|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy |
|
| |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
więcej -> |
|
Korea Płn wreszcie testuje broń atomową
|
|

Świat nie toleruje sytuacji niestabilnej - wreszcie pojawiła się nadzieja na przywrócenie równowagi!
Z radością przyjęliśmy wieść o nuklearnych próbach Korei Północnej. Wpłyną one na proces stabilizacji światowego pokoju, który tak bardzo nie był w smak Stanom Zjednoczonym.
Wreszcie ktoś uciera nosa hegemonom zza Atlantyku, którzy myśleli że mogą już wszystko, a nie mogą. Korea Północna jest dziś światową potęgą.
Patrzymy na nią z dumą, ale również pewnym żalem. Korea Płn. jest dziś bowiem tym, czym mogła by być Polska, gdyby nie otumanione masy które oddały nasz kraj kapitalistom prozachodnim.
Gdybyśmy mieli bombę atomową wszystko wyglądałoby inaczej, gdyby nie rządzili imperialni mordercy kapitalistyczni też byłoby inaczej, no ale cóż, jest jak jest i trzeba to będzie w najbliższym czasie to wszystko zmienić.
Polska powinna zacieśniać współpracę z Koreoą, naturalnie północną, bo przecież nie południową - zgniły azjatycki kapitalizm niczym nie różni się od swojego europejskiego odpowiednika (przypomnijmy: bezrobocie w Polsce jest zasługą kapitalistów i liberałów właśnie, co już dawno wykazano w naukowych, niezależnych opracowaniach).
Gdyby Polska była taką potęgą militarną, jaką obecnie jest Korea Płn, nie bylibyśmy tak podatni na eurowyzysk, jak również nie oddawalibyśmy się nieustannie Amerykanom, co czynimy nie mając bomby atomowej i licząc na zgniłe imperialistyczne F-16, które nadają się na złom.
Wszystkie afery w Polsce są winą socjalliberałów, czyli eurokratów polskich i antykomunistów, co jak wiadomo nie miałoby miejsca gdyby Polska nie zeszła z właściwej drogi, jaką był PRL - wtedy mielibyśmy bombę atomową, i dzięki temu, jak Korea Płn. bylibyśmy niepodatni na zachodnią propagandę pseudosukcesu, która jest przyczyną powstawania u nas kapitalistów.
Takie oto myśli rodzą się w głowie normalnego człowieka na wieść o nuklearnych próbach naszych przyjaciół z Korei Płn.
Duma, ale i żal...
O swoje 5 minut musimy jeszcze zawalczyć, ale zawalczymy - WARTO |
|
10 październik 2006
|
|
Stefan Korzeniowski
|
|
|
|
Europejczycy to antysemici
listopad 25, 2003
|
Zaginiona nie(!)poszukiwana ?
kwiecień 17, 2006
zn
|
Naprawdę chodzi o wolność słowa
styczeń 3, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Polska nauka zasugerowana zerem bezwzględnym
marzec 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Przetargi o Zeznania w Sprawach Kryminalnych w USA
styczeń 31, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sowieci - w Norymberdze - żądali postawienia Niemców przed sądem za zbrodnię katyńską. A Bush ....?
luty 2, 2004
PAP
|
Tyle lat minęło a społeczeństwo jak było głupie takim pozostało
ZA MOWIENIE PRAWDY 10 LAT WIEZIENIA
luty 5, 2003
Siemaszko
|
Dyskryminacja nowych członków UE
październik 26, 2004
|
List
lipiec 29, 2003
Jerzy Przystawa
|
Rebelia w afgańskiej prowincji
czerwiec 18, 2004
PAP
|
Izrael Szamir - "Być albo nie być" (Żydem)
styczeń 26, 2006
|
2009.02.18. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 18, 2009
tłumacz
|
USA traci na sile. Spadek Bogactwa USA
luty 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Euro
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
|
Poprawa sytuacji Alkaidy spowodowana fiaskiem w Iraku i Afganistanie
styczeń 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polskie stocznie za drogie dla PŻM
grudzień 4, 2002
PAP
|
Granice obelgi koniecznej
lipiec 18, 2007
Marek Olzyński
|
Instytutowi Polskiemu w Paryżu grozi likwidacja !
marzec 17, 2008
Grzegorz G.Worwa
|
Widziane z Ameryki - komentarze z USA (4) TŁO HISTORYCZNE EUROREGIONU PRUSY
styczeń 6, 2005
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Narody Europy
listopad 25, 2003
The Spice of Life
|
więcej -> |
|