|
Znoszą restrykcje...bo nagle odkryli że one nie mają sensu?!
|
|
Po prostu ...zbrodniarze widzą co się dzieje na świecie i że nikt już im nie wierzy.Mają pełne "majty" ze strachu, 50 tysięcy kierowców ciężarówek zablokowało Ottawę w Kanadzie a Justin "Tru-dno" premier-marionetka psychopatów, tych od Klausa Szwaba, uciekł ze stolicy. W dodatku następne 140 tysięcy "trucker-ów" wybiera się do Waszyngtonu...gdzie "BIDON-android" i jego świta, też mają pełno w portkach....Boją się "drugiego" Kazachstanu z którego psychopatyczni "władcy", uciekając w popłochu, zapomnieli nawet o swoich krzesłach i fotelach ze złota...W Indiach... (tam jest około MILIARDA ludności)od dawna nie ma żadnej pandemii...w Indonezji (290 MILIONÓW) również...a grypę o nowej nazwie, wyleczyli IWERMEKTYNĄ.....ciekawe. W Afryce, po poprzednich mordach szczepionkowych dokonanych przez psychopatę Gatesa i przestępczą organizację o nazwie WHO,jak i zamordowaniu prezydenta Tanzanii, który wywalił całe WHO na zbity pysk, chyba nie mają odwagi się pokazać. SMUTNE JEST TO, że niby inteligentna "biała" Europa, Ameryka i Australia...pozwoliły się przez ostatnie dziesięciolecia zindoktrynować i ogłupić przez sprzedajne media i marionetkowych polityków, do tego stopnia...że zatraciły resztki zwykłego zdrowego rozsądku,a nawet zwykłego, naturalnego odruchu SAMOOBRONY.
NAJWAŻNIEJSZE !!! TO NIE JEST ŻADEN KONIEC...I BEZ HUIRRRRAAA...TERAZ TRZEBA ROZLICZYĆ WSZYSTKICH ZBRODNIARZY....WSZYSTKICH !!! Nie jak po II Wojnie Światowej, kiedy wielu morderców i zbrodniarzy otrzymało "ciepłe" posadki w USA, w CIA i ich tajnych laboratoriach.
NIE BĘDZIE I NIE MOŻE BYĆ PRZEBACZENIA I ZAPOMNIENIA...O dzisiejszych MENGELE i ich poplecznikach,o marionetkowych rządach, ale przede wszystkim dla GŁÓWNYCH "ORGANIZATORÓW" TEJ NAJWIĘKSZEJ ZBRODNI W DZIEJACH LUDZKOŚCI !!! A ZBRODNIE PRZECIWKO LUDZKOŚCI NIE PRZEDAWNIAJĄ SIĘ !!!!!
|
|
5 luty 2022
|
|
Gandalf Sprawiedliwy
|
|
|
|
Synchronizacja tych działań dowodzi, że mają wspólne zarządzanie.
Myślę że to tylko pojedynczy unik.
PS
Mam nadzieję, że widzisz: jak nieczytelnie upchałeś tekst.
Warto rozstrzelić odrębne treści. |
|
2022-02-05
Artur Łoboda
|
|
|
|
Lista Hausnera
luty 11, 2005
Włodzimierz Knap
|
Sprawa Wo?niaka
listopad 17, 2007
Bogusław
|
Awerroizm sejmowy
październik 8, 2006
Adam Wielomski
|
"Jacek Dębski musiał zginąć, bo był nielojalny i nieodpowiedzialny"
styczeń 20, 2003
Piotr Mączynski
|
Procedury - ciąg dalszy "Medalionów"
sierpień 24, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Frasyniuk przeciw koncesji dla telewizji o. Rydzyka
styczeń 24, 2003
PAP
|
POBIEGLIŚMY W MGŁĘ BEZ TOASTÓW
czerwiec 17, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Sejmowa guma do żucia
lipiec 27, 2008
...
|
Znowu sukces, dobra passa trwa
styczeń 13, 2009
Dariusz Kosiur
|
Po tamtej stronie wolności, czyli szara strefa moralności
sierpień 8, 2007
Marek Olżyński
|
Bush w 5. rocznicę wojny w Iraku: Wojna jest słuszna
marzec 21, 2008
marduk
|
Zakłamane referendum
lipiec 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
Stałe błędy ortograficzne
kwiecień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Film o nas
luty 14, 2008
Marek Jastrząb
|
38 milionów durniów
czerwiec 21, 2008
Artur Łoboda
|
Polowanie na dusze
wrzesień 25, 2007
Bogusław
|
Krok do przodu w sprawie ochrony pacjenta
lipiec 21, 2003
IAR
|
Lichwa w majestacie prawa
sierpień 14, 2002
PAP
|
Nowe barbarzynstwo
kwiecień 14, 2003
przesłała Elżbieta
|
Idzie nowe
listopad 14, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
|
|