ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Paweł Kukiz w Ustce. Propaguje ideę "JOW" - 7.08.2015 
8 sierpień 2015     
Ewa Pawela: O sekcie frankistów w kontrze do noblistki Olgi Tokarczuk - żydowscy frankiści w bajkach 
22 grudzień 2019      Centrum Edukacyjne Powiśle
Zygmunt Jan Prusiński METAFORY ZE SNU - część szesnasta 
8 luty 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Johnson kończy ograniczenia „planu B” Covid w Anglii 
19 styczeń 2022      Kit Knightly
Czy do tego szwindlu użyto niegroźnej atrapy - czy rzeczywistej broni? 
22 kwiecień 2020     
Krótka piłka . Jak długo użyteczni głupcy - bądź agenci będą mieli coś do powiedzenia 
12 kwiecień 2009      Artur Łoboda
Antypolska demonstracja w Nowym Jorku 
2 luty 2018      Radio RAMPA
"Golgota piknik"- kolejny temat zastępczy Rządu Donalda Tuska 
28 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Czy oni zostali wcześniej zaszczepieni? 
11 marzec 2021      Artur Łoboda
Kto "wyhodował nacjonalistów"? 
24 maj 2019      Artur Łoboda
Platformersi "ukręcą łeb" pierwszej aferze rządu Kopacz 
7 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Optymalizacja podatkowa 
19 luty 2020      Artur Łoboda
Wywiad z Piotrem Glińskim 
4 październik 2012     
Taktyka niszczenia polskiej kultury (3) 
25 styczeń 2013      Artur Łoboda
Teraz to moja Polska 
28 grudzień 2016     
W rocznicę zburzenia WTC 
11 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Warszawianka 1905 
31 lipiec 2012     
Co na to Konstytucja? 
4 kwiecień 2019      Artur Łoboda
Pańszczyzna pod oligarchami w USA? 
26 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Prof. Mirosław Dakowski: Popieramy kandydaturę Krzysztofa Bosaka w wyborach prezydenckich AD 2020 
12 czerwiec 2020      CEPolska

 
 

CDC potwierdza obecność glinu w szczepionkach związanych z astmą dziecięcą i autyzmem

Nowe badanie finansowane przez amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) potwierdza, że związki glinu znajdujące się w szczepionkach dla dzieci są powiązane z szeregiem chorób, w tym zaburzeniami neurologicznymi, astmą i autyzmem .
 
Chociaż autorzy badania starali się jak najlepiej zminimalizować ten związek, nie byli w stanie ominąć „pozytywnego związku” między „narażeniem na glin związany ze szczepionką” a „przetrwałą astmą” u dzieci w wieku 24-59 miesięcy. 
Ogólnie rzecz biorąc, dzieci biorące udział w badaniu, które otrzymały 3 miligramy (mg) lub więcej aluminium związanego ze szczepionką, miały o 36% wyższe ryzyko choroby - niż dzieci, które przyjmowały inne szczepionki w celu rozwinięcia przewlekłej astmy.
 
Należy zauważyć, że w badaniu nie użyto prawdziwego placebo wolnego od szczepionek, aby aluminium wyglądało na mniej szkodliwe niż w rzeczywistości. 
Gdyby autorzy badania porównali zaszczepione dzieci z nieszczepionymi, - zagrożenia dla zdrowia związane z ekspozycją na aluminium byłyby jeszcze bardziej uderzające.
 
Około 326 991 dzieci urodzonych między 2008 a końcem 2014 roku zostało zaszczepionych w jednym z siedmiu różnych miejsc w Stanach Zjednoczonych, które uczestniczą w Vaccine Safety Datalink, sieci dostawców usług zdrowotnych współpracujących z CDC. 
Naukowcy zebrali te dane, a następnie przyjrzeli się narażeniu na aluminium w porównaniu z występowaniem egzemy.
 
„Jeśli istnieje jakikolwiek związek między glinem a astmą, może to wyglądać inaczej u dzieci z wypryskiem niż u dzieci bez wyprysku” – powiedział dr Matthew F. Daley, jeden z głównych autorów badania.
 
Daley i jego koledzy sprawdzili następnie, ile wstrzyknięć otrzymało każde dziecko przed ukończeniem drugiego roku życia, a także ekspozycję na aluminium. 
Korzystając z tych punktów danych, byli w stanie dokonać oceny ryzyka choroby w korelacji z ilością glinu wstrzykniętego do ciała dziecka. 
(Powiązane: Wszystkie szczepionki „bez wyjątku” zawierają ukryte metale .)
 

