ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Twierdzenia o nowym, bardziej śmiercionośnym wariancie HIV mogą być próbą przestraszenia ludzi do zaakceptowania kolejnej plandemii  
4 marzec 2022      Arsenio Toledo
Sędzia Wiesław Johann o wymiarze sprawiedliwości 
18 październik 2016      Blogpressportal
Zachodni propagandziści ogłupiają kogoś czy siebie? 
24 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
PRZYZWOICI BANDYCI cz.1 Wywiad z Wiesławem Sokołowskim 
24 luty 2013      www.trwanie.com
Moszczenica 
7 listopad 2020     
Czy uda się odbić od dna? 
31 styczeń 2016      Artur Łoboda
Podejrzenie ludobójstwa 5G i CoV Joanna Rajska 
23 maj 2020      Swojska Suwerenka
Pod białą flagą PiS 
27 kwiecień 2016      Artur Łoboda
Oby kolesiom żyło się dobrze 
10 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Bizancjum czy służba u Mongołów uformowały Rosję? 
13 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Włoska Komisarz Policji ma odwagę przeciwstawić się kowidowej (żydowskiej) tyranii 
29 wrzesień 2021     
Podniecony tobą 
7 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Gruppenführer KAT - kto nim jest?  
1 lipiec 2010      Rebel
Pozorna Demokracja pod Rządami Monopartii  
14 kwiecień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Błędy Gierka 
16 październik 2019      Artur Łoboda
Piękna dziewczyna z mojego pokolenia 
3 marzec 2021     
69 lat później 
8 marzec 2014      Artur Łoboda
Dr Mirosław G. i prof. Tomasz G. - po prostu "biedne" ofiary systemu korupcyjnego w polskiej medycynie  
9 styczeń 2020      Alina
Ptasia grypa? 
23 październik 2025      Artur Łoboda
MASA o Lepperze, Sumlińskim, Stonodze i Vedze! Mocno o WSI, mafii, sądach, rządach PiS-u i SYSTEMIE!  
17 marzec 2017      wRealu24.pl

 
 

A Response to Israel...


2 luty 2018

Stefan Tompson 

  

Komentarze

 

Oni już są po stronie Izraela?! Zobacz nazwiska przedstawicieli “elit” III RP PRZECIWNYCH ustawie o IPN i obronie dobrego imienia Polski!

Opublikowano: 01 Feb 2018 19:35
Wpisane przez: HP

1 Luty 2018

Nie ustaje antypolska nagonka ze strony Izraela, a tamtejszy parlament właśnie przyjął projekt ustawy na mocy którego Polska zostałaby oskarżona o negowanie Holocaustu, jeśli nasz kraj przyjąłby projekt ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej zakazujący mówienia o “polskich obozach śmierci” i podobnych określeń. Niestety, wśród lewicowo-liberalnych elit III RP powstał swego rodzaju apel popierający stronę Tel Awiwu i domagający się wprowadzenia poprawek na życzenie strony izraelskiej.
W liście napisanym w czterech językach: polskim, angielskim, francuskim, hebrajskim czytamy między innymi: – My, niżej podpisani zwracamy się do opinii publicznej powodowani troską o stan relacji polsko-żydowskich i polsko-izraelskich. Apelujemy o wyciszenie emocji w imię wspólnego dobra, jakim są prawda i budowany od ćwierćwiecza dialog – głoszą sygnatariusze.
Podpisani pod tym listem kwestionują zapis ustawy, który mówi: “kto publicznie i wbrew faktom przypisuje Narodowi Polskiemu lub Państwu Polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za popełnione przez III Rzeszę Niemiecką zbrodnie nazistowskie” i nazywają go “niefortunnym” ponieważ: – Ten niefortunny zapis odbił się szerokim echem w Polsce i na świecie, budząc liczne zastrzeżenia – logiczne, moralne i prawne. Dlaczego dyskusja o faktach historycznych ma toczyć się w asyście prokuratury i sądu? Dlaczego ofiary i świadkowie Zagłady mają ważyć słowa, by nie podpaść organom ścigania i czy będzie odtąd czynem karalnym świadectwo ocalałego Żyda, który “bał się Polaków”? – głosi apel, który jednoznacznie popiera stronę izraelską.
Oczywiście, nie zabrakło ataku na polski naród i kwestionowania jego bohaterstwa w czasie II wojny światowej, bo znajdziemy zapis mówiący, że ustawa czyni z Polaków”jedyny w Europie naród bez skazy”. Lista sygnatariusz mówi sama za siebie i znaleźli się tam prominentni przedstawiciele III RP tacy jak: Anne Applebaum, Jacek Bocheński, Barbara Engelking, Konstanty Gebert, Jan Tomasz Gross, Agnieszka Holland, Krystyna Janda, Maria Janion, Jarosław Kurski, Aleksander Kwaśniewski, Wojciech Lemański, Monika Płatek, Stanisław Radwan, Andrzej Rzepliński, Dorota Segda, Radek Sikorski, Marek Siwiec, Aleksander Smolar, Kazimiera Szczuka, Paweł Śpiewak, Róża Thun, Olga Tokarczuk, Grzegorz Turnau, Adam Zagajewski, Jacek Żakowski.
Cóż, ludzie podpisani pod wiernopoddańczym apelem pokazują jednoznacznie, czyj interes reprezentują. W czasie kiedy miliony Polaków jest oburzonych skandalicznymi działaniami Tel Awiwu, który otwarcie pluje na nasz kraj i kwestionuje bohaterstwo narodu polskiego pojawiają się ludzie, którzy jawnie stają po drugiej stronie!

Za: tefakty.pl http://tefakty.pl/2018/01/31/oni-juz-sa-po-stronie-izraela-zobacz-nazwiska-przedstawicieli-elit-iii-rp-przeciwnych-ustawie-o-ipn-i-obronie-dobrego-imienia-polski/

2018-02-02
wues

  

Archiwum

Kontynuatorzy z SLD (3)
"Sami swoi" w MSZ

czerwiec 21, 2003
Paweł Siergiejczyk
Izrael Szamir - Przyparty do muru
lipiec 9, 2008
Izrael Szamir
Restauracja "U Kononowicza"
listopad 27, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Na krawędzi wojny ostatecznej
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
13 grudnia 2006 Stan Tymiński: Stan Wojenny – Dolarowa „Solidarność”
grudzień 18, 2006
Stanisław Tymiński
Oceń wygląd zmarłego!
październik 21, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Cicho sza!
styczeń 16, 2006
Andrzej Kumor
MS: Krótka historia prywatyzacji banków
kwiecień 6, 2006
wedle Interia.pl
Nowe referendum
listopad 25, 2003
Niedziela
Pl.Jokes.Diamenty???Walenty???
luty 13, 2007
8IIIFAN
Inwazja niemieckich homoseksualistów
maj 16, 2006
Adam Wielomski
Zjazd Wicyniaków
czerwiec 12, 2007
Edward Wo?niak
Balcerowicz tłumaczy się
marzec 10, 2006
PAP
What jewish scripture teachers...
sierpień 4, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
Leszek Miller zachwycony polską gospodarką
grudzień 23, 2003
Kolejny dzień
marzec 20, 2007
Znaleziono plany obozu Auschwitz. Teraz trzeba dopasować do historii
listopad 9, 2008
PAP
Za naszą i waszą ... cywilizację
sierpień 12, 2003
Klaudiusz Wesołek
Wywiad z Kentroversy
październik 23, 2007
marduk
Wadliwa Temida
grudzień 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media