ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kolejna zbrodnia sądowa w neostalinowskiej Polsce 
15 styczeń 2014      Artur Łoboda
Oskarżenie wobec Horbanów 
20 maj 2021     
Malezyjski problem, czy problem całego świata ? 
29 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Precz z cenzurą! 
20 czerwiec 2020      KlejNuty
Kto tu jest Narodem?  
21 sierpień 2015      Artur Łoboda
Czy to początek cybernetycznego powstania?  
23 styczeń 2012      Artur Łoboda
Burak zawsze pozostanie tylko burakiem 
15 maj 2015      Artur Łoboda
Jak „nietykalni” prywatyzowali polski majątek i gdzie jest państwo? 
3 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Wprowadzenie do diagnozy stanu kultury polskiej w roku 2014 
2 luty 2014      Artur Łoboda
Głębokie przekonanie 
5 styczeń 2020      Małgorzata Todd
Düsseldorf Demonstracja przeciwko wojnie kowidowej 17.04.2021 
18 kwiecień 2021      Moser meldet
Objawienia 
11 grudzień 2020      Artur Łoboda
Na GLE 
31 styczeń 2022      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński DRZEWA I SŁONECZNIKI - część szósta 
25 marzec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Robią nas w konia: Prezydent Duda o 500+ państwo coś wreszcie daje a nie zabiera 
13 czerwiec 2016      podziemnaTV
W takiej sytuacji - jak obecna, poznajemy wielu ukrytych agentów 
6 lipiec 2015      Artur Łoboda
Najciemniej pod latarnią 
22 sierpień 2016      Artur Łoboda
Demokratyzacja islamu? 
3 marzec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Podróż 13 sierpnia 2011 
15 sierpień 2011      Artur Łoboda
Szkolny przykład manipulacji - komentarz 
9 styczeń 2021      Artur Łoboda

 
 

Nie licz na to, że powie Ci o tym rząd albo media.



Ebola: NIE dla karabinów, TAK dla chlorku magnezu





Stany Zjednoczone zapowiadają obecnie, że wyślą do Afryki 3 tysiące żołnierzy, aby „zatrzymać wirus Ebola”.

To nowy odcinek „serialu”, który byłby komediowy, gdyby nie to, że w grę wchodzą tysiące ludzkich istnień!

W jaki sposób trzy tysiące żołnierzy, nawet amerykańskich (!), może zrobić cokolwiek w obliczu choroby rozprzestrzenionej na terytorium 40-krotnie większym niż Francja? Można sobie ich wyobrazić, jak przemierzają afrykańską sawannę w helikopterach, z karabinami maszynowymi, w mundurach bojowych i z kamerami na hełmach. A czemu to ma służyć? Poza, oczywiście, interesom wyborczym tych, którzy chcą stworzyć iluzję, że „coś robią”…

******************************************

Gdy medycyna konwencjonalna zawodzi…

Medycyna konwencjonalna – ręka w rękę z przemysłem farmaceutycznym – proponuje Ci coraz silniejsze i coraz bardziej niebezpieczne leki i terapie. A jednocześnie ta sama medycyna nie waha się zatajać przed Tobą naturalnych metod leczenia – a nawet zabraniać Ci ich stosowania – tylko dlatego, że nie pasują one do jej przekonań.

Poznaj i Ty nowe czasopismo o naturalnych metodach ochrony zdrowia, które służy Czytelnikom w Europie już od kilkunastu lat. W 100% niezależne od jakichkolwiek nacisków lub wpływów, w pełni wiarygodne.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.
https://www.pocztazdrowia.pl/oferta/form/AB01X4PZ00


******************************************

Jak już pisałem w poprzednim artykule na ten temat, wirusa Ebola nie można zwalczyć represją ani bronią. Potrzebna jest higiena, zdrowy rozsądek, a zwłaszcza spokój, aby lokalna ludność mogła zająć się chorymi bez ryzyka, a także, aby nie dopuścić, by to wszystko przerodziło się w przemoc. Ponieważ przemocy jest już teraz zbyt dużo, zwłaszcza w tamtych rejonach. I to ona jest przyczyną największego rozlewu krwi i setek tysięcy zmarłych.

Z powodu wirusa Ebola do tej pory zmarło prawdopodobnie 2400 osób. Organizacja Narodów Zjednoczonych przewiduje, że do zakończenia epidemii będzie ich w sumie około 10 tysięcy. Jednak według naszego przyjaciela, Pierre’a Lance`a, stałego felietonisty w Naturalnie Zdrowym Być można by uratować wiele osób za pomocą naturalnego produktu, który jest prosty, tani i bezpieczny, a jest nim… chlorek magnezu.

Jednak nie licz na to, że powie Ci o tym rząd albo media.

Dlatego ten artykuł należy rozpowszechnić jak najszybciej. Jeśli weźmiemy się za to wszyscy razem, sądzę, że w zwalczeniu tej epidemii możemy zrobić dużo więcej niż wszystkie armie, niż wszystkie wielkie media, które sieją panikę (widocznie im się to dobrze sprzedaje). A nawet więcej niż… Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), która ewidentnie znajduje się pod wpływem lobby farmaceutycznego, skoro tak małą wagę przykłada do naturalnych rozwiązań i skoro tak szybko chce zaszczepić miliony niewinnych ludzi produktami, które nawet nie zostały prawidłowo przetestowane pod kątem ich szkodliwości.


