ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Demonstracja na stacji Brighton przeciwko ludobójstwu w Rafah 
18 luty 2024     
Rosyjscy szpiedzy 
8 lipiec 2010      Goska
List do "pisarza" Jana Tomasz Grossa... 
13 październik 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Do pasterzy ducha 
15 maj 2011      Artur Łoboda
Naród zniewolony 
14 styczeń 2012      Artur Łoboda
11 września 2001 roku 
11 wrzesień 2022      Artur Łoboda
Nie popieram żadnego z kandydatów, więc .... 
22 maj 2015      Artur Łoboda
Sędzio! Nie kradnij! Nie cudzołóż (z podsądnymi)…  
18 luty 2017      Janusz Sanocki
Kukiz: Stefan Michnik, bandzior pierwszego sortu, wyssał z mlekiem matki zbrodniczy komunizm 
22 luty 2019      Alina
Statystyka zbrodni 
3 luty 2018      Artur Łoboda
Szczepionki przeciw Covid częścią większego planu WYELIMINOWANIA wolnej woli człowieka 
21 luty 2022      Ramon Tomey
Nie wierzcie przefarbowańcom 
19 listopad 2017     
List prywatny 
12 luty 2018      Artur Łoboda
Nie wystarczy być. Rozważania o polskojęzycznej pseudokulturze 
25 luty 2011      Artur Łoboda
Zwiastowanie w kobiecie 
9 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Gdzie w Was człowieczeństwo?  
12 marzec 2022      Artur Łoboda
Żelazne Damy. Kobiety, które zbudowały Polskę 
15 grudzień 2015     
Otaksować trafnie w czwartek 
6 lipiec 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Wśród sępów 
15 styczeń 2021      Christian Kreiß
Debata polityczna w PO 
8 marzec 2012     

 
 

«Cyberpandemia będzie jeszcze groźniejsza od Covida-19»: Według Schwaba: «To, co najgorsze jest dopiero przed nami»

«Cyberpandemia będzie jeszcze groźniejsza od Covida-19»: Według Schwaba: «To, co najgorsze jest dopiero przed nami»

14 luty 2021


VIDEO: 8 lipca 2020: Klaus Schwab – Founder and Executive Chairman of the World Economic Forum: «Cyberatak będzie gorszy od kryzysu COVID-19 – Przestanie działać sieć energetyczna, a banki będą offline »
https://www.youtube.com/watch?v=0DKRvS-C04o

«Wszyscy zdajemy sobie sprawę, ale wciąż nie zwracamy dostatecznej uwagi na przerażający scenariusz kompleksowego cyberataku, który doprowadziłby do całkowitego wstrzymania dostaw energii, transportu, usług szpitalnych – tj. do zablokowania całego naszego społeczeństwa. Kryzys COVID-19 byłby postrzegany w owym kontekście jako niewielkie zakłócenie w porównaniu z poważnym cyberatakiem. Musimy więc wykorzystać obecny kryzys związany z Covid 19 jako doskonałą okazję do przemyślenia tej lekcji, tak aby społeczność zajmująca się bezpieczeństwem cybernetycznym mogła poprawić nasze nieprzygotowanie».


Następna wypowiedź, z tego samego dnia brzmi:

VIDEO: 8 lipca 2020: Jeremy Jurgens – Managing director of World Economic Forum: «Kolejny kryzys będzie o wiele bardziej brzemienny w skutkach ,niż ten spowodowany przez COVID-19»
https://www.youtube.com/watch?v=5ZRg5kiH9Is

"Nadejdzie kolejny kryzys, który będzie bardziej znaczący i musimy się do niego przygotować już teraz. Kolejna sytuacja kryzysowa będzie szybsza niż w przypadku Covida; jego gwałtowność będzie rosła eksponencjalnie i będzie bardziej intensywna, a skutki będą poważniejsze – w związku z czym konsekwencje społeczno-gospodarcze będą miały większe znaczenie."

Szczegółowe informacje na temat kolejnej wielko-resetowej «pandemii» posiada także szefowa oligarchii UE:

VIDEO: Ursula vob der Leyen, w dniu 17 listopada 2020, podczas jednej z konferencji organizowanych przez WEF, noszącej tytuł «The Great Reset: Building Future Resilience to Global Risks», stwierdza, że Wielki Reset będzie potrzebował «zmiany systemu», oraz ujawnia, że:

«Wiemy już, że odbudowa nie będzie przebiegać szybko, dlatego potrzebujemy odporności zarówno do rekonstrukcji, jak i do przygotowania się na kolejną pandemię lub wstrząs zewnętrzny, który może nastąpić w każdej chwili».
https://youtu.be/PTcwJgiyyP4

https://www.weforum.org/agenda/2020/11/the-great-reset-building-future-resilience-to-global-risks/,


Włoski dziennikarz, Maurizio Blondet zauważa, że zapowiedzi Schwaba i innych globalistów są skoordynowane z harmonogramem, jaki zawierał dziwny na pierwszy rzut oka list, opublikowany 14 października 2020 przez kanadyjską stronę internetową o nazwie «The Canadian Report».

