|
Dlaczego samochód Macrona się zepsuł?
|
|
Trudno bawić się w jasnowidza, ale poznałem kilka absurdów francuskiej motoryzacji.
Najczulszy jej punkt to elektronika. A mimo tego wsadzają ją ponad miarę do samochodów.
Spotkałem się z takim idiotyzmem, że do jednego bezpiecznika podłączony był komputer silnika i światła obrysowe.
W wypadku zwarciowego przepalenia żarówki mógł przepalić się bezpiecznik - który podawał zasilanie do komputera.
W wyniku tego nawet stacyjka nie zaświeci się, o rozruszniku nie wspominając.
Ponieważ Francuzi strzegą tajemnicy układu bezpieczników w samochodzie to pozostaje jedynie laweta i...
i do ASO, a więc wymieniaczy podzespołów, bo mechanikami ich nie można nazwać.
Ciekawi mnie: czy podadzą kiedykolwiek przyczynę awarii samochodu Macrona?
|
|
4 luty 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Pewnie nasze chłopaki bawiły się zdalnym unieruchamianiem samochodziku frącuskiego gościa :) No i bardzo dobrze, niech se żabojady nie myślą, że u nas tylko białe niedźwiedzie po ulicach.
Poza tym jak ładnie i grzecznie gość się o nas wyrażał? Niechby spróbował palnąć coś głupiego, to by mógł nie dojechać na lotnisko i do tych swoich żółtych kamizelek. Ciekawe jak by się dogadał? |
|
2020-02-05
Alina
|
 |
|
|
W tym jest sens.
Wystarczy, by wokół Pałacu prezydenckiego działał system zagłuszania wszelkich transmisji radiowych.
Pracującemu silnikowi nie zaszkodzi, bo sygnał idzie po kablach.
Ale immobilizer i zdalne zapalanie silników zostają zakłócone.
|
|
2020-02-05
Artur Łoboda
|
|
|
|
Polacy maltretowali irackich wię?niów?
maj 28, 2004
IAR
|
Putin i inni
luty 5, 2005
zaprasza.net
|
http://prawo.uni.wroc.pl/~kwasnicki/EkonLit/13809.htm
marzec 29, 2006
|
Seks dobry na wszystko
sierpień 21, 2007
Krystyna Boińska
|
Dziś w Telewizji pokazali...
lipiec 12, 2003
Alina
|
Europejczyk
maj 12, 2003
|
Walka o hegemonię Izraela na Bliskim Wschodzie
marzec 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Odezwa do nikogo
grudzień 3, 2007
|
Sprawa 4Media już w prokuraturze
luty 19, 2003
zaprasza.net
|
Eskalacja na Bliskim Wschodzie i destabilizowanie świata?
styczeń 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pisane nad ranem
styczeń 29, 2003
Magdalena
|
Koło stalinowskiej historii
styczeń 14, 2006
Nowe Państwo
|
Oliwa wypływa
listopad 26, 2007
Bogusław
|
Najpierw hitlerowcy, teraz lichwiarze
styczeń 20, 2004
|
To nie kryzys, to już patologia....
styczeń 13, 2007
Marek Olżyński
|
Czy Polacy to idioci?
maj 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Pewna rozmowa,na pewnym forum.
luty 4, 2007
Darek "Funky"
|
Pomocnicy dyktatora "budują demokrację"
kwiecień 16, 2003
Artur Łoboda
|
Rola prawdy z zrzeszeniu moralnym
maj 26, 2007
Zbigniew Dmochowski
|
Cenzorzy z Mysiej
sierpień 28, 2007
Marek Olżyński
|
|
|