ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kocham Szopena ! - Część II 
18 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Karygodny brak elementarnej wiedzy medycznej 
14 lipiec 2020     
Zygmunt Jan Prusiński ZATOKA INTYMNEGO PRZYMIERZA - część dziewiąta 
31 październik 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Korupcja uwłaszczona przez Platformę Obywatelską 
7 grudzień 2015      Artur Łoboda
Koleiny współczesnej polskiej kultury (2). Antypolonizm zinstytucjonalizowany 
3 listopad 2011      Artur Łoboda
Ludzie zaczynają się buntować 
7 marzec 2021     
“Lisowczyk” the “Polish Rider” painted by Rembrandt  
25 listopad 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
To się w pale nie mieści! 
26 lipiec 2009      Artur Łoboda
Rak płuc - częsta choroba w telefonii komórkowej 
24 styczeń 2023     
Syria 8 grudnia 2024 
8 grudzień 2024      Artur Łoboda
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2025 
11 listopad 2025     
Zanim opiszę na czym polega OSZUSTWO Uchwały o tak zwanej "Strefie Czystego Transportu" 
23 luty 2026     
Forum ladacznic 
11 styczeń 2011      Artur Łoboda
Kolejny trop kowida 
1 czerwiec 2021     
Pięć stanów pozwało firmę Pfizer za wprowadzające w błąd twierdzenia dotyczące „szczepionki” przeciwko COVID-19 
12 lipiec 2024      Ethan Huff
Zygmunt Jan Prusiński NIEBIESKI BLUES - część dwunasta 
21 luty 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Kto wierzy w takie przypadki? 
18 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Dla wszystkich, którzy przechodzą "klimakterium" 
8 czerwiec 2023     
Zbieranie szumowin 
2 grudzień 2023      Todd Hayen
Przestępstwo międzynarodowe
zdrada państwowa
 
6 luty 2020     

 
 

Najlepszy lekarz na Florydzie wzywa do ZATRZYMANIA wszystkich zastrzyków na Covid-19 ze względu na potencjalnie niebezpieczne skażenie

Doktor Joseph Ladapo, naczelny chirurg Florydy, wezwał lekarzy, aby zaprzestali zalecania szczepionek mRNA przeciwko koronawirusowi z Wuhan (COVID-19).
 
Główny lekarz Sunshine State oświadczył w komunikacie prasowym, że „zanieczyszczenia kwasami nukleinowymi” obecne w zatwierdzonych szczepionkach mRNA firm Pfizer i Moderna mogą wprowadzić „zanieczyszczający DNA” do komórek ludzkich . 
W szczególności skupił się na obecności kompleksów nanocząstek lipidowych (LNP) i promotora małpiego wirusa 40 (SV40), który powiązano z rakiem.

„ Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) oraz Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) zawsze szybko i luźno podchodziły do ​​sprawy bezpieczeństwa szczepionki przeciwko Covid-19, ale ich brak w testach na integrację DNA z ludzkim genomem – jako ich własny wytyczne nakazują – gdy wiadomo, że szczepionki są skażone obcym DNA, jest to nie do przyjęcia” – stwierdził Ladapo. 
 
LNP, które wykorzystuje się do dostarczania mRNA w szczepionkach przeciwko Covid-19 do komórek ludzkich, mogą być również równie skutecznym nośnikiem dostarczania zanieczyszczającego DNA do komórek ludzkich. 
Tymczasem obecność SV40 w zastrzykach może również stwarzać wyjątkowe i zwiększone ryzyko integracji DNA z komórkami ludzkimi.

W grudniu Ladapo wysłał list w tej sprawie do komisarza FDA, dr Roberta Califfa i dyrektor CDC, dr Mandy Cohen. 
Według Departamentu Zdrowia Florydy (FDH) w piśmie generalnego chirurga stanowego z 6 grudnia 2023 r. zrodziły się pytania dotyczące ocen bezpieczeństwa i odkrycia miliardów fragmentów DNA w dawce szczepionki mRNA przeciwko Covid-19 firm Pfizer i Moderna.
 