Autor badania mówi, że „wciąż będzie opowiadał się za szczepionkami tak mocno, jak ja, zanim uzyskaliśmy te odkrycia”


 
Dr Brian Hooker z Children's Health Defense (CHD) zauważa, że ​​chociaż artykuł wskazuje, że aluminium jest problematyczne, zawodzi w tym, że CDC nie użyło prawdziwego placebo do porównania, a także zastosowało najmniej szkodliwy współczynnik ryzyka w badaniu abstrakcyjne, aby aluminium wyglądało na znacznie mniej niebezpieczne.
 
„Prawdziwe porównanie należy [zrobić] między maksymalną ekspozycją na aluminium w wieku 2 lat (co stanowi około 4 mg całkowitego wstrzykiwanego aluminiowego adiuwantu), a grupą z zerową ekspozycją” – cytuje się wypowiedź Hookera.
 
„W artykule, który zrobiłem z Neilem Millerem (SAGE Open Medicine, 2020), widzieliśmy iloraz szans wynoszący 4,49 (istotny statystycznie) dla astmy u zaszczepionych dzieci w porównaniu do dzieci nieszczepionych. 
Ograniczyło się to do szczepionek w pierwszym roku życia. 
Wydaje się, że CDC potwierdza tutaj moje wyniki”.
 
Daley wydał również oświadczenie, że pomimo ustaleń jego i jego zespołu, nadal wierzy, że aluminium „jest integralną częścią wielu szczepionek, wzmacniając immunogenność i skuteczność”.
 
„Adiuwanty aluminiowe mają dobrze ugruntowany profil bezpieczeństwa i są stosowane w wielu szczepionkach podawanych we wczesnym dzieciństwie” – dodał.
 
Daley stwierdził, że biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, „nadal będzie opowiadał się za szczepionkami tak mocno, jak ja, zanim uzyskaliśmy te odkrycia”.
 
Innymi słowy, Daley'a nie obchodzi, że aluminium w szczepionkach powoduje u dzieci uszkodzenia mózgu i uszkodzenia neurologiczne. 
Nadal wierzy, że szczepionki są dobre bez względu na to, co mówi nauka, i to jest to.
 
Ostateczny wniosek z badania jest mylący, ponieważ wskazuje, że aluminium w szczepionkach jest niebezpieczne, a jednocześnie skreśla je jako nie tak bardzo groźne.
 
„Jest to klasyczne badanie przemysłu aluminiowego, które wydaje się rezygnować z pewnej możliwej toksyczności aluminium (w szczepionkach), a jednocześnie dostarcza wielu komunikatów sygnalizujących ogólne bezpieczeństwo aluminium” – mówi dr Christopher Exley.
 
 
Źródło:
https://badmedicine.news/2022-10-06-cdc-aluminum-vaccines-causes-childhood-asthma-autism.html
7 październik 2022

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

Współpraca zagraniczna Krakowa - kurtuazja i konkrety
styczeń 22, 2008
krakow.pl
Protest przeciwko budowie radaru NATO
maj 26, 2006
MARDUK
Kolejny raz dać się oszwabić
marzec 29, 2004
PAP
Z pianą na wargach ścigajmy faszystów.
grudzień 8, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Demokratyczny totalitaryzm
maj 13, 2006
J. Duranowski, www.pnlp.org.pl
Zwycięstwo Zależy Od Irakijczyków
kwiecień 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Kolejne rewelacje idioty. Balcerowicz w Budapeszcie
luty 28, 2003
Artur Łoboda
Zmienna Rzeczywistość Potęgi USA
marzec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Bible Is Hate
kwiecień 14, 2008
przysłał ICP
Postkomuna zacieśnia szeregi
luty 26, 2003
PAP
Bliżej naprawienia krzywd
kwiecień 13, 2006
Leszek Skonka- Wrocław
Ropa naftowa i gaz ziemny
kwiecień 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Papież nie jest mile widziany w Jerozolimie
marzec 16, 2009
Izrael Szamir
Polskie mięso armatnie
wrzesień 15, 2006
Tomasz Trzaska
Pamięci oszczędnego przedwojennego Fiskusa
marzec 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polska ma, więc płaci
październik 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kwestia uregulowania problemów wizowych między Polską a USA - część oświatowa
marzec 24, 2008
tłumacz
Świat się zmienia: Pachołki Moskwy pachołkami Waszyngtonu
styczeń 31, 2003
PAP
Jerzy "I: na celowniku prokuratury na
marzec 9, 2006
przysłał Zygmunt Jan Prusiński
Skandaliczna blokada informacyjna w polskojęzycznych publikatorach.
wrzesień 15, 2008
tłumacz
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media