Chlorek magnezu może zatrzymać skutki wirusa Ebola!

Pierre Lance

Afrykańską epidemią spowodowaną wirusem Ebola straszy się obecnie cały świat. Medycyna konwencjonalna wyznaje swą niemoc, ponieważ nie dysponuje żadnym skutecznym leczeniem.

Jednak światowe laboratoria przemysłu farmaceutycznego są w stanie ożywienia i gorączkowo angażują się w wynalezienie leku lub szczepionki na tego nowego wroga publicznego numer 1.

Oczywiście żadna z pochylających się nad problemem wirusa Ebola wybitnie wykształconych osób nawet nie pomyśli o sprawdzeniu, czy jakaś naturalna substancja o udowodnionych już właściwościach nie mogłaby pokonać tego mikroskopijnego potwora.

No, ale po co sprawdzać taką hipotezę, której główną wadą jest to, że gdyby okazała się pozytywna, nie przyniosłaby ani jednego dolara czy ani jednego euro zysku.

Na szczęście są jednak jeszcze ludzie bezinteresowni, których jedyną troską jest zdrowie drugiego człowieka i którzy stawiają życie wyżej niż pieniądze. Taką właśnie osobą jest Marie-France Billi, moja przyjaciółka, była Radna Miasta Nice, która wsławiła się już w czasie epidemii chikungunya pustoszącej wyspę Reunion w 2006 r. To kobieta o wielkim sercu i wielkiej odwadze. Znając od 30 lat właściwości lecznicze chlorku magnezu, doszła do wniosku, że mógłby być skuteczny również w przypadku chikungunya. (Chlorek magnezu ma uznane działanie antystresowe, wzmacniające system immunologiczny i stymulujące organizm.)

Przesłała na Reunion kilkadziesiąt kopii informacji z poradą używania chlorku magnezu, aby zwalczać tę chorobę, która się rozprzestrzeniała, a lekarze bezradnie rozkładali ręce. Po jakimś czasie otrzymała dziesiątki telefonów i wiadomości z podziękowaniami od wdzięcznych i wyleczonych dzięki niej mieszkańców tej wyspy.

Kontynuowała więc swoje działania. Wiadomość o cudownym leku rozprzestrzeniła się po całej wyspie i we wszystkich aptekach wkrótce zabrakło chlorku magnezu.

Natomiast środowisko lekarskie nadal pogardliwie traktowało jego stosowanie, odrzucając znakomite prace profesora Pierre’a Delbet, wybitnego ordynatora chirurgii, który odkrył właściwości lecznicze chlorku magnezu w czasie drugiej wojny światowej i który udowodnił jego skuteczność w walce z rakiem.

Mój świętej pamięci przyjaciel André Passebecq (były dyrektor Ceredor – Centrum Badań Ortobiologicznych) oraz przeglądu Vie et Action, wykładał na Wydziale Medycyny w Bobigny i sam wysłał 6 kg chlorku magnezu do swych przyjaciół na wyspie Reunion.

Pod koniec marca 2006 r. dzienniki telewizyjne słusznie podały, że epidemia wydaje się być zatrzymana. Nikt jednak nie powiedział ani słowa o kampanii informacyjnej Marie-France Billi ani o pozytywnych efektach stosowania chlorku magnezu. Nawet Nice-Matin, który ujawnił działania Marie Billi, nie poświęcił nawet linijki tekstu o tym sukcesie. Czasem wydaje się, że kłamstwo przez przemilczenie stało się specjalnością dużych francuskich mediów, zbyt posłusznych względem przemysłu farmaceutycznego.

Tymczasem Marie-France Billi, poruszona jak wszyscy spustoszeniami, które niesie obecnie wirus Ebola, zadała sobie pytanie, czy chlorek magnezu nie mógłby być skuteczną bronią w walce z tym zagrożeniem. Zmobilizowała więc siebie i członków swojego stowarzyszenia do przetestowania tego w terenie, w warunkach rzeczywistych.

Oto, co napisała do mnie w liście z 2 września 2014 r.:

Znając już fascynującą moc chlorku magnezu w oddziaływaniu na makrofagi (pierwsze na linii obrony w razie ataku wirusowego w organizmie), natychmiast o nim pomyślałam w obliczu epidemii wirusem Ebola. Wysłałam więc dwóch pielęgniarzy Malijczyków z 40 kg nigari w teren… (nigari to japońska nazwa chlorku magnezu mało rafinowanego, w formie białego proszku lub kryształków).

Dotarli do Gwinei i po wielu rozmowach z władzami i lekarzami, którzy oczywiście nic nie chcieli podać (spodziewałam się tego), znalazł się jednak jeden opiekun z Czerwonego Krzyża, który zrozumiał przekaz i rozdystrybuował nigari bez żadnego oficjalnego pozwolenia.

