|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
więcej -> |
|
Pomóżmy Komedzie Głównej Policji!
|
|
Dzisiejsza prasa donosi:
http://wiadomosci.onet.pl/1724559,11,skradziono_dowody_ws_morderstwa_bylego_premiera,item.html
"Super Express": Nie ma już żadnych szans na wykrycie sprawców zabójstwa byłego PRL-owskiego premiera Piotra Jaroszewicza i jego żony Alicji Solskiej. Dwa lata poszukiwań zagubionych w śledztwie folii z odciskami palców, które mogły należeć do zbrodniarzy, zakończyły się niepowodzeniem.
- To skandal, że w tak ważnej sprawie bezpowrotnie przepadły kluczowe dowody - irytuje się Adam Rapacki, wiceszef MSWiA. Policja przypuszcza, że najważniejsze dowody, które mogły doprowadzić do wykrycia sprawców, zostały z akt sprawy wykradzione.
W kwietniu 2005 roku akta sprawy zabójstwa Piotra Jaroszewicza i jego żony Alicji Solskiej trafiły do policjantów z tzw. Archiwum X, zajmujących się wyjaśnianiem zawiłych zagadek kryminalnych. Pięć lat wcześniej śledztwo w tej sprawie zakończyło się klęską. Oskarżeni przez prokuraturę recydywiści zostali prawomocnie uniewinnieni przez sąd.REKLAMA Czytaj dalej
Najlepsi analitycy przez kilka miesięcy przyglądali się wszystkim dowodom zebranym w sprawie. Dane z akt wprowadzono do specjalnych programów komputerowych. Największą nadzieję spece z Archiwum X wiązali ze śladami odcisków palców. W 1992 roku, gdy zamordowano Jaroszewiczów, niezidentyfikowane ślady linii papilarnych znalezione na miejscu zbrodni można było porównywać tylko z odciskami zebranymi od osób wskazanych przez śledczych.
Ale w 2001 roku uruchomiono w Polsce system automatycznej identyfikacji odcisków palców (AFIS). Od tego momentu ślady linii papilarnych ujawnione na miejscu popełnienia przestępstwa można porównywać z odciskami palców ponad trzech milionów osób, zebranymi przez ostanie kilkadziesiąt lat przez milicję i policję.
Pod koniec 2005 roku analitycy z Archiwum X odkryli, że z akt sprawy zaginęły kluczowe dowody w sprawie zabójstwa Jaroszewiczów. Brakowało trzech folii ze śladami niezidentyfikowanych odcisków palców. Ujawniono je na miejscu zabójstwa: na ciupadze, którą duszono premiera, na okularach leżących na jego biurku oraz na drzwiach szafy w gabinecie. Nie należały do ofiar ani do nikogo z rodziny. Wykluczono, aby pozostawili je znajomi Jaroszewiczów lub policjanci.
Przez blisko dwa lata funkcjonariusze z biura kontroli szukali zagubionych folii. Bezskutecznie. Znaleziono jedynie zdjęcie odcisków pozostawionych na ciupadze. Ale w bazie AFIS nie udało się zidentyfikować, kto mógł pozostawić swój ślad na tym narzędziu zbrodni. - Wszystko wskazuje, że folie zostały wykradzione. Ktoś skutecznie zatarł ślady tego okrutnego i tajemniczego zabójstwa - mówi "SE" policjant z Komendy Głównej Policji.
.............
Fragment mojej wcześniejszej publikacji:
Dziennnik FAKT , piątek, 31 sierpnia 2007, powraca do zagadki zabójstwa Jaroszewiczów. Wychodzi z sugestią , że motywem działania „potężnych zleceniodawców” była chęć odzyskania kompromitujących materiałów znajdujących się w prywatnym domowym archiwum Piotra Jaroszewicza. Materiały te pochodziły z archiwów hitlerowskich z okresu 2ej wojny światowej.
Słowo ŻYD (żydowski itp.) nie jest użyte w tekście ze zrozumiałych względów. Natomiast Autor pozwala sobie na spekulacje, że na odzyskaniu tych materiałów mogło zależeć wysoko postawionym ZARAZ PO WOJNIE funkcjonariuszom aparatu władzy, wcześniejszym kolaborantom hitlerowskim, i ICH POTOMKOM... Też tak uważam.
