|
Jesteśmy właśnie świadkami jak PiS ratuje Platformę O-pruską
|
|
Tak tak! Cały cyrk z wyborami prezydenckimi i pandemią służy ratowaniu zdychającej PO. Nikt nie powinien mieć złudzeń co do roli PiS w tej ustawce.
Gdyby PiS chciał wygrać, po prostu zorganizowałby tegoroczne wybory prezydenckie w późniejszym terminie zgodnie z dotychczasową ordynacją wyborczą, nie czekając na fochy marszałka od kopert Tomasza Grodzkiego.
Dlaczego - opisałam tu: "Uporządkujmy wybory prezydenckie AD 2020" http://zaprasza.net/a.php?article_id=35482
Mało tego - cała klasa polityczna i PKW powinni je zorganizować w najbliższym możliwym terminie BEZ OGŁASZANIA NOWYCH WYBORÓW, z dotychczasowymi kandydatami, bo tylko takie rozwiązanie jest zgodne z konstytucją i NASZYM INTERESEM. Naszym tzn. Suwerena. Bo wybory prezydenckie JUŻ SIĘ ROZPOCZĘŁY z chwilą zarejestrowania 10 chętnych na tę funkcję. Czyli i kandydaci i budżet państwa ponieśli znaczące wydatki. Nikt nie powinien bagatelizować sprawy KOSZTÓW jakie ponosimy w związku z wyborami.
Jeśli PiS faktycznie jest przeciwnikiem PO, a nie przyjacielem i wspólnikiem w okradaniu Polaków, to powinien natychmiast wycofać projekty ustaw zmieniających ordynację wyborczą z senatu, ustalić z PKW najbliższy termin GŁOSOWANIA. MUSI TO BYĆ TERMIN PRZED WAKACJAMI, bo jak tylko zaczną się wakacje, zaraz rozlegnie się kociokwik, że wczasowicze nie będą mogli się głosować...
Jeśli PiS tego nie zrobi, to udowodni nam wszystkim, że jest tylko prawym ostrzem nożyc Golicyna, a nie żadną polską partią. Lewym ostrzem jest teraz PO z resztą lewego towarzycha. Bycie prawym ostrzem nożyc Golicyna nie oznacza bycia PRAWEM.
Mogę się tylko domyślać (używając swojego babskiego rozumku), że nożyce znajdują się w łapach koszernych cwaniaków z obecnej "Międzynarodówki".
Jeśli PiS nie dokończy wyborów prezydenckich wg sprawdzonej ordynacji, to zrobi identyczny numer jak w 2007 roku, kiedy doprowadził do upadku własnego rządu i dopuścił do 8 lat złodziejskich rządów PO. Już dziś ponoć kandydatka PO Małgorzata Kidawa-Błońska ma zrezygnować, a kolejnym kandydatem ma być Trzaskowski.
Jeśli największy strateg PiS dopuści do stanu że Trzaskowski zostanie prezydentem Polski, to będzie znaczyło tylko tyle, że Jarosław Kaczyński jest zdrajcą i pętakiem, a nie nie strategiem.
No chyba, że realizuje dawno ustalony scenariusz likwidacji Polski i na tym polega jego strategia i strategiczne decyzje, a bezprawie w postaci DRUGIEGO OGŁOSZENIA WYBORÓW PREZYDENCKICH nie ma żadnego znaczenia.
|
|
14 maj 2020
|
|
Alina
|
|
|
|
W czasie pierwszych rządów PiS napisałem, że ich prawdziwym celem jest zablokowanie prawej części sceny politycznej w celu realizacji strategii politycznej eskimosów.
W okresie rządów Tuska nabrałem błędnego przekonania, że wcześniej mogłem się mylić.
Dziś widzimy, że PRAWDZIWE cele PiS to zablokowanie patriotycznych sił Narodu i równoczesne wmówienie Polakom, że niczego nie da się w Polsce zmienić!
PiS udowodnił, że idzie ręka w rękę z PO - kiedy za ujawnienie nagrań "U Sowy" skazano tylko Falentę, a nie tknięto ŻADNEGO polityka PO. |
|
2020-05-15
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Wciąż się zastanawiam dlaczego komitety wyborcze wszystkich kandydatów na prezydenta nie protestują jeszcze przeciwko bezprawnemu przerwaniu i odwołaniu konstytucyjnych wyborów prezydenckich?
Co na to Narodowcy, pan Krzysztof Bosak i Grzegorz Braun? A Marek Jakubiak? Tak po prostu dacie się wyautować jakiemuś cymbałowi z warszawskiego ratusza?
Jakim prawem PO zamienia kandydata? Skoro kandydatka zrezygnowała, to PO w tych wyborach po prostu nie weźmie udziału.
Głosowanie nie odbyło się z przyczyn niezależnych od kandydatów, w tym przyszłego prezydenta. Należy natychmiast ogłosić nowy termin wyborów, a nie nowe wybory!!!!! |
|
2020-05-17
Alina
|
 |
|
|
Dostałam mailem uzupełnienie tematu PO-PiS-u
http://moto.media.pl/popisowy-przekrt-kahau/ |
|
2020-05-17
Alina
|
|
|
|
Polacy są jednak ciemnym narodem ......
październik 5, 2005
Kazimierz
|
4 teksty
grudzień 14, 2004
|
WP jak TPSA
październik 17, 2003
Tomasz Sęk
|
Kontynuatorzy z SLD (1)
czerwiec 19, 2003
Pawel Siergiejczyk
|
Obca dominacja za pomocą rozniecania wojen domowych?
styczeń 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czynsz
kwiecień 29, 2005
|
ZOMO-owskie tradycje SDPL
czerwiec 15, 2004
Piotr Lisiewicz - Gazeta Polska
|
Miasto Tishmanowi
luty 21, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
Rosja i Chiny popierają Iran
czerwiec 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jezus u menadżera przy popie
marzec 24, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Alek czyli głupi Jaśko
wrzesień 16, 2003
Artur Łoboda
|
Lawina ruszyła
kwiecień 25, 2003
Małgorzata Goss http://www.naszdziennik.pl
|
60 rocznica bitwy o Monte Casino
maj 18, 2004
Artur Łoboda
|
"Uniwersalny" Wróg USA i Izraela
luty 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Łatwy łup
grudzień 4, 2003
Artur Łoboda
|
po trupach do raju
lipiec 11, 2003
Miroslaw Krupinski
|
"Dowody pokazuja ze Tenet przedlozyl raport Rice o grozbie ze strony Al Qaeda." - przeklad.
październik 4, 2006
gosc
|
Nastepca F-16
grudzień 6, 2006
Goska
|
Ten "żyd" - Mikołaj Kopernik
sierpień 3, 2006
Artur Łoboda
|
Happy Easter! Christ is Risen!
marzec 23, 2008
|
|
|