I zauważył efekty! To działa na EBOLA!

Małe doprecyzowanie. Istnieje zakaz podawania chlorku magnezu chorym będącym po opieką “Lekarzy Bez Granic”. Ta organizacja odmawia zgody na przetestowanie nigari, zasłaniając się przestrzeganiem protokołów, a także odmawia dostępu innego lekarza do chorych. Dlatego ten Gwinejczyk z Czerwonego Krzyża podaje nigari wszystkim osobom, które mają objawy choroby, nie wysyłając ich do szpitala. I wszystkie objawy znikają!

W swoich pracach profesor Delbet przedstawił całą listę korzystnych efektów zdrowotnych suplementacji magnezem. Okazuje się, że chlorek magnezu:

przeciwdziała skurczom,
ułatwia wiązanie wapnia w kościach,
sprzyja pracy intelektualnej,
wzmacnia system nerwowy i odporność na stres,
zapobiega rozrostowi prostaty,
obniża ciśnienie u osób z nadciśnieniem tętniczym,
ułatwia usuwanie złogów miażdżycowych z tętnic, zmniejszając tym samym ryzyko chorób układu sercowo-naczyniowego,
zapobiega zapaleniom dziąseł i utracie zębów,
wzmacnia paznokcie,
zapobiega tworzeniu się kamieni żółciowych,
zapobiega egzemie,
jest skuteczny w leczeniu brodawek,
zapobiega przedwczesnemu siwieniu włosów (siwe włosy mają za mało magnezu),
poprawia sprawność starszych ludzi (którym brakuje magnezu) i spowalnia proces starzenia się.
Nie dziwi więc jego potężne oddziaływanie w walce z gorączką krwotoczną spowodowaną wirusem Ebola, który niewątpliwie wykorzystuje stan niedoborów w niedożywionych organizmach.

————————————————————-
Podzieliłem się z Tobą opinią Pierre’a Lance`a, felietonisty w Naturalnie Zdrowym Być.

Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że nie rekomenduję tutaj długoterminowej suplementacji chlorkiem magnezu. To nie jest produkt bardziej cudowny niż inne. W następnym newsletterze Poczty Zdrowia opowiem szczegółowo o zaletach magnezu oraz ograniczeniach stosowania chlorku magnezu. Znajdziesz w nim wiele ważnych informacji. Nie zapomnij sprawdzić swojej poczty!

Zdrowia życzę,
Jean-Marc Dupuis

**********************

Ważnym problemem dzisiejszej medycyny jest to, że… lekarze nie proponują pacjentom TERAPII NATURALNYCH.

Nie robią tego z braku czasu, odpowiedniego przeszkolenia, ale również z uwagi na regulacje prawne. A przecież terapie naturalne są bardzo skuteczne, jeśli chodzi o leczenie bólu i wielu chorób! Zobacz więcej.
http://landing.pocztazdrowia.pl/welcome/DN01OWPZ00

Podziel się tym artykułem z rodziną i znajomymi



http://www.pocztazdrowia.pl/ebola-nie-dla-karabinow-tak-dla-chlorku-magnezu/




**********************
13 październik 2014

www.polskawalczaca.com 

  

Komentarze

  

Archiwum

Rocznica 11 września Nie nasz cyrk, nie nasze małpy
wrzesień 11, 2007
Michał Miłosz
Ukrainskie zbrodnie wojenne.
kwiecień 25, 2007
Bogdan "Trzy Radla" A.K.
31 proc. krajowych biznesmenów uważa, że korupcja się zmniejszyła
listopad 28, 2002
PAP
Wszystkie dzieci są ICH
listopad 18, 2003
http://angora.pl
Wszyscy posłowie przed komisje sejmowe
listopad 12, 2003
slawek
Teraz k ... ONE
listopad 18, 2003
Artur Łoboda
"kamienie przez Boga rzucone na szaniec..."
sierpień 2, 2004
zaprasza.net
Wojskowa turystyka
maj 21, 2003
Stanisław Tymiński
Unia Wolności nie ma honoru by odejść w przeszłość i przestać naprzykrzać się społeczeństwu.
grudzień 8, 2002
Informatyczne problemy
czerwiec 16, 2003
red. Krzysztof
Ruszy wielka promocja turystyczna Polski
sierpień 27, 2002
PAP
Syndrom autobusu
grudzień 13, 2004
Mirosław Naleziński
Puszka Pandory otwarta
kwiecień 15, 2003
IAR
Perto-Dolary, Czyli Narzucanie Imperializmu Monetarnego przez Amerykańską Maszynę Wojenną
październik 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski.
4 miliony dolarów otwarcia w przyszłość
grudzień 11, 2005
Koncepcja "Rządu Światowego"
luty 18, 2006
zygi zza morza
Kenkarta naszych czasów
lipiec 29, 2003
Andrzej Kumor
Stowarzyszenie Primum Non Nocere - pytania do tych którzy chcą kandydować w wyborach prezydenckich
maj 20, 2005
Adam Sandauer
Dyskryminacja nowych członków UE
październik 26, 2004
Żydokomuna
listopad 8, 2004
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media