Autorem listu ma być, wg. redakcji witryny, anonimowy członek kanadyjskiej Partii Liberalnej. Strona donosi, że polityk ten, za pośrednictwem poczty elektronicznej, chciał przekazać do wiadomości publicznej informacje, o których dowiedział się w kanadyjskich komisjach rządowych; chodzi o przerażające zmiany dotyczące całego społeczeństwa Kanady, jakie w sposób metodyczny będą realizowane kwartał po kwartale roku 2021.

Blondet akcentuje fragment dotyczący załamania się łańcucha dostaw i pyta, czy aby nie pojawi się ono w wyniku zapowiadanej «cyberpandemii»?

«– Projected supply chain break downs, inventory shortages, large economic instability. Expected late Q2 2021.
– Deployment of military personnel into major metropolitan areas as well as all major roadways to establish travel checkpoints. Restrict travel and movement. Provide logistical support to the area. Expected by Q3 2021».

"- Przewidywane załamania się łańcucha dostaw, braki w zapasach, duża niestabilność gospodarcza. Planowane pod koniec drugiego kwartału 2021 roku.
- Rozmieszczenie personelu wojskowego w głównych obszarach miejskich, jak również wzdłuż wszystkich głównych dróg, celem ustanowienia punktów sprawdzania podróżujących. Ograniczenie podróży i przemieszczania się. Należy zapewnić wsparcie logistyczne dla tego sektora. Przewidywane do III kwartału roku 2021".

The Canadian Report – 14 październik 2020 – cały list-harmonogram działań pod linkiem:
Is this leaked info really Trudeau’s crazy COVID plan for 2021? You decide …
https://thecanadianreport.ca/is-this-leaked-memo-really-trudeaus-covid-plan-for-2021-you-decide/


Źródła:
https://www.oltre.tv/cyberpandemia-covid-secondo-schwab-arrivare-peggio/
https://www.maurizioblondet.it/la-quarta-fase-di-schwab/


14 luty 2021

Phil 

  

Komentarze

  

Archiwum

Death of Saddam Hussein in New World Order
styczeń 19, 2007
Arshi Khan, The Milli Gazette
Ta paranoja trwa dalej
październik 16, 2008
PAP
Kaczyński: prawda o PRL nieznana
lipiec 31, 2002
IAR
LIST OTWARTY DO BIURA LECHA WAŁĘSY
listopad 22, 2005
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
Do Bronka Wildstaina
maj 19, 2006
TATAR
Od totalitaryzmu politycznego do totalitaryzmu psychicznego i ekonomicznego
maj 16, 2007
Gracjan, www.pnlp.org.pl
Hańba europejska
listopad 10, 2003
celulit i bilbord (nie cellulit i billboard)
maj 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ruch Obrony Bezrobotnych - jutro rozpoczęcie "Marszu bezrobotnych na Warszawę"
sierpień 20, 2003
Ruch Obrony Bezrobotnych
Prawybory w Krakowie
kwiecień 27, 2003
Eugeniusz Sendecki
Z kagańcem na pysku
wrzesień 20, 2003
Andrzej Kumor
List z Unii
maj 11, 2003
Zdzisiek
Izraelskie dziewczynki przesyłają prezent miłości Libanskim dzieciom...
lipiec 18, 2006
J.D.
Oferta syjonistyczna stworzenia bazy dla wojsk Hitlera w Palestynie
kwiecień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Trzynastki dla sfery bezproduktywnej
luty 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
KOMU ZAUFAC
maj 21, 2003
Ks. Arcybiskup Kazimierz Majdanski
Rola nacisków i propagandy
czerwiec 1, 2003
przesłała Elżbieta
Szowiniści globalni
listopad 23, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Miller "wykolegował" Piwnik i odsunął rozpoczęcie procesu w sprawie FOOZ
czerwiec 28, 2002
PAP
Dysproporcja Skutów Nuklearnej Megalomanii Izraela
kwiecień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media