|
Powody dla których należy bojkotować Halloween
|
|
Powody dla których należy bojkotować HalloweenSą cztery powody dla których należy bojkotować Halloween. Po pierwsze, jest to święto satanistyczne. Po drugie, niesie za sobą ogłupiającą amerykanizację rodzimej kultury. Po trzecie, mamy do czynienia ze sztucznym tworem międzynarodowych korporacji, które kreują nowe potrzeby u konsumentów by zwiększać swoje zyski. I wreszcie czwarty, jakże zaskakujący powód - Halloween jest związane z subkulturą gejowską.
Korzenie Halloween sięgają 2000 lat przed naszą erą. Druidzi, kapłani starożytnych Celtów, w nocy z 31 października na 1 listopada czcili boga zmarłych Samhaina. Celtowie wierzyli, że w tę noc powracały duchy zmarłych i zaczynała się zima.
Współcześnie do tradycji Celtów nawiązują sataniści, którzy uznają Halloween za noc, w której szczególną moc ma szatan. Sataniści w Halloween odprawią więc czarne msze, rytuały oparte na magii seksualnej, i składają krwawe ofiary z ludzi i zwierząt.
Drugim powodem dla którego należy bojkotować Halloween jest to, że prostacka amerykanizacja kultury europejskiej jest destruktywna. Ciekawym intelektualnie przedsięwzięciem byłaby reanimacja zwyczajów i obrzędów rodzimej kultury ludowej.
Trzecim powodem jest to, że korporacje chcą zwiększać swoje zyski, więc kreują nowe idiotyczne potrzeby konsumentów. W samej chęci zysku nie ma nic złego. Korporacje mogłyby przecież zarabiać na reaktywacji rodzimych zwyczajów kulturowych. Kiedy nie chcą tego robić, i poddają cały świat nachalnej uniformizacji to trzeba korporacje bojkotować. I tym bojkotem uczyć je, że uniformizacja i narzucanie amerykańskiej papki kulturowej nie przynosi dochodów.
Czwartym powodem do bojkotowania Halloween jest to, że od ponad 40 lat co roku w Halloween w nowojorskim Greenwich Village organizowana jest doroczna parada, która stała się miejscem promocji homoseksualnego stylu życia.
http://www.prawy.pl/felieton/7371-powody-dla-ktorych-nalezy-bojkotowac-halloween
-
|
|
1 listopad 2014
|
|
www.polskawalczaca.com
|
|
|
|
Wideo z zabójstwa Saddama
grudzień 31, 2006
Dorota
|
Medialny exodus lekarzy
marzec 24, 2006
Adam Sandauer
|
Zmarł profesor Tomasz Strzembosz
październik 16, 2004
PAP
|
Prokurator chce uchylenia wyroku uniewinniającego J.Lewandowskiego
styczeń 10, 2006
PAP
|
Bezrobocie na wsi wzrośnie
czerwiec 26, 2002
PAP
|
NY Times: Dershowitz v. Finkelstein
kwiecień 13, 2007
przysłał ICP
|
2009.03.03. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 3, 2009
tłumacz
|
Protest Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu przeciw poparciu
Rządu RP agresji Stanów Zjednoczonych na Irak
marzec 21, 2003
|
Kwaśniewski czyni zabezpieczenia przed zamachem stanu i własną odpowiedzialnością
sierpień 7, 2005
PAP
|
POLAND AGAINST STAMPEDE TO EU
styczeń 25, 2003
|
One for oil and oil for one
marzec 8, 2005
Przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Watykan przeciw interwencji USA w Iraku
grudzień 23, 2002
PAP
|
Odpowiedzialność za słowa
kwiecień 25, 2003
|
Odezwa do nikogo
grudzień 3, 2007
|
Laureat nagrody Nobla i odkrywca DNA „rasistą”
październik 23, 2007
infopatria
|
Nied?wiedzia przysługa "przyjaciół"
luty 13, 2003
PAP
|
Zyski nie dla Polski
lipiec 29, 2003
Artur Kowalski
|
Po nosie
kwiecień 18, 2003
Andrzej Kumor
|
Duże dzieci chcą wywołać pożar świata
luty 5, 2003
PAP
|
David Irving: "W Auschwitz nie było komór gazowych"
styczeń 26, 2007
bibula- pismo niezależne
|
|
|