|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
więcej -> |
|
Anglia nie płaci składek
|
|
Centrum Informacji Europejskiej
Departament Komunikacji Społecznej i Informacji Europejskiej, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej
ul. Krucza 38/42, 00-512 Warszawa, tel. (0....22) 455 54 54, fax. (0....22) 455 54 53
www.cie.gov.pl, www.ukie.gov.pl, e-mail:cie@mail.ukie.gov.pl
1/2
29/02/06
FISZKA INFORMACYJNA
FINANSE I BUDŻET
Beneficjenci i płatnicy budżetu ogólnego Wspólnoty
Redystrybucja środków finansowych w ramach budżetu ogólnego Wspólnoty stanowi przedmiot kontrowersji.
Największymi płatnikami do budżetu ogólnego Wspólnoty są duże, zamożne kraje: Niemcy, Francja, Włochy i Wielka Brytania. Kraje te są zarazem płatnikami netto, co oznacza, że więcej do budżetu wpłacają niż zeń otrzymują.
Należy podkreślić, że mimo iż kraje te wnoszą najwyższe (nominalnie) składki, wyrażenie ich wysokości jako procenta PNB pokazuje, że faktyczne obciążenie tych krajów wpłatami do budżetu jest niewielkie.
kraj
Wielkość wpłat
do budżetu
ogólnego
jako % PNB
Austria 1,14
Belgia 1,40
Dania 1,10
Finlandia 1,04
Francja 1,08
Grecja 1,14
Hiszpania 1,11
Holandia 1,43
Irlandia 1,34
Luksemburg 1,12
Niemcy 1,12
Portugalia 1,17
Szwecja 1,13
Wielka Brytania 0,84
Włochy 1,00
Dane dla 1999 r.
Największymi beneficjantami budżetu ogólnego Wspólnoty są: Hiszpania, Portugalia, Grecja i Irlandia. Są to jednocześnie beneficjanci netto, co oznacza, że suma transferów otrzymywanych przez te kraje głównie z tytułu wspólnej polityki rolnej, funduszy strukturalnych przewyższa składkę członkowską odprowadzaną przez te kraje do budżetu Wspólnoty.
Brytyjski rabat
2/2
Od niemal pierwszych dni we Wspólnocie Europejskiej Wielka Brytania domagała się zastosowania mechanizmu korekcyjnego wobec wkładu wnoszonego do budżetu ogólnego. W uzasadnieniu swoich żądań wskazywała na znaczną dysproporcję między sumami wnoszonymi przez nią do budżetu z tytułu ceł, opłat wyrównawczych (kraj ten był i nadal jest poważnym importerem netto produktów rolnych) i VAT (środek ten w sposób szczególnie dotkliwy obciąża biedne kraje o wysokim udziale konsumpcji w PNB) a dochodami otrzymywanymi z budżetu (głównie w ramach wspólnej polityki rolnej). Na szczycie Rady Europejskiej w Fontainbleau w czerwcu 1984 r. przyznano Wielkiej Brytanii ulgę w postaci zwrotu 66% różnicy pomiędzy wpłatami z tytułu podatku VAT a transferami otrzymywanymi z budżetu. W Agendzie 2000 nie zmieniono w zasadniczy sposób zasad kalkulowania kompensaty dla Wielkiej Brytanii, lecz przewidziano wprowadzenie technicznych dostosowań w celu wyeliminowania korzyści, jakie kraj ten mógłby odnieść w związku ze zmianami w systemie zasobów własnych i przyjęciem nowych członków. Zmiany te są zgodne ze stanowiskiem Wielkiej Brytanii, która w odniesieniu do rabatu przyjęła zasadę „ani pensa mniej, ani więcej.
Kompensata dla Wielkiej Brytanii finansowana jest przez pozostałe państwa członkowskie. Niemcy otrzymały ulgę w postaci redukcji o 1/3 udziału tego kraju w pokrywaniu kosztów brytyjskiego rabatu.
W Agendzie 2000 przewidziano redukcję udziału Austrii, Holandii i Szwecji w finansowaniu brytyjskiego rabatu. Kraje te będą płacić zaledwie 25% przypadającego im kwotowego udziału w kompensacie dla Wielkiej Brytanii.
Nie wprowadzono natomiast ogólnego mechanizmu korygującego, który miałby zastosowanie do wszystkich państw będących płatnikami netto. Mechanizm taki mógłby podważyć zasadę solidarności.
Rodziny Wyborców
|
|
27 czerwiec 2003
|
|
przesłala Elżbieta
|
|
|
|
Andrzej Olechowski złożył rezygnację z kierowania Radą Programową Partii
czerwiec 23, 2004
|
Ucieczka od świadomości klęski
grudzień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Żydowskie media i "niedojrzałość polityczna".
czerwiec 14, 2004
Artur Łoboda
|
NIE !!! Dla bazy F-16 w Poznaniu !
listopad 6, 2006
Stowarzyszenie Ekologiczne Marlewo
|
Zaginiona -poszukiwana
kwiecień 29, 2006
przesłał Marek Olżyński
|
Czytajcie dzisiejsza G.W. i Rzepe!
marzec 24, 2006
Marek Głogoczowski
|
Czy to początek końca partii PiS
kwiecień 19, 2007
.
|
W szkołach - więcej praktyki, mniej teorii!
listopad 27, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Stan wojenny był konieczny"
grudzień 17, 2006
Olaf Swolkień
|
Kwaśniewski jednym z najbliższych sojuszników Busha
wrzesień 15, 2002
PAP
|
Setki Wię?niów w Nielegalnych Więzieniach pod Władzą USA
styczeń 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Myśląc Ojczyzna
sierpień 16, 2003
prof. dr hab. Piotr Jaroszyński
|
WOBEC CZASU IDZIEMY Z MGَ BEZ SUKCESU.
listopad 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Roman Giertych o sojuszu z Moskwą
listopad 8, 2006
jan
|
Wojskowa współpraca dwóch agresorów
kwiecień 11, 2005
cywilizowany
|
Słowom naszym zmienionym chytrze przez krętaczy ...
Orędzie noworoczne "prezydenta" RP
styczeń 1, 2003
zaprasza.net
|
Dziś paserzy zakładają partie polityczne
kwiecień 12, 2003
|
Gdy inteligenci maszerują
maj 24, 2007
RAZ
|
Nierządy rządu, czyli poszeptywania szatana
lipiec 3, 2007
Marek Olżyński
|
Śmierć opozycyjnego wobec Moskwy reportera
wrzesień 2, 2008
PAP
|
więcej -> |
|