Obawy dotyczące niebezpieczeństwa związanego z hodowlą szczepionek mRNA



W 2007 roku FDA opublikowała wytyczne dotyczące regulacyjnych limitów dla szczepionek DNA. 
Organ regulacyjny przedstawił ważne kwestie dotyczące szczepionek wykorzystujących nowatorskie metody podawania, dotyczące integracji DNA. 
Według FDA - integracja DNA mogłaby teoretycznie wpłynąć na ludzkie onkogeny – geny, które mogą przekształcić zdrową komórkę w komórkę nowotworową – powodując niestabilność chromosomów.

Wytyczne dotyczyły biodystrybucji szczepionek DNA oraz wpływu takiej integracji na niezamierzone części ciała. 
W oparciu o uznanie przez FDA wyjątkowego ryzyka stwarzanego przez integrację DNA, skuteczność systemu dostarczania LNP szczepionki mRNA przeciwko Covid-19 oraz obecność fragmentów DNA w tych szczepionkach, dla zdrowia ludzkiego istotna jest ocena ryzyka integracji zanieczyszczającego DNA z ludzkiego DNA.
 
„Odpowiedź FDA nie dostarcza danych ani dowodów na to, że przeprowadzono zaleconą przez nią ocenę integracji DNA. 
Zamiast tego wskazali na badania genotoksyczności – które są niewystarczającą oceną ryzyka integracji DNA. 
Ponadto zaciemnili różnicę między promotorem/wzmacniaczem SV40 a białkami SV40, czyli dwoma odrębnymi elementami” – powiedział Ladapo.

„Integracja DNA stwarza wyjątkowe i podwyższone ryzyko dla zdrowia ludzkiego i integralności ludzkiego genomu, w tym ryzyko, że DNA zintegrowany z plemnikami lub gametami komórek jajowych może zostać przekazany potomstwu osób zaszczepionych szczepionką mRNA przeciwko Covid-19. 
Jeżeli ryzyko integracji DNA nie zostało ocenione w przypadku szczepionek mRNA przeciwko Covid-19, szczepionki te nie nadają się do stosowania u ludzi”.

Ladapo ostatecznie zwrócił uwagę, że zastrzyki mRNA Covid-19 „mają okropny profil bezpieczeństwa na tym etapie pandemii”. 
Doszedł do wniosku:
„Wiesz, nie jestem pewien, czy ktokolwiek powinien je brać – i to jest szczera prawda”.
Odwiedź DangerousMedicine.com, aby uzyskać więcej informacji na temat zagrożeń spowodowanych zastrzykami zakażonego mRNA COVID-19.

 
Źródło:
badmedicine.news/2024-01-09-ladapo-calls-stop-covid-injections-over-contamination.html
17 styczeń 2024

Ava Grace 

  

Komentarze

  

Archiwum

Co wypisują kretyni
luty 29, 2008
Jan (wielu imion)
Analny śpiewak
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Szturmy kanadyjskie
styczeń 24, 2006
zaprasza.net
Norman Finkelstein aresztowany w Izraelu
maj 25, 2008
przysłał ICP
Za naszą i waszą ... cywilizację
sierpień 12, 2003
Klaudiusz Wesołek
Normalność inaczej, czyli kwachopodobni, michnikotożsami
marzec 27, 2007
Marek Olżyński
Czy kierowcy powinni ponosić koszty leczenia ofiar wypadków?
kwiecień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Komputerowe sprawdzanie wyników wyborów - tylko pilotażowo
sierpień 3, 2002
PAP
Według kolejności
styczeń 26, 2005
zaprasza.net
Germar Rudolf skazany na 30 miesięcy więzienia za "negowanie Holokaustu"
marzec 19, 2007
bibula- pismo niezależne
KONTROWERSJE: Dialog z Żydami
maj 22, 2007
W CH
W czyim imieniu występują?
wrzesień 8, 2004
Kejby mi schajba odbiła
listopad 5, 2006
luzak
po trupach do raju
lipiec 11, 2003
Miroslaw Krupinski
Śmierć czai się w skałkach-haki śmierci.
listopad 23, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Odrzutowa latawica
luty 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polski suweren unijnego prawodastwa
październik 15, 2005
Amerykańska tarcza antyrakietowa – zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski
listopad 21, 2006
G.Cimek, www.pnlp.org.pl
Eksplozja Nacjonalizmu Islamskiego?
grudzień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Belka nie jestem przeciwnikiem podatku liniowego, ale ja jestem
grudzień 23, 2002
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media