ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Intryganci stojący za 9 11 
30 grudzień 2023     
"Kto to czyta" 
1 październik 2012      Artur Łoboda
Twórca Cyklonu B, którym mordowano w Oświęcimiu 
7 listopad 2021     
O podpaleniu tęczy i Janie Zamoyskim 
11 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Dlaczego rząd USA może chcieć wymordować 200 milionów Amerykanów, aby uwolnić nadmiar energii dla centrów danych AI i wyścigu o superinteligencję 
29 lipiec 2025      Mike Adams
Wojna żydowsko-żydowska na polskich plecach 
24 lipiec 2017      Alina
Rosja oskarża USA o działalność wywrotową.  
21 wrzesień 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Pederasta decyduje o polskiej kulturze? 
27 listopad 2013      Artur Łoboda
PIS + PO + KK = MAMON ZWYCIĘZCA ( w eterze)! 
25 kwiecień 2010      Marek Głogoczowski
Czy Kaczyński jest inteligentny inaczej? 
9 grudzień 2011      Artur Łoboda
SKUTECZNOŚĆ SZCZEPIONKI PFIZER NA COVID 19 – ANALIZA CHEMIKA 
4 styczeń 2021      Paula Konowałek
Cień Sorosa wisi nad Wisconsin: Jak pieniądze miliarderów zagrażają programowi Trumpa i amerykańskiej demokracji 
4 maj 2025      Willow Tohi
Polska Joanna d'Arc 
1 marzec 2012      Artur Łoboda
Czy Prezydent RP wie: kto na świecie odkrył SARS CoV-2? 
26 styczeń 2021     
Sabat czarownic. 
16 czerwiec 2011      Bogusław
Atak rosyjskich hakerów (2) 
2 styczeń 2017      Artur Łoboda
Latawce nad miastem 
25 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
W co nas ciągnie PiS? 
25 marzec 2019      Artur Łoboda
Jak Rząd mówi to mówi 
15 czerwiec 2018     
Zapytanie o uchylenie Immunitetu 
8 październik 2020      Artur Łoboda

 
 

I do przodu

"Zaprasza.net" był jednym z pierwszych - niezależnym forum internetowym - na którym, odsłanialiśmy plan deprecjacji Państwa Polskiego i zniewolenia obywateli.
Rozpoczęliśmy funkcjonowanie 12 lat temu - w lipcu 2002 roku.
Ponieważ nie było wcześniej wzorców dyskusji internetowych - to wszystkiego uczyliśmy się w marszu.

Przez wiele lat żywiłem przekonanie, iż w naprawie Państwa Polskiego niezbędna jest demokratyczna dyskusja - dopuszczająca głosy wszystkich zainteresowanych.
Wychodziłem bowiem z założenia, że nikt nie posiada monopolu na prawdę i inteligencję - również ja.
Efektem takiej strategii był ogrom wpisów, które służyły skłóceniu dyskutantów i odciągnięciu od meritum prowadzonej dyskusji.
A z powodu dużej ilości wpisów trudno było odszukać te - wartościowe.
Sytuacja ta doskonale oddawała słowa Bismarcka "dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą".
Ponieważ nie zgadzam się z taką opinią - to poszukałem przyczyny - poprzez analizę wpisów.
Tylko ja i śp. Elżbieta Gawlas wypowiadaliśmy się jawnie. Pozostali dyskutanci pod - zmieniającymi się często nickami.
I wtedy okazało się, że z kilku IP dokonywane są wpisy o całkowicie sprzecznej treści - jakby osoby te miały rozczłonkowanie jaźni - bo wprowadzały dużo sprzecznych ze sobą komentarzy.
Gdy ujawniłem ten fakt to wezwałem do jawności w wypowiedziach internetowych twierdząc , że ludzie nie posiadający odwagi cywilnej by się przedstawić - nie posiadają również kwalifikacji do dyskutowania o naprawie Polski. Spotkało się to od razu z oskarżeniami o to, że jestem agentem, który rzekomo zbiera IP komputerów. Choć nie potrafiono wskazać - w jakim to celu. Albowiem od początku istnienia Internetu - służby wywiadowcze wszystkich krajów doskonale wiedzą kto i na jakie strony zagląda. Wiedzą to dzięki kontroli nad routerami pośrednimi.

W końcu nastało to - co było konsekwencją wieloletnich doświadczeń.
Zablokowałem to forum dla ludzi, którzy prowadzili agenturalną działalność, ale również dla tych patriotów, którzy niniejsze forum, wykorzystywali do wylewania nieskładnych żali i pretensji wobec rządzących.
Od tego czasu większość publikowanych tekstów niesie z sobą istotne przesłanie.
Szanując czas czytelników - nie zmuszamy ich do zapoznawania się z rzeczami nieistotnymi - odwracającymi uwagę od meritum sprawy.

W tym samym czasie - na patriotycznych witrynach dokonały się te wszystkie zmiany, które ja postulowałem.
Proszę popatrzeć - ile dziś osób jawnie wygłasza poglądy przeciwne polityceą "nowego porządku świata", sprzeczne z polityką wrogów Polski.
Zanim do tego doszło, musieliśmy zmienić sposób myślenia Polaków.
Liberalne media cały czas lansowały tezę, że tylko ludzie starzy - niedostosowani do realiów współczesności - sprzeciwiają się rządzącym politykom.
Choć na każdym kroku dowodziliśmy, że jest to kłamstwo - to jednak sam Donald Tusk i jego ministrowie - najlepiej dowiedli, że są prymitywnymi gnidami - pozbawionymi elementarnych norm kultury.
A do tego szykanują ludzi chcących żyć godnie i uczciwie.
Fala rynsztoku - jaki wylał się z ministerialnych siedzib spowodowała, że dzisiaj już nie jest "trendy" wyśmiewanie się z ludzi starszych. A młodzież ma jednoznaczne plany wobec Donalda Tuska.