Fakty. Pod koniec wojny ówczesny pułkownik LWP, Piotr Jaroszewicz, przejmuje część archiwów hitlerowskich w miejscowości RADZIEWICE, przedmieście obecnie granicznego miasta ZGORZELEC. Pomagają mu towarzysze STEĆ i FONKOWICZ. Pobieżna lektura i selekcja trwa parę dni po czym cześć dokumentów jest wywieziona, a jeszcze mniejsza trafia do prywatnych archiwów trójki . Panowie pozostają ze sobą w zażyłych kontaktach jeszcze w latach 90-tych, do śmieci . Są WSZYCY mordowani kolejno w latach 1992, 1993, 1996, A PRZED SMIERCIˇ TORTUROWANI W RÓŻNYCH MIEJSCOWOŚCIACH .
Używając języka statystyków, zbieżność faktów z moją hipotezą graniczy z pewnością.
Jedyną instytucją zdolną do koordynacji i przeprowadzenia tych działań po roku 1990 były służby specjalne na usługach naszego nowego sojusznika, USA...Zwracam uwagę na konieczność CENTRALNEGO zaplecza logistycznego umożliwiającego przygotowanie (obejmujące rozpoznanie w oparciu o TAJNE i POUFNE materiały różnych resortów - obrony, spraw wewnętrznych, spraw zagranicznych, do spraw kombatantów itp.) i przeprowadzenie akcji w różnych miejscowościach przy praktycznej ignorancji ze strony prokuratury...
Skradziono dowody ws. morderstwa byłego premiera http://wiadomosci.onet.pl/1724559,11,item.html
Dla Polski po 1990 roku, kraju stawiającego pierwsze samodzielne kroki w drodze do demokracji , do państwa prawa, pragnącego nawiązać poprawne przyjacielskie stosunki z innymi krajami Europy, a zwłaszcza z sąsiadami, służby specjalne USA całkowicie zdominowane przez syjonistów przygotowały wariant rumuński – morderstwa czołowych polityków, niszczenie aparatu władzy, deprecjację władzy ustawodawczej i samorządowej, organizacji pozarządowych - tworzenie państwa policyjnego. Morderstwo gen. Papały , wcześniejsze i bieżące aresztowania przedstawicieli partii opozycyjnych (próby wrobienia Andrzeja Leppera), prominentnych profesjonalistów (kardiochrurg Mirosław Garlicki) czy członków stowarzyszeń (np. PZPN) to elementy tego planu.
|
|
8 kwiecień 2008
|
|
tłumacz
|
|
|
|
Politycy
listopad 22, 2004
|
Kiedy emigracja staje sie iluzja...
czerwiec 3, 2008
Jaroslaw Madry
|
Roszczenia za błędy medyczne bez przedawnień
luty 8, 2007
A. Sandauer - przewodniczący stowarzyszenia
|
"Nie udaje"
kwiecień 14, 2003
|
"Krytyka i prawda" prof. Teresa Grabinska
czerwiec 8, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Stop manipulacji!
listopad 7, 2006
wampierze
|
Rurociag i "Drang Nach Osten"
grudzień 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Świat Katiuszy w Izraelu i Piekło w Libanie
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Niepewne Zalozenia Strategii Bush’a w Iraku
grudzień 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Olej opałowo-napędowy
czerwiec 16, 2005
Mirosław Naleziński
|
Najstarszy zawód świata
wrzesień 13, 2004
|
Do przyjaciół moskali
kwiecień 15, 2007
|
Kwaśniewski czyni zabezpieczenia przed zamachem stanu i własną odpowiedzialnością
sierpień 7, 2005
PAP
|
Polecenie wydane poddanemu
styczeń 13, 2009
PAP
|
Łukaszewicz: Papież zostawił kapitał wiary, że będzie lepiej
sierpień 20, 2002
PAP
|
Elewator w teczce
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
grudzień 31, 2006
sredni
|
Liberalni doradcy Watykanu
grudzień 10, 2006
Marek Głogoczowski
|
Wszystko pod kontrolą - Henry Alfred Kissinger
(Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
KWM - www.naszdziennik.pl
|
Addendum do "Tsunami korupcji w sejsmologii"
styczeń 10, 2005
Dr Marek Głogoczowski
|
więcej -> |
|