|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
więcej -> |
|
Czy ktoś widział większego debila?
|
|
Instalacja tarczy antyrakietowej może i powinna być także szansą rozwoju całego województwa pomorskiego - powiedział premier Donald Tusk po spotkaniu z przedstawicielami samorządu terytorialnego ze Słupska i okolic.
- Wszyscy uczestnicy spotkania wierzą głęboko w możliwość współpracy - od sołectwa, przez gminę, starostwo, miasto Słupsk i całe województwo. Chcemy połączyć nasze wysiłki, począwszy od informacji, a skończywszy na pieniądzach - powiedział Tusk na konferencji prasowej.
Jak dodał, wspólnota lokalna musi mieć poczucie, że tarcza to nie tylko instalacja militarna, ale także "rozwojowa szansa dla regionu".
W ubiegłym tygodniu w Warszawie sekretarz stanu USA Condoleezza Rice i szef MSZ Radosław Sikorski podpisali umowę w sprawie instalacji w Polsce elementów tarczy antyrakietowej. Baza ma być zbudowana na położonym 4 km w linii prostej od centrum Słupska dawnym wojskowym lotniku w Redzikowie.
Tusk poinformował, że w piątek odwiedzi Redzikowo oraz Słupsk.
Podczas poniedziałkowego spotkania ustalono także, że w sprawie tarczy będzie codziennie "wymiana informacji" między rządem a samorządami ze Słupska i okolic.
Zadowolenia z rozmowy z premierem nie kryli samorządowcy.
- Cieszę się z dzisiejszego spotkania, szkoda, że doszło do niego tak pó?no (...) Cieszymy się też z tego, że będzie jeszcze możliwość, aby mieszkańcy regionu słupskiego mogli się spotkać z premierem i premier powie o bezpieczeństwie naszego regionu, bo nie wszystkie kwestie w umowie zostały wyjaśnione - powiedział wójt gminy Słupsk Mariusz Chmiel.
Zdaniem starosty słupskiego Sławomira Ziemianowicza, poniedziałkowe spotkanie z szefem rządu było przełomowe.
- Przygotujemy jako samorządowcy listę priorytetowych przedsięwzięć i inwestycji, które mogłyby towarzyszyć tej instalacji i byłyby jakby formą rekompensaty, czy zadośćuczynienia, za szansę jakie region utraciłby ze względu na lokalizację tarczy - podkreślił Ziemianowicz.
Premier pytany o to, jakie inwestycje w regionie słupskim mogą liczyć na wsparcie finansowe rządu, powiedział, że ta część Pomorza była często poszkodowana przy podziale pieniędzy z budżetu.
- Będziemy teraz przez kilka dni czekali na takie uporządkowanie priorytetów i zbudowanie kompleksowego projektu rozwojowego dla tej części województwa. A pó?niej rzetelnie sobie powiemy, co jest możliwe dziś, co jest możliwe jutro, a co w ogóle nie jest możliwe, bo pewnie i taka odpowied? może się zdarzyć - dodał szef rządu.
Tusk wyjaśnił, że potrzebne jest m.in. "racjonalne gospodarowanie gruntami i nieruchomościami", co będzie oznaczało komunalizację mienia będącego obecnie we władaniu różnych agencji państwowych. Szef rządu wspomniał, że podczas spotkania mówiono także o "dobrej drodze" z Lęborka i Słupska do Trójmiasta.
Pytany przez dziennikarzy po konferencji prasowej wójt gminy Słupsk powiedział m.in., że podczas spotkania poruszył temat bezpieczeństwa mieszkańców Redzikowa i okolic.
- Premier wspomniał, że być może tarcza będzie chroniona spoza terytorium Rzeczpospolitej, z baz niemieckich, tam gdzie są Patrioty. Umówiliśmy się, że to zostanie sprawdzone i podane do publicznej wiadomości - podkreślił Chmiel.
Według wójta gminy Słupsk, podczas spotkania z samorządowcami Tusk zdementował ponadto informacje, że wynegocjowana z Amerykanami bateria rakiet Patriot ma chronić Warszawę.
Chmiel podkreślił też, że premier już na początku spotkania powiedział samorządowcom, że ich rozmowa nie będzie dotyczyć lokalizacji elementów tarczy antyrakietowej, bo ta jest już przesądzona.
|
|
25 sierpień 2008
|
|
PAP
|
|
|
|
Łatwy łup
grudzień 4, 2003
Artur Łoboda
|
Bush i Cheney zostaną aresztowani w Vermont?
styczeń 28, 2008
z AFP - Ziemowit Szczerek
|
Prymas: stworzyć warunki do godnego życia
listopad 1, 2004
|
Jak w filmie
maj 9, 2003
Andrzej Kumor
|
Polityka skarbowa USA wobec kryzysu
wrzesień 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
USA-Izrael
wrzesień 12, 2007
Paul Findley
|
Nasze matki - Polki to sztandary (komentarz)
maj 28, 2008
Artur Łoboda
|
Demonstracje w Davos, starcia w Landquart
styczeń 26, 2003
PAP
|
W Polsce atmosfera powyborcza,w Szwecji przedwyborcza.
październik 6, 2005
zygi zza morza
|
"Krew ich spada na nas i na syny nasze"
wrzesień 17, 2004
|
Nie bąd? biernym odbiorcą
grudzień 31, 2003
Nasz Dziennik
|
Krajobraz polityczno-medialny
listopad 7, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Powstanie wymusił „Monter”...
sierpień 15, 2008
www.myslpolska.pl
|
Koalicja zbada czy Polacy chronią Babilon?
czerwiec 12, 2004
PAP
|
Udział Polonii w referendum
maj 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
Wielkanocne cuda
marzec 18, 2008
Dariusz Kosiur
|
Neandertalczycy są wśród nas ...
październik 23, 2006
INTERIA.PL
|
Trzeci obieg w Państwie Konfidentów
listopad 25, 2007
Wiesław Sokołowski
|
Dzień "długich noży" po wojnie w Libanie?
sierpień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jedyna rzecz jaką Amerykanie budują w Iraku - gargantuiczna ambasada - fragment książki Doroty Szczepańskiej "Duch Apokalipsy
wrzesień 23, 2006
Dorota Szczepańska
|
więcej -> |
|