|
Obłęd maseczek
|
|
Włoscy naukowcy potwierdzają moje stwierdzenie, że wirus nazwany covid-19 był w Polsce już co najmniej w styczniu.
Włosi twierdzą, że znaleźli go w próbkach chorych ze stycznia.
A jednak tak zwana "epidemia" wybuchła rzekomo dopiero w marcu - kiedy infekcje dróg oddechowych naturalnie wygasają. Natomiast najwięcej przypadków zgonów miało miejsce w odizolowanych domach starców.
To powinno wywołać refleksję u ludzi myślących: czy przypadkiem nie mamy do czynienia z jakąś formą trucizny?.
Z pewnością do tych myślących nie należą sisiowcy politycy, którzy co chwilę bredzą - co chwilę zmieniając własne teorie.
Z przerażeniem patrzę - jak zastraszeni Polacy chodzą karnie w maseczkach - nawet z dala od terenów zabudowanych.
Czy uwierzyli w brednie NIEDOROZWNIĘTEGO UMYSŁOWO SZUMOWINY, czy też boją się wysokich kar pieniężnych od pistapo?
Dwa miesiące temu grzmiałem na tego SZUMOWINĘ, który wyśmiewał się z noszenia maseczek przez Chińczyków. I dlatego personel medyczny pracował w Polsce bez jakiegokolwiek zabezpieczenia przed infekcjami!
Ale jest ogromna różnica pomiędzy noszeniem maseczek w szpitalach, a na otwartej przestrzeni!
Noszenie maseczek na otwartej przestrzeni porównać można do noszenia masek spawalniczych na słońcu. Tylko wariaci robią coś takiego.
Trudno dziś przewidzieć skutki zdrowotne nakazu noszenia maseczek.
Nie tylko choroby psychiczne, ale choroby dróg oddechowych, choroby krążenia i choroby związane z niedotlenieniem organizmu zostaną niedługo zdiagnozowane wśród zastraszonych Polaków - którzy karnie noszą maseczki na otwartej przestrzeni.
A ja mam nadzieję, ze chociaż raz polityczny bandzior odpowie za swoje zbrodnie!, gdy uwolnimy się od tej zdemoralizowanej zgrai przebranej w szaty "patriotów".
|
|
25 kwiecień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Bush nie chce zakazu tortur
październik 6, 2005
PAP
|
Przetarg na przetarg PKO
luty 12, 2003
zaprasza.net
|
NASZA TRADYCJA?
marzec 30, 2008
Marek Jastrząb
|
Kilka słów o "Radku" Sikorskim
listopad 4, 2005
Tadeusz z Washington
|
Jakie ma intencje "elita przywódcza świata"
wrzesień 16, 2005
Marek Głogoczowski
|
ORMOWCY – ZBOCZEŃCY
luty 1, 2009
Zygmunt Jan Prusiński
|
Pl.jokes .. O tej niemożnosci ,wiecej.ciut..
grudzień 1, 2007
Znachor
|
Kaliningrad and the Shield missiles in Poland
lipiec 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Krytyczna Rola Polski w 1939 roku
wrzesień 1, 2004
|
"Fundusze strukturalne Unii Europejskiej"
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Ran HaCofen i zbrodniczy Ehud Barak
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
5 lat portalu "zaprasza.net"
maj 13, 2007
Artur Łoboda
|
Wielkie kościoły
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
|
Czarnecki o Unii
styczeń 11, 2003
zaprasza.net
|
W hiszpańskim mieście Dni Pamięci o Palestyńskich Ofiarach Ludobójstwa Izraelskiego zamiast Dni Pamięci o Holokauście
luty 8, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Premier: Nie idę na wojnę z mediami, ale...
marzec 8, 2007
¬ródło informacji: PAP/INTERIA.PL
|
Dyskusja na poprawkami do Traktatu Lizbonskiego
marzec 19, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Co się wydarzyło w 1908 r?
luty 19, 2008
marduk
|
Ograniczona demokracja w USA
sierpień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy rzeczywiście USA jest przeznaczone do rządzenia światem?
styczeń 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|