|
APEL ! Bardzo Ważna Sprawa dla Polaków !
|
|
Dnia 18-03-2010 o godz. 13:30 Klaudiusz Wesolek napisał(a):
Moja niezależna telewizja internetowa
http://www.tvg9.cba.pl
staje się forum przekazywania i wymiany niezależnej myśli. Na razie jest niszowa i raczej prymitywna, ale uważam, że warto ją rozwijać. W tym celu mógłbym składać aplikacje o granty lub szukać możnego sponsora. Wolę jednak żebrać.
Jałmużnę na TVG-9 można przesłać na moje konto z dopiskiem "TVG-9"
Klaudiusz Wesolek - LUKAS BANK
nr rachunku 35 1940 1076 4765 1829 0000 0000 swift code LUBWPLPR
Bóg Zapłać
Klaudiusz Wesołek
żebrak
http://www.tvg9.cba.pl
_____*****_____
APEL ! Bardzo Ważna Sprawa dla Polaków !
Otrzymałem List od Klaudiusza Wesołego.
Przekazujcie jego treść listu dalej.
Jest to pierwsza oficjalna Telewizja Internetowa dla Narodu Polskiego.
Nawet wpłacajcie po 2 złote - jest nas Polaków w Polsce 30 milionów i 15 milionów poza krajem.
- Czy możemy, my, Polacy mieć narodową telewizję ?
Pomagajmy Swoim a nie Okupantom Polski !!!
Zygmunt Jan Prusiński
19 Marca 2010 r.
Ps. Bardzo chętnie podejmę się Społecznej Pracy Twórczej i założę w Naszej Narodowej Telewizji dział pt.
KULTURA to pierwsze Słowo !
O tym w tej chwili nie wiedzą redaktorzy TVG-9, dopiero pisząc ten Apel, wpadłem na ten pomysł...
|
|
20 marzec 2010
|
|
Zygmunt Jan Prusiński
|
|
|
|
Witaj Waleczny Klaudiuszu !
Tyle co mogłem od siebie, przekazałem do wszystkich kogo mam na Poczcie...
Jest już założona Twoja "ODEZWA ŻEBRAKA" na mojej autorskiej Stronie "Biały Blues Poezji" jako Korespondent Wojenny w Salonie 24.
Takowoż przekazałem na gościnnej Stronie "Zaprasza net" u redaktora Artura Łobody.
Ze względu że mnie "wykruszono" z AFER PRAWA - nie wiem o co chodzi Zdzisławowi Raczkowskiemu, (5 lat tam pisałem i współpracowałem z AP), to puściłem pod poszczególne artykuły na AP w komentarzach.
Drogi Klaudiuszu, chyba wybiorę się do Gdańska i porozmawiamy o Polsce...
Oddany Sprawie - Zygmunt Jan Prusiński
Ustka. 20 Marca 2010 r.
Ps. Pozdrowienia dla Rafała Kobylańskiego !
Ps. Kwotę od siebie będę wysyłał zawsze po minionym miesiącu. Mam taką drobną wpłatę w banku, jako Młody Rencista !
|
|
2010-03-20
Zygmunt Jan Prusiński
|
 |
|
|
Panie Zygmuncie.
Po pierwsze: nie jestem redaktorem - choć redaguję informacje.
Po drugie: na dole jest logo ktore prowadzi do formularza kontaktu.
Proszę tam wpisać swój telefon.
Zadzwonię do Pana. |
|
2010-03-20
Artur Łoboda
|
|
|
|
Apel Prezydenta Miasta Krakowa do mieszkańców
listopad 12, 2006
|
Poza Unią jest życie
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
I jest cacy
lipiec 4, 2003
Alina
|
W Polsce atmosfera powyborcza,w Szwecji przedwyborcza.
październik 6, 2005
zygi zza morza
|
Czy to początek opamiętania?
czerwiec 2, 2005
Artur Łoboda
|
Why the West Hates Islam...
czerwiec 24, 2007
przysłał Marduk
|
Moga wracac !
maj 27, 2003
Henryk Przemyski, Nasz Dziennik, 2002-07-20
|
Opowiastka wigilijna
grudzień 24, 2008
Marek Olżyński
|
Kto z Was wybudował katedrę?
sierpień 7, 2008
Artur Łoboda
|
Przepraszam
marzec 28, 2006
mik4
|
Nic nowego
grudzień 15, 2008
Artur Łoboda
|
Gen. Heda-Szary jako polityk
grudzień 1, 2006
Zbigniew Dmochowski
|
Prymas: stworzyć warunki do godnego życia
listopad 1, 2004
|
A new book by Israel Adam Shamir:
lipiec 1, 2005
zaprasza.net
|
Miało być - nie będzie
sierpień 5, 2003
Damian Nogajski
|
Próby Judaizacji Oświęcimia i Sprawa Jedwabnego
kwiecień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Miliony dolarów na kontach b. prezydenta Peru
październik 3, 2004
|
Nowak-Jeziorański o Unii i Radiu Maryja
grudzień 2, 2002
Artur Łoboda
|
Wyznanie rachmistrza
luty 14, 2003
TOMASZ DOMALEWSKI http://www.dziennik.krakow.pl/
|
Debil czy tylko męska dziwka?
grudzień 13, 2008
Interia.pl
|
|
|