|
Zmiana biegu Rządu PiS
|
|
Do Jarosława Kaczyńskiego napisałem kilka lat temu, że praktyka postępowania PiS - bardzo odbiega od głoszonych treści.
I właśnie dlatego nie jestem zwolennikiem tej partii.
W ostatnich dniach nastąpiło bardzo silne przyspieszenie działań tej Partii.
Ale - jak to dotąd było - PiS całkowicie lekceważy medialne wyjaśnienie przyczyn swojego postępowania.
I może z tego powodu bardzo ostro się potknąć.
Dlatego apeluję w tym momencie do posłów z grupy Kukiza - by nie dali się wykorzystać podobnie do "nocnej zmiany" wobec Rządu Jana Olszewskiego.
Z tego powodu wyjaśnię Państwu najbardziej podstawowe kwestie, które na tym forum objaśnialiśmy już kilkanaście lat temu.
Niemcy i Rosjanie wymordowali w czasie II wojny światowej polską inteligencję.
W pierwszym rzędzie polskich sędziów i prokuratorów.
Ich miejsce zajęli po wojnie żydowscy - komunistyczni bandyci i wdrożeni do procederu zbrodni sądowych - różnoracy degeneraci.
W 1954 roku - większość prokuratorów i sędziów żydowskich - zmieniła swoje nazwiska.
Dlatego w 1968 roku ominęła wielu z nich - antysemicka nagonka.
Skonstruowali jednak regulaminy aplikacji na stanowiska sędziowskie tak - by nikt postronny nie mógł zostać sędzią.
Dzisiejsi, polskojęzyczni sędziowie są w większości potomkami stalinowskich bandytów sądowych i podobnie do swoich przodków - współdziałali w planie zniszczenia Polski po 1989 roku.
Udało im się to między innymi - dzięki stworzeniu całego wachlarza pseudo prawnego ustawodawstwa - paraliżującego wszelkie próby naprawy Polski.
Już w 2002 roku przedstawiona została na tym forum potrzeba całkowitej wymiany polskojęzycznego sądownictwa.
W ostatnich dniach PiS zrobił ku temu pierwszy krok, który wkurzył wrogów Polski.
Platforma Obywatelska chciała pozostawić PiS hamulec polityczny - w postaci bezprawnie wybranego Trybunału Konstytucyjnego, składającego się z ludzi spolegliwych wobec PO.
PiS postanowił jednak unieważnić te nominacje i ten sposób uniknąć blokowania przez TK - przyszłych zmian ustrojowych.
Da to im jeszcze większe pole do zmian politycznych w Naszym Kraju.
Ich kierunek został bardzo wyraźnie wskazany - poprzez usunięcie flagi unijnej z miejsc posiedzeń Rządu RP.
To wkurza napastliwych kapusiów, którzy już zdążyli o tym donieść do Brukseli.
A ja przestrzegę Państwa, że ta manifestacja polityczna nie jest wystarczajacym testem wiarygodności PiS, chociaż bardzo dobrym sygnałem.
Postępowania PiS bardzo obawia się dziś poststalinowska swołocz, która tkwi dalej w świecie polityki.
Grożą "dyktaturą" PiS i "rządami totalitarnymi".
Ja się rządów PiS nigdy nie bałem.
10 lat temu - raczej się z nich gorzko śmiałem.
I gdyby - udało się w PiS oderwać od polskiego sądownictwa poststalinowskie sitwy - to byłby to wielki, patriotyczny dorobek tego Rządu!!!
O co w duchu się modlę.
|
|
26 listopad 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Sama prawda.
Ale przeciwnik jest bardzo wyrafinowany.
W swojej praktyce zawodowej występuję przed sądami i wiem jaki to trudny do skruszenia beton.
Podczas Dnia Niepodległości niejaka sędzia Gersdorf składając kwiaty pod Grobem Nieznanego Żołnierza miała przypiętą czerwoną rozetkę, takką których używali maszerujący aklamatorzy PO i Komorowskiego na swych alternatywnych nowoczesno-patriotycznych przemarszach.
To był jasny sygnał od najwyższego rangą przedstawiciela środowiska sędziowskiego, po której stronie "mocy" się ono plasuje. |
|
2015-11-26
Magellan
|
 |
|
|
Gdyby poststalinowska sitwa nie była aż tak niebezpieczna - to nie rządziliby Polską do tej pory.
Bo tak naprawdę to nie Tusk - czy Komorowski, rządzili nami przez ostatnie lata, ale globaliści - za pośrednictwem "swoich" w Polsce.
Komorowski i Tusk byli tylko chłopcami na posyłki!
Jednak nieliczne rozmowy z tymi "prawniczymi autorytetami" uzmysłowiły mi, że są to ludzie bardzo niskiej inteligencji.
Bez siły "powagi urzędu" są nikim. |
|
2015-11-26
Artur Łoboda
|
 |
|
|
To jest oczywiste.
Fircyk z drugorzędnej spółdzielni studenckiej oraz człowiek, który nawet nie potrafi się wysłowić poprawnie po polsku, mogą nadawać się tylko na chłystków do poganiania.
Taśmy nie kłamią.
Rezydenci światowego kapitału ganiają ich jak stajennych, a oni w mig realizują polecenia mocodawców.
Tak było.
A jak będzie, zobaczymy. |
|
2015-11-26
Magellan
|
|
|
|
Lepiej zlikwidować
grudzień 6, 2003
Dziennik Polski
|
Interia.pl 2,5 mln zł od spółki zależnej
sierpień 28, 2002
|
Lodu nie było!
grudzień 20, 2003
|
W struktury Europy wejd?my z Bogiem, Ojczyzną i bez honoru
grudzień 26, 2002
zaprasza.net
|
Kolejny podpis Kwaśniewskiego
lipiec 22, 2004
|
Ukrywana Czy USA jest w pełni niepodległym państwem?
lipiec 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
LIST OTWARTY DO PROKURATURA GENERALNEGO RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
styczeń 21, 2006
|
Urban a „sprawa polska”.
wrzesień 3, 2002
Artur Łoboda
|
List Layli Anwar do Saddama Husseina.
styczeń 9, 2007
tezlav von roya
|
Udupić dizajn!
kwiecień 23, 2005
Mirnal
|
.... i reszta
lipiec 29, 2003
Stanisław Michalkiewicz
|
Sułtan i Shaitan
grudzień 3, 2004
Israel Shamir
|
Chiny i Rosja gotowe do wspólnej akcji?
sierpień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Otwieramy się na Unię" po to by się solidniej zamykać
kwiecień 30, 2003
|
Europa, Europa
luty 11, 2006
PAP
|
"Wirtualna Polska" twierdzi, że : Przedsiębiorcy i ekonomiści chcą planu Hausnera w całości
czerwiec 28, 2004
|
Śladami nazistów
grudzień 1, 2007
Jolanta Góra
|
Nie wykorzystany interesik
marzec 9, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
Konwój do Betlejem
wrzesień 27, 2003
Israel Shamir
|
Czy Opala opala?
lipiec 16, 2006
MirNal, Gdynia
|
|
|