|
Grzegorz Braun uczynił to również w moim imieniu!
|
|
Co łączy Grzegorza Brauna z ludobójstwem w Strefie Gazy?
Prokuratura dostała zlecenie na Brauna i chce mu postawić 7 zarzutów.
Pierwsze trzy dotyczą ZBRODNIARZA Łukasza Szumowskiego, który - jako Minister Zdrowia przygotował grunt pod wymordowanie ponad 200 tysięcy Polaków.
Między innymi BEZPRAWNIE stukrotnie podwyższył "dopuszczalne normy promieniowania elektromagnetycznego w otoczeniu człowieka"!
Są to oskarżenia o:
"naruszenia nietykalności cielesnej Łukasza Szumowskiego w związku z pełnieniem przez niego obowiązków służbowych, a także stosowania przemocy fizycznej w celu zmuszenia do określonego zachowania; pomówienia Łukasza Szumowskiego za pomocą środków masowej komunikacji, że znajduje się on w stanie po użyciu alkoholu, co mogło poniżyć go w opinii publicznej".
Uważam, że Grzegorz Braun interweniował również w moim imieniu w celu odparcia niebezpieczeństwa tysiąckroć większego - niż rzekome "poturbowanie" Szumowskiego!
O ile wiem to nie sprawdzono alkomatem Szumowskiego - więc nie ma ŻADNEGO DOWODU, że spostrzeżenia Grzegorza Brauna nie były prawdziwe!
Drugi panel oskarżeń wobec Brauna dotyczy działań ZBRODNIARZY ŻYDOWSKICH na terenie Polski.
Na terenie Niemieckiego Instytutu Historycznego FAŁSZERZ HISTORII - o prawdziwym nazwisku Abrahamer obrażał Polaków oskarżeniami o kolaborację z Niemcami w czasie wojny.
Nieprzypadkowo ten skandaliczny incydent wydarzył się na terenie obiektu reprezentującego POTOMKÓW NAZISTÓW.
Grzegorz Braun chciał nie dopuścić do przestępczego procederu - za co zasłużył na szacunek Polaków!
Kolejną kwestią jest HANIEBNA pochwała ludobójstwa Palestyńczyków w Gazie przez Prezydenta RP i Marszałka Sejmu RP SYMBOLU BESTIALSTWA ŻYDOWSKIEGO poprzez zapalenie tak zwanych "świec chanukowych"!
Nie jest to uroczystość religijna, ale wspomnienie MORDU zhellenizowanych Żydów dokonanego przez fanatycznych najemników kapłanów hebrajskich!
To wydarzenie w Sejmie RP przypomina współczesne tańce rozwydrzonych żydów nad zwłokami zamordowanych Palestyńczyków - w większości Palestyńskich dzieci!
Niniejszym oświadczam, że Grzegorz Braun uczynił to również w moim imieniu!
I mam nadzieję, że podobną deklarację złoży wielu Polaków.
|
|
21 styczeń 2024
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Poza Unią jest życie
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Huwbejbini XXI wieku
luty 7, 2003
zaprasza.net
|
Szkoło kochana mamy cię dość od rana.
marzec 10, 2009
Bogusław
|
Zagrożenie Polskich Parafii w Ameryce
grudzień 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Europa chora na raka
czerwiec 4, 2005
przesłała Elżbieta
|
Ekonomiczne Siły Kształtujące Dzisiejszy Świat
luty 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polonio - Ratuj Polske !
styczeń 6, 2003
Elzbieta Gawlas
|
UE - NIE
maj 15, 2003
przesłała Elżbieta
|
Jacy ci "żydzi" są pazerni, wciąż im mało...
maj 22, 2007
www.krakow.pl
|
Hordy zdziczałych psów
kwiecień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Wizyta i tak z opó?nioną tarczą
marzec 12, 2008
Gregory Akko
|
MÓWIMY O MĘŻCZYZNACH...
sierpień 9, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Bardzo niepolskie myślenie o prawie....
wrzesień 7, 2008
Artur Łoboda
|
Agenda Sorosa
styczeń 7, 2004
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Atak na Rydzyka
listopad 26, 2002
Artur Łoboda
|
Czemu cesarz Austrii przemianował Małopolskę na Galicję?
maj 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie będzie biura eurosceptyków na Śląsku
sierpień 8, 2002
PAP
|
Andersen
sierpień 30, 2002
|
Odepchnięte dziecięcą nóżką
luty 26, 2008
Bronisław Łagowski
|
Wałęsa przez przypadek ujawnił donosy "Bolka"
czerwiec 18, 2008
Michał Pietrzak, Bartłomiej Bajerski
|
|
|