ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków  

 

 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
więcej ->

 
 

Strzały w Wirginii i Skandal w Banku Światowym




Upadek moralności i rewolucja seksualna są tłem strzałów w Wirginii i skandalu w Banku Światowym. W Blacksburgu, gdzie mieszkam przez 35 lat i gdzie miałem tytuł „adjunct professor” na Virginia Polytechnical Institute and Sate University, odegrała się tragedia w budynku, do którego nieraz chodziłem. Student-psychopata zawiedziony w zalotach i w złych stosunkach z otoczeniem, syn Amerykanów pochodzenia południowo koreańskiego, zastrzelił 33 osoby.

Do zbrodni tej przgotowywał się od dłuższego czasu i mimo diagnozy psychiatry i postępowania sądowego przeciwko niemu, był on w stanie legalnie kupić w sklepie dwa pistolety i dużą ilość amunicji, za sumę poniżej 1000 dolarów. Przygotownia mordercy polegały na nagrywaniu przez niego, siebie samego w rozmaitych pozach i mówiącego na temat hedonizmu i braku idealizmu w społeczeństwie amerykańskim, w którym nie mógł on znale?ć miejsce dla siebie.

Po zabiciu dwu osób, moderca zaniósł swój materiał propagandowy na pocztę i wysłał pod adresem seci NBC, tak że wkrótce jego nagrania znalazły się na programach bieżących wiadomości. Nim do tego jednak, doszło wrócił on na uczelnię i starał sie przed samobójstwem zabić rekordową ilość studentów, co mu się też niestety udało.

Amerykanie kultywują od czasów pionierskich prawo do posiadania broni palnej, której jest w obiegu rynkowym w USA ponad 200 milionów sztuk. Producenci broni dają duże pieniądze na kampanie wyborcze i dzieki temu mają duże wpływy w USA. Podobnie do lobby izraelskiego jest też wpływowe „gun lobby,” którego agenci odrazu zgłosili opinię, że gdyby inni studenci byli uzbrojeni to mogli by się obronić. Jest to typowo amerykańska logika przeciwników tych ludzi. którzy chcą ograniczyć sprzedaż broni.

Tragedia w Blacksburgu była też używana do odwrócenia uwagi od tego, co się dzieje w Iraku i zastąpiła poprzednią senzację spowodowaną przez Don’a Imus’a prowadzącego program radiowy, w którym ordynarnie wyraził się o drużynie murzynek-koszykarek. Media unikają jak mogą tragedji w Iraku spowodowanej przez „wojnę z wyboru USA” a nie z konieczności i używają rozmaite zastępcze tematy w celu usuwania tej kompromitującej wojny z komunikatów wiadomości codziennych.

Sprawa skandalu Wolfowitz’a w Banku Światowym pozostała w cieniu zabójstw studentów, prawie równie nie pożądana na ekranie telewizyjnym w USA, tak jak pacyfikacja Iraku. Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Monetary służą do dominowania państw przez USA za pomoca zadlużania tych państw ponad ich możliwość spłacania zaciąganych przez nie długów.

Skandal w Banku Światowym polegal na tym, że dyrektor tej instytucji, jeden z głównych architektów polityki zagranicznej neokonserwatywnego rządu Bush’a, Żyd, nazwiskiem Paul Wolfowitz pokazał swoją chucpę i uzyskiwał usługi seksualne, w zamian za wysoką gażę płatną jego kochance, przez tenże bank, na jego własne polecenie.

Wolfowitz dziś może stracić stanowisko dyrektora Banku Światowego z powodu skandalu seksualnego. Trzeba pamiętać, że Wolfowitz jako wiceminister obrony twierdził, że konfiskata ropy naftowej w Iraku, zapłaci za koszta podboju i pacyfikacji tego kraju, w którym pod okupacją USA, już zginęło ponad 600,000 cywilów i miliony straciły dach nad głową, oraz ponad dwa miliony Irakijczyków uciekło do sąsiednich krajów.

W nagrodę za swój udział w napaści na Irak, Wolfowitz został zamianowany na naczelnego dyrektora Banku Światowego, instytucji specjalizuącej się w rozciąganiu kontroli gospodarczej USA nad słabymi krajami. Jako dyrektor Banku Światowego mógł na polu gospodarczym rozbudowywać imperium światowe co wcześnie czynił za pomocą amerykańskiej maszyny wojennej.

Inni biurokraci w Banky Światowym dowiedzieli się o romansie Wolfowitz’a z Shahą Riza i jej niezwykle wysokim wynagrodzeniu, tak że sprawę tę nagłośnili. Strzały w Wirginii zepchnęły skandal w Banku Światowym w dalszy plan, ale mniej daleki, niż codzienne wiadomości z Iraku.

www.pogonowski.com
23 kwiecień 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Kraków: działacze NOP aresztowani za działalność antyizraelską
styczeń 9, 2007
nop
Z kagańcem na pysku
wrzesień 20, 2003
Andrzej Kumor
DEMOKRACJA - dynamit w rękach ludu
kwiecień 6, 2007
meditus
Włosi częściej czeszą swoje włochy
lipiec 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
PODKUWANIE ŻAB czyli SZANSA NA SUKCES
luty 23, 2008
Marek Jastrząb
Amerykańskie opinie o Czesławie Miłoszu
sierpień 20, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Nie dla tarczy- Redakcja "Magazynu- Obywatel"
luty 20, 2007
marduk
Przestępcy którzy zdobyli władzę by okradać Polaków
marzec 16, 2009
Artur Łoboda
Gaza
styczeń 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
USA odrzucają zakaz stosowania bomb kasetowych
luty 24, 2007
PAP
Kleik dla Polski
lipiec 24, 2002
Anna Fisher - "NIE"
"Bardziej swobodnie"
kwiecień 27, 2003
zaprasza.net
Pętla niemocy a 25-lecie 'Solidarności'
sierpień 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Brunatna Europa
grudzień 13, 2002
http://haggard.w.interia.pl/nseuropa.html
Kryzys podminowuje prestiż USA
październik 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Matrix
maj 6, 2003
zapodał z Michael Journal - "jasiek z toronto"
Polityczna poprawność
lipiec 12, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Zły Omen?
marzec 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Boeing za 30 groszy opuści zakłady lotnicze
październik 8, 2004
Zbigniew Krzysztyniak
Wideo z zabójstwa Saddama
grudzień 31, 2006
Dorota
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media