|
Ta sama pogarda do Narodu Polskiego
|
|
W 1980 roku 10 milionów Polaków wstąpiło do Solidarności, w geście protestu przeciwko bucie i arogancji ówczesnej władzy, która kpiła sobie z wszystkich deklarowanych przez tamten system norm społecznych i tak rządziła, by "władzy raz zdobytej - nie oddać nigdy".
Po 1989 roku władzę w Polsce przejęła mutacja PRL-owskiego establishmentu.
Po kilku latach pozornego poluźnienia dyktatury - powrócili do starych zwyczajów, ale realizowanych nowymi narzędziami politycznymi.
W PRL-u prawdziwe "wybory" parlamentarne miały miejsce w momencie tworzenia list wyborczych.
Podobne jest dzisiaj - choć społeczeństwu pozostawia się możliwość decyzji w granicach błędu statystycznego.
Zresztą, w trakcie zliczania głosów wprowadza się zgodne z intencjami władzy "poprawki".
W dniu dzisiejszym wielu polityków PO - wyrażało podobną do Bogdana Borusewicza demagogię, że "absolutnie nie zgadza się, by okres stanu wojennego przyrównywać do dzisiejszej rzeczywistości", bo dla niego " człowieka, który pamięta tę datę - jest to rzecz niedopuszczalna".
Ja nie tylko pamiętam tą datę, ale i późniejsze protesty - w których czynnie uczestniczyłem. Więc powiem Państwu swoje zdanie.
Jaruzelskiego i Kiszczaka łączy z Borusewiczem, Komorowskim i całą PO - pogarda do Narodu Polskiego.
Zdobyli władzę, żyje się im wygodnie, więc czynią wszystko - co w ich mocy by utrzymać taki stan rzeczy.
Aresztowanie i postawienie przed sądem dziennikarzy relacjonujących protest społeczny w Państwowej Komisji Wyborczej doskonale pokazuje, ze PO dążyła do "rozwiązań siłowych" - jak to określał analfabeta Wałęsa - nie znajdując odpowiednich słów w języku polskim..
Powtórzę jeszcze raz:
dziś mamy do czynienia z taką samą pogardą do Narodu Polskiego - ze strony PO - jaka miała miejsce w grudniu 1981 roku, gdy gąsienicami czołgów miażdżono naszą nadzieję, na godne życie.
|
|
13 grudzień 2014
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Pamietam. Nic dodac nic ujac.
Trzeba pamietac ze wladza ma straszne poparcie syjonistycznyego "cabal" (syjonisci ukryci za marionetkami politycznej wladzy), a po wiekszej czesci to sa oni sami. Sa w ukladzie w ktorym maja wladze, wszystkie chwyty dozwolone, a w zamian bezdyskusyjnie wykonuja zadania (rozkazy) polityki nowego porzadku swiata.
|
|
2014-12-14
TellTheTruth
|
|
|
|
Ktoś o nazwisku Wałęsa
maj 3, 2005
|
"Globalizacja antysemityzmu" i hegemonia Osi USA-Izrael nad światem
wrzesień 28, 2006
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Chłopcy beztwarzowcy
wrzesień 6, 2002
EWA SADURA http://www.trybuna.com
|
Panie Prezydencie!
wrzesień 8, 2006
mik4
|
Próba rozumu
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
|
Izrael Szamir "PaRDeS - studium Kabały" Rozdział 7
marzec 27, 2006
Roman Łukasiak (poprawki M.G.)
|
Upadek narodu
październik 22, 2003
Andrzej Kumor
|
Siła euro, Unia i zadania syjonistów
maj 10, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Swiss reject terror sponsor charge by US Jewish group
kwiecień 28, 2008
Stephanie Nebehay
|
Primum Non Nocere nie popiera strajków lekarzy
czerwiec 1, 2006
Adam Sandauer- przewodniczący Stowarzyszenia
|
PKO BP - Zaniżona cena sprzedaży akcji
listopad 14, 2004
|
Ksiazka, ktora warto przeczytac
czerwiec 13, 2007
Wieslaw Kwasniewski
|
5 kłamstw na temat sytuacji w Strefie Gazy
styczeń 6, 2009
AWT
|
Były premier Włoch Giulio Andreotti skazany na 24 lata więzienia
listopad 17, 2002
PAP
|
Truman
lipiec 31, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Procedury - ciąg dalszy "Medalionów"
sierpień 24, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Miodkowy "full time"
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Agenda Sorosa
styczeń 7, 2004
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Matrix
maj 6, 2003
zapodał z Michael Journal - "jasiek z toronto"
|
Upiorna błazenada żony błazna
luty 10, 2006
PAP
|
|
|