kontrolowane przez interesy Big Pharma, która wydała ponad 1 MILIARD USD na promowanie szczepionek przeciw COVID-19.

Przeczytaj:
Lokalne, ogólnokrajowe media zapłaciły MILIONY $ za szczepionki przeciwko COVID-19

Nawet wczorajszy pokaz Oscara był sponsorowany przez Pfizer i BioNTech.
 
Więc kiedy te korporacyjne media skupiają się teraz na próbie przekonania amerykańskiej opinii publicznej, że Rosja i Putin są zagrożeniem dla naszego bezpieczeństwa narodowego, jest to wskazówka, aby się rozejrzeć i zobaczyć, co próbują ukryć i zagrzebać.
 
I nie trzeba daleko szukać, aby zobaczyć szkodliwe skutki ich szczepionek COVID-19.
Własna rządowa baza danych systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką (VAERS) do 18 marca 2022 r. pokazuje, że w ciągu ostatnich 15 miesięcy od wydania zezwolenia na użycie w sytuacjach awaryjnych (EUA) odnotowano bezprecedensowy wzrost liczby zarejestrowanych zgonów i urazów po szczepionkach COVID-19, - w porównaniu do odnotowanych zgonów i obrażeń zgłoszonych po wszystkich szczepionkach zatwierdzonych przez FDA w ciągu ostatnich 30 lat.
 
Te rządowe statystyki pokazują, że nie ma obecnie większego zagrożenia dla życia Amerykanów niż nasz własny rząd, który opiera się na danych pokazujących następujący wzrost raportów w VAERS po szczepionkach COVID-19:
 
68 000% wzrost udarów
44 000% wzrost chorób serca
6800% wzrost liczby zgonów
5700% wzrost trwałej niepełnosprawności
5000% wzrost liczby urazów zagrażających życiu
4400% wzrost hospitalizacji

To masowe morderstwo i ludobójstwo.

 
Gdyby korporacyjne media przestały relacjonować wojnę na Ukrainie i opublikowały te dane bezpośrednio z własnej rządowej bazy danych, w całych Stanach doszłoby teraz do zamieszek o ile nie wojny domowej.
 
Ale amerykański konsument, w dużej mierze pozbawiony mózgu, jest zadowolony z oglądania wiadomości korporacyjnych i obwinia teraz Rosję o wszystkie problemy świata, ponieważ stoimy w obliczu ogromnych niedoborów siły roboczej i wąskich gardeł w łańcuchu dostaw z powodu wszystkich tych zgonów i obrażeń spowodowanych szczepionkami COVID-19 i za to teraz będzie obwiniać się Rosję.
 
Atak fałszywej flagi na amerykańską ziemię, za który obwini się Rosję, wydaje się teraz nieuchronny.
 
Oto podsumowanie nieprzetworzonych danych w VAERS z ostatnich 15 miesięcy po szczepionkach COVID-19. ( Źródło .)


 
Oto te same surowe dane w VAERS po wszystkich szczepionkach innych niż COVID w ciągu ostatnich 30 lat. ( Źródło ) .
 

 
Większość przypadków wykrytych obecnie w ponad 31-letniej historii VAERS pochodzi z okresu po 1.01.2020 r., kiedy FDA przyznała zezwolenie na awaryjne zastosowanie szczepionek COVID-19.
 
Aby sprawdzić naszą matematykę dotyczącą procentowego wzrostu, weź liczby ze szczepionek innych niż COVID i podziel przez 360 miesięcy za poprzednie 30 lat, aby uzyskać średnią miesięczną, a następnie weź liczby ze szczepionek przeciw COVID-19 i podziel przez 15 miesięcy od ich zatwierdzenia w grudniu 2020 r.
 
Liczba udarów mózgu po szczepionkach COVID-19 znajduje się tutaj , a liczba udarów po wszystkich szczepionkach w ciągu ostatnich 30 lat znajduje się tutaj .
 
Liczba przypadków chorób serca (wszystkie przypadki * carditis) po szczepionkach COVID-19 znajduje się tutaj , a liczba przypadków chorób serca po wszystkich szczepionkach w ciągu ostatnich 30 lat znajduje się tutaj .
 
Największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego Stanów Zjednoczonych jest dziś nasz własny rząd oraz miliarderzy i bankierzy z Wall Street, którzy finansują Big Pharma, którzy wydają się mieć rząd w kieszeni, w tym obie partie polityczne.

Rząd jest problemem, a NIE rozwiązaniem.

 
 
Więcej...

healthimpactnews.com/2022/covid-19-vaccine-massacre-68000-increase-in-strokes-44000-increase-in-heart-disease-6800-increase-in-deaths-over-non-covid-vaccines/
30 marzec 2022

Brian Shilhavy  

  

Komentarze

  

Archiwum

PODKUWANIE ŻAB czyli SZANSA NA SUKCES
luty 23, 2008
Marek Jastrząb
Prognoza
styczeń 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Historyczna data
sierpień 20, 2008
Artur Łoboda
Kiedy emigracja staje sie iluzja...
czerwiec 3, 2008
Jaroslaw Madry
NATO gani Bułgarię
październik 4, 2003
Starty w Iraku i nadzieje na koniec okupacji
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Krojenie śledztwa
luty 4, 2003
PAP
Prowokator
listopad 2, 2005
Artur Łoboda
Izrael Szamir - PaRDeS - studium Kabały - Rozdział 5
marzec 22, 2006
"W Polsce błędów lekarskich już nie ma"
październik 31, 2004
Adam Sandauer
Widziane z Ameryki - komentarze z USA (5) ZNIEWOLENIE AMERYKAŃSKIEJ PRAWICY? (część pierwsza}
styczeń 10, 2005
Energetyczne Rezerwy Azji Środkowej Rosną
październik 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Własność rzecz święta
październik 4, 2006
Dariusz Kosiur 04.10.2006
Chemia miłosna
luty 26, 2007
Tadeusz Oszubski
Mediokracja.
styczeń 22, 2007
tezlav von roya
„Wojna Przeciwko Terrorowi” nie działa tak jak „Zimna Wojna”
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
ANTYSEMITYZM (fragment bajki politycznej)
luty 17, 2008
Marek Jastrząb
Udana inwestycja koncernów farmaceutycznych?
sierpień 29, 2007
abstynent
Polska.......ale jaka
listopad 24, 2008
Krzysztof Daukszewicz
Pokój nie potrzebuje nowych rakiet !
maj 20, 2007
przysłał marduk
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media