ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
więcej ->

 
 

Śledztwo w Sprawie Najazdu na Irak



Jednocześnie ze spadkiem poparcia dla Bush’a w USA, jego najbliższy pomocnik, Tony Blair, stoi wobec śledztwa przez brytyjski parlament w sprawie najazdu na Irak.
Chodzi o uzasadnienie tego najazdu i pacyfikacji Iraku oraz konsekwencje tych akcji. Śledztwa tego Bush jak dotąd uniknął. Śledztwo to ma tytuł: „Prowadzenie polityki rządu brytyjskiego w sprawie wojny z Irakiem.” Wyniki tego śledztwa będą przedmiotem debaty w parlamancie brytyjskim, w którym to parlamencie poparcie dla Blair’a spada. „Debata ta jest górą lodową, w kierunku której płynie statek Blair’a” według Alex’a Salmond’a szefa Narodowej Partii Szkockiej.

Redaktor United Press International, Martin Walker, ogłosił artykuł 23go listopada pod tytułem “Nowy kryzys w ‘wojnie Blair’a,’” w którym to artykule omawia nadchodzącą debatę o tym, w jaki sposób rząd Blair’a wywiązał się ze swoich obowiązków w polityce brytyjskiej wobec Iraku i we wszystkich sprawach prowadzących do akcji militarnej w tym kraju w marcu 2003, jak też w czasie pacyfikacji okupowanego Iraku.

Zaufanie do rządu Blair’a poważnie spadło, podczas gdy 68% Brytyjczyków uważa, że fakty były dopasowaywane do z góry powziętych decyzji napaści na Irak, 59% uważa że rząd Blair’a fałszuje statystyki, 58% uważa że dane oficjalne są politycznie manipulowane. Upadek poparcia łączy się ze staraniami rządu Blair’a, żeby zakwalifikować jako sekret państwowy, kompromitujące memorandum oznaczone jako „ściśle tajne.”

Memorandum to zawiera zapis rozmowy Bush’a i Blair’a w zeszłym roku, w której to rozmowie, Blair starał się namówić Bush’a, żeby Bush nie kazał bombardować w Qatar’że, arabskiej stacji telewizyjnej Al Jazeera. Bush starał sie sprawę zbagatelizować, ale decyzja Blair’ażeby zakwalifikować zapis tej rozmowy, jako ściśle tajny dokument państwowy, nadało całej sprawie dużego rozgłosu.

Ceny paliwa w Anglii skoczyły w górę o jedną trzecią kilka dni temu, co wielu zalicza do skutków „wojny Blair’a.” Jednoczesny brak szczepionki przeciwko grypie doprowadził do protestów, kiedy minister zdrowia, w gabinecie Blair’a, powiedział, że lekarze spowodowali brak szczepionek przez dawanie zastrzyków ludzie mało zagrożonym grypą. Do tych zarzutów dochodzi sprawa budżetu Unii Europejskiej, która od 20 lat zalicza Brytyjczykom zniżkę wartości 5 miliardów dolarów rocznie, ze składki, którą płaci W. Brytania do rocznego budżetu UE, który to budżet wynosi 120 miliardów dolarów rocznie.

Teraz kiedy zarobek na osobę w Brytanii jest najwyższy w UE, Polska i jej sąsiedzi, słusznie mają prawo czuć się poszkodowani, kiedy ich składki są używane, żeby subsydiować nimi, bez porównania bogatszych od nich, Anglików. Strata tej zniżki włącznie z akumulacją inflacjyjną reprezentowałaby około 25 miliardów dolarów, przez nastęne 7 lat trwania nowego budżetu UE. Dla Blair’a strata tej zniżki stanowiłaby „polityczne samobójstwo.”

Sprawa brytyjskiej zniżki ze składek do budżetu Unii, pomogła Francuzom odwrócić uwagę od zorganizowanego wandalizmu dzieci i nastolatków we Francji, który to wandalizm dzieci arabskich, odwrócił uwagę od ogólnej irytacji przeciwko Żydom we Francji, z powodu żydowskiego poparcia dla wojny przeciwko Irakowi. Równocześnie minister spraw zagranicznych Francji zapytał „Dlaczego W. Brytania nie jest obciążona kosztami powiękasznia Unii Europejskiej?” mimo opinii reszty członków. W odpowiedzi brytyjski minister spraw zagranicznych, Jack Straw, stwierdził że rząd Blair’a jest politycznie zbyt słaby, żeby tę sprawę załatwić w parlamencie brytyjskim.

Zanosi się na to, że dzięki kompromitacji Blair’a, właśnie Jack Straw zyska politycznie w obecnej sytuacji, ponieważ on starał się wstrzymać rząd Blair’a, od przystąpienia do napadu na Irak, który dziś w W.Brytanii jest znany jako „wojna Blair’a.” Według redaktora Walker’a określenie pacyfikacji Iraku jako „wojny Blair’a,” wskazuje jak wielkim niebezpieczeństwem politycznym dla samego Blair’a, jest nadchodzące śledztwo dotyczące „prowadzenia przez Blair’a polityki rządu brytyjskiego w sprawie wojny z Irakiem.”

Śledztwo to zapowiada się na polityczną katastrofę Blair’a, zwłaszcza obecnie, wobec dziesiątków tysięcy śmiertelnych ofiar wsród ludności cywilnej jak i dziesiaków tysięcy kalek w zdewastowanym Iraku jak i wśród wojsk okupacyjnych tego kraju. Wojna ta zdestabilizowała Bliski Wschód i zwiększyła terroryzm na świecie i prawdopodobnie uczyni z Iraku republikę islamską, być może pogrążoną w wojnie domowej, wśród której garnizony żołnierzy amerykańskich, pozostaną w ufortyfikowanych bazach, w okolicy bogatych pól ropy naftowej w Iraku. W sumie USA jest słabsze i bardziej zadłużone niż przed wojną, wywołaną na korzyść Izraela, przez konserwatystów-sjonistów w rządzie Bush’a, do której to wojny posłusznie przyłączyła się Wielka Brytania, pod rządem Tony Blair’a. Tymczasem, na arenie światowej, Chiny i Rosja zyskały na sile.

www.pogonowski.com
26 listopad 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Izrael: deportacja za zamach
sierpień 12, 2002
IAR
OREDZIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ w 10-ta rocznice Powstania Warszawskiego
październik 2, 2006
Bogdan ps.Trzy Radla A.K.
Poziom zaufania społecznego
kwiecień 26, 2004
Wpływ lobby izraelskiego na politykę USA
lipiec 9, 2006
John Mearsheimer i Stephen Walt
RODOWÓD POWSTANIA OLIGARCHII W KRAJACH POSTKOMUNISTYCZNYCH.
maj 26, 2008
Klaudiusz Wesołek
Czy IV Rzeczpospolita spełni oczekiwania Polaków?
kwiecień 13, 2005
Apel o wycinkę drzew przydrożnych
kwiecień 16, 2005
Edward Wo?niak
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
Refleksje z wakacji Opłacamy niemiecka i żydowską antypolską propagandę
sierpień 16, 2007
Dariusz Kosiur
Prawdziwe oblicze Wirtualnej Polski
październik 26, 2005
Pierwiastek kłamstwa.
czerwiec 13, 2007
bez podpisu
Wizyta George W. Bush'a Gość w dom…
czerwiec 8, 2007
Kazimierz Murasiewicz
Wyjście awaryjne
październik 10, 2003
Kazimierz Poznański
Dopłaty do leczenia ?
styczeń 17, 2008
A. Sandauer
Nie lękajcie się Mamona?
kwiecień 11, 2005
Marek Głogoczowski
Rząd nie ograniczy niezależności NBP
czerwiec 20, 2002
PAP
Byli szefowie Agencji Rynku Rolnego wśród oskarżonych o wyłudzenie zboża
czerwiec 28, 2002
PAP
Kontrola i eksploatacja mediów w USA i w Polsce
czerwiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Uczciwość ludzka
marzec 26, 2006
Artur Łoboda
Recenzja ksiazki Jana Grossa "Strach"
luty 5, 2008
...
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media