|
Podatniku: Gotowy na utrzymanie milionów niby-gejów?
|
|
UE przyjmie od teraz każdego emigranta - wystarczy, że powie iż jest homoseksualistą.
Unia Europejska popada w coraz bardziej absurdalne pomysły. Teraz uznano, iż każdy emigrant ubiegający się o azyl polityczny z powodu orientacji seksualnej nie będzie musiał udowadniać swojego homoseksualizmu. Efekt? Europę zaleje zapewne fala niby-gejów za utrzymanie których zapłacą podatnicy.
Sąd Najwyższy Unii Europejskiej postanowił, że uchodźcy, którzy proszą o azyl polityczny ze względu na orientację seksualną, nie muszą przedstawiać władzom dowodów swojego homoseksualizmu. Trybunał postanowił, że państwa wchodzące w skład UE powinny szanować godność uchodźców i nie mogą wymagać od nich dowodów orientacji seksualnej. Postanowienia sądu są obowiązujące dla wszystkich państw członkowskich UE. Ta decyzja ma ważne znaczenie dla krajów UE w związku ze wzrostem liczby uchodźców z krajów afrykańskich położonych na południe od Sahary, którzy szukają azylu politycznego. W większość państw afrykańskich homoseksualizm jest przestępstwem.
Już są pierwsze decyzje w sprawie emigrantów niby-homoseksualistów.
Trzem mężczyznom, wśród których był obywatel Ugandy, odmówiono takiego azylu. Sąd w Holandii postanowił, że nie udowodnili swojej orientacji seksualnej. W 2011 na władze Czech spadła krytyka ze strony UE, ONZ i organizacji praw człowieka. W celu ustalenia seksualnych preferencji mężczyzn władze czeskie zastosowały „fallometrię” – test mierzący intensywność erekcji. W swoim postanowieniu Europejski Trybunał Praw Człowieka ustalił, że orientacja seksualna uchodźcy powinna być ustalana zgodnie z przepisami europejskimi, szanującymi prywatne i rodzinne życie. W szczególności w postanowieniu sądu mówi się, że dowody homoseksualizmu poniżają ludzką godność, nawet jeśli zostały dobrowolnie przedstawione przez wnioskodawcę. W opinii sądów dostępność takich dowodów z czasem może stać się regułą.
Podatniku - gotów na utrzymanie legionów niby-gejów?
http://wgospodarce.pl/informacje/17498-ue-przyjmie-od-teraz-kazdego-emigranta-wystarczy-ze-powie-iz-jest-homoseksualista-podatniku-gotowy-na-utrzymanie-milionow-niby-gejow
-
|
|
10 grudzień 2014
|
|
www.polskawalczaca.com
|
|
|
|
NOP w obronie Libanu - przeciwko Izraelowi
sierpień 9, 2006
nop łód?
|
Zmarł Kazimierz Dejmek
styczeń 1, 2003
Artur Łoboda / PAP
|
Proksa triumfuje
marzec 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Opus Diaboli
grudzień 26, 2005
Mirosław Sieja
|
Polska ludzi uczciwych
sierpień 4, 2003
Jerzy Przystawa, Wrocław, 30 lipca 2003
|
Antyprogramy, antypodrecznik
kwiecień 24, 2003
przesłała Elżbieta
|
Westernowy bohater
luty 13, 2003
Adam Zieliński
|
Rudolf Giuliani mianował kolejnych trzech Żydów na swoich doradców
październik 14, 2007
BIBULA
|
Siła euro, Unia i zadania syjonistów
maj 10, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Geje a opera mydlana
grudzień 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Najlepsi mecenasi kultury nagrodzeni
wrzesień 16, 2002
PAP
|
Nie ma Nadziei czy Nadzieji?
październik 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdyni
|
Prof Staniszkis o "zmarnowanej szansie" Millera
kwiecień 30, 2004
PAP
|
Kryzys państwa
sierpień 9, 2003
Mieczysław Ryba
|
Nienawiść Żydów do Polski
luty 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polonia Protestuje
luty 9, 2003
|
Klient - nasz Pan…
listopad 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
PROTEST
maj 29, 2003
przesłała Elżbieta
|
Wspólnicy gwałcicieli
czerwiec 7, 2008
PAP
|
Fundacja Sorosa dyskryminowana w Rosji
lipiec 30, 2002
PAP
|
|
|