Bardzo żałuję, że tego czasu nie dożyła Elżbieta Gawlas.
Niezależnie od jej egzaltacji, która była obroną wobec chamstwa internetowych łajdaków - Elżbieta dokonała wielkiej sprawy w dziele odrodzenia Ducha Narodu.

Ja z kolej obserwuję każdego dnia - ja wiele moich celów sprzed lat - uległa realizacji.
W słownictwie, sposobie postrzegania otaczającego świata i w działaniu coraz szerszej grupy Polaków - widzę spełnienie moich planów.
Pierwsze poważne zadanie: przywrócenie zrozumiałego języka w dyskusji - zostało osiągnięte wiele lat temu.
Dziś już żaden z polityków nie pozwala sobie na bełkot nowomowy, który cechował wypowiedzi pseudo-ekonomistów pokroju Balcerowicza.

Pozostało jednak kolejne zadanie.
Niszczenie Państwa i Narodu Polskiego rozpoczęto od niszczenia polskiej kultury.
W tym celu dobrano grupę zdegenerowanych idiotów - pozujących na artystów, by autoryzowali degradację polskiej kultury. .
Jedyną - posiadaną przez nich kwalifikacją jest operowanie pokracznym słownictwem - do opisu najbardziej banalnych treści.
A - ponieważ ich konstrukcje zdaniowe są tak dziwaczne, że normalny człowiek ma problemy z ich rozszyfrowaniem - to wśród sobie podobnych kretynów udają tak yntelygentnych, że wypowiadają treści niezrozumiałe dla przeciętnego człowieka.
Posiadając większe od nich doświadczenie i kwalifikacje w dziedzinie kultury i sztuki jednoznacznie stwierdzam, że to tylko bełkot ludzi upośledzonych umysłowo.
Społeczeństwo już rozumie ten stan rzeczy, ale jeszcze nie zmieniło swoich odruchów warunkowych i agresywnych pseudoartystów dalej toleruje.

A ja niezmienni przywołuję polską tradycję kulturową by dowieść, że to my posiadamy wszelkie kompetencje- by inne narody uczyć kultury.
I powtórzę za Marianem Hemarem

"Światem rządzi sekretna
pomiędzynarodówka
agresywnego durnia
i nadętego półgłówka.

Trade union grafomanów,
tajna loża bęcwałów,
klub ćwierćinteligentów,
konfederacja cymbałów,

areopag jełopów,
jałowych namaszczeńców,
pompatycznych ważniaków,
indyczych napuszeńców."

Tuskowe Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego sprowadza do Polski różnorakich idiotów, by przez obrazę elementarnych norm kultury - mieli nas rzekomo: uczyć kultury.
Wszelkie wydarzenia z happeningiem "Golgota piknik" są tego najlepszym przykładem.
Ale dla nas pozostała informacja: w jakich instytucjach należy natychmiast dokonać zmian personalnych.
Na apel tymczasowej Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Małgorzaty Omilanowskiej: o prezentację krytykowanego przedstawienia - odpowiedziała tylko część instytucji teatralnych.
I są to tylko instytucje finansowane z pieniędzy publicznych, a do tego wielce zasłużone w propagowaniu patologii.

P.S.
O początkach tego Portalu przypomniała mi wizyta kolegi - z którym czternaście lat temu dyskutowaliśmy o potrzebie i technicznych warunkach jego utworzenia.
Pozdrawiam Andrzeju.
14 lipiec 2014

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Historia jednego listu
listopad 9, 2006
Marek Olżyński
Anonimowe komentarze naruszają dobre imię!
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Pytania do polityków, partii i ugrupowań politycznych działających w Polsce
listopad 6, 2006
Zdzisław Gromada
Ostatnia szansa, by razem skruszyć opór Unii
listopad 17, 2002
PAP
Bóg jest miłością ...
luty 2, 2006
Artur Łoboda
Koniec eksmisji na bruk?
grudzień 4, 2002
PAP
Encyklopedia GW: opozycja argentyńska = terroryzm
styczeń 20, 2005
(PAP)
Bezrobocie na wsi wzrośnie
czerwiec 26, 2002
PAP
Afganistan i broń atomowa - czyli dokąd prezydent wysyła polskich chłopców.
wrzesień 16, 2006
Dorota Szczepańska
Pazerny fiskus i "..." komentatorzy
czerwiec 27, 2004
Piętnowanie "wszystkiego, co niesie ze sobą nienawiść i pogardę".
marzec 8, 2008
Artur Łoboda
Ruszają akcje antyunijne
kwiecień 26, 2003
przesłala Elżbieta
Whose Holocaust is it?
wrzesień 23, 2007
przysłał ICP
Stanislaw Michalkiewicz
kwiecień 11, 2006
Gośka
Moralna odpowiedzialność za POLSKĘ
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
Komisja Europejska zgodziła się na propozycje SSE
lipiec 27, 2002
PAP
Kolejna przewałka. "Młodzież przyszłością narodu”
grudzień 30, 2002
Artur Łoboda
$$$
kwiecień 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Gdzie drwa rabią
grudzień 13, 2006
antyglobalista
SDP nagle przypomniało sobie o moralności
luty 3, 2003
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media