|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
więcej -> |
|
Nikt naprawdę nie chce tej wojny z wyjątkiem ...
|
|
50-osobowa grupa przeciwników wojny z Irakiem wyjechała w sobotę trzema autobusami z Londynu do Bagdadu. Osoby te zapowiedziały, że w czasie ewentualnych amerykańskich i brytyjskich nalotów wystąpią tam jako żywe tarcze.
Faktycznie grupa liczy na to, że sama jej obecność zapobiegnie wojnie i zmobilizuje międzynarodową opinię publiczną do wystąpienia przeciwko niej.
Grupę "żywych tarcz" założył były żołnierz amerykańskiej piechoty morskiej i weteran wojny w Zatoce Perskiej z 1991 roku, Ken Nichols O'Keefe. Po przybyciu do Iraku zamierza przystąpić do głodówki i zapowiada, że będzie ją kontynuował do czasu aż do swojej sprawy nie przekona 10 tys. ochotników.
Wypowiadając się przed wyjazdem O'Keefe oskarżył prezydenta Busha i premiera Blaira o to, że prą do wojny, i uznał, że nie wystarczą tradycyjne formy antywojennego protestu. "Nikt naprawdę nie chce tej wojny z wyjątkiem tych, którzy mogą na niej zarobić sprzedając broń" - powiedział na wiecu przed wyjazdem.
Dwutygodniowa trasa podróży do Iraku prowadzi przez Paryż, Genewę, Mediolan.
Joe Letts, który odpowiada za zorganizowanie transportu, liczy na to, że po drodze do 50 ochotników dołączą tysiące przeciwników wojny z innych krajów europejskich, a opinia publiczna okaże swoje poparcie.
"Nie ma usprawiedliwienia dla tego, co w Iraku chcą zrobić Bush i Blair. Irakijczycy dość już wycierpieli. Nasze bomby już cofnęły ten kraj w rozwoju o sto lat. Zbombardowaliśmy im drogi, system łączności, urządzenia do oczyszczania wody i nie pozwalamy im nawet naprawić tego, co im zniszczyliśmy" - powiedział Letts.
|
|
26 styczeń 2003
|
|
PAP
|
|
|
|
Syryjczyk - dyrektorem EBOR
wrzesień 16, 2003
|
Żydowscy bandyci na ulicach Krakowa
marzec 16, 2007
nadesłał marduk
|
Zniszczone gniazda
czerwiec 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czyja wojna?
kwiecień 5, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
|
Założenia Ustawy o Likwidacji Bezrobocia i Naprawie Finansów Publicznych
grudzień 17, 2003
|
Choć kiedyś niemieckie, teraz jednak polskie!
październik 29, 2004
Mirosław Naleziński
|
Konstytucja
wrzesień 20, 2002
|
W Cieniu "Wojny Ostatecznej"
wrzesień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Afery tzw. baronów paliwowych ciąg dalszy
sierpień 7, 2002
IAR
|
Domagają się wyniesienia Stalina na ołtarze
listopad 27, 2008
PAP
|
Testament ks. Markiewicza
maj 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
Orły schodzą na dziady
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zmienna Rzeczywistość Potęgi USA
marzec 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Reymont i Kociubińska
październik 25, 2006
|
Budowa "trzeciego filara" siły Żydów
maj 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kilka słów prawdy o bezrobociu
marzec 17, 2004
Adrian Dudkiewicz
|
Jeśli chcecie pomóc Krzysztofowi Wyszkowskiemu w jego walce o prawdę o Lechu Wałęsie i III RP
maj 13, 2008
z ulotki
|
Masoni nie wybrali Belki
listopad 25, 2005
|
Autograf szczęśliwej Motylii
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wyjście awaryjne
październik 10, 2003
Kazimierz Poznański
|
więcej